Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

  1. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Зараз я знаходжуся в декретній відпустці, а пішла я туди ще в далекому 2012р з ПАТ"Укрінбанк" . Та все б нічого якби цей цілий "банк" не став неплатоспроможним у 2015р. Відділення закрили,всіх наших звільнили. Спочатку була тимчасова ліквідація ,а потім почалась ліквідація яка має тривати ще до березня 2018р. Кожні пів року я оформляю соціальну допомогу як малозабезпечена сім"я і писала відповідну заяву в Київ на адресу банку на ім"я ліквідатора щоб мені прислали довідку про доходи. Так відбувалося і її присилали. Але коли в грудні 2016р я в черговий раз написала заяву щоб поновити документи у січні відповіді я так і не дочекалася . Коли я стала дзвонити на номери усі відомі "Укрінбанку" жоден з них не є уже дійсним. Я знайшла в інтернеті створений правонаступник ПАТ"Укрінком"і зателефонувала туди там мені відповіли що всі документи у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб , я зателефонувала туди , але там мені відповіли що ліквідатор не має доступу ні до приміщення ні до документів "Укрінбанку" , що потрібно звертатися до нових власників. Я знову довго телефонувала в "Укрінком" але мені більше там жодного разу не відповіли. Тоді я пішла іншим шляхом я подзвонила у НБУ і залишила зверненння на гарячій лінії. Жодної відповіді наразі я не отримала хоча вони мені передзвонювали і питали точну адресу так як готують відповідь. Я ще зателефонувала ще у НБУ у Львові мені там жінка відповіла щоб я писала заяви у НБУ м. Київ, Фонд гарантування вкладів , ПАТ " Укрінбанк" . Я написала всюди листи також написала лист ще на "Укрінком" і наразі жодної відповіді нема. Термін подачі довідки закінчується в кінці місяця, тобто я втрачаю соціальну допомогу. А також тепер постає питання як забрати трудову книжку і так як скоро я йду в декрет хто буде платити мені лікарняні???? Можливо серед вас є юристи які можуть мені допомогти чи щось порадити? Можливо мені у Генпрокуратуру ще писати???Також хто мені моає ту соціальну що я втрачаю відшкодовувати?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. maty

    maty Well-Known Member

    @Lionela в мого чоловіка є проблема-йог незаконно звільнили,трудову не видали, але там інша історія. Так от, я двічі подавала документи на соціальну допомогу - писала заяву на розгляд комісії, описувала суть проблеми-спробуйте і Ви.
     
  3. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    А як то ви писали і куди розкажіть бо я до них ходила вони мені такого й близько не говорили. І я ще занесла їм конверти вони ще від себе також запит відправили на Київ .
     
  4. maty

    maty Well-Known Member

    мені в приймальній,де приймають документи, порадили писати заяву - в кожному районі раз в місяць засідає комісія ,яка розглядає різні проблемні питання з призначення соц. допомоги попитайте в них, якщо будуть "морозитися"- йдіть до начальника. то ж не Ваша провина,що така ситуація, а в наш час гроші нікому не зайві
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Дякую буду пробувати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а чи проблематична процедура оформлення працівника на Фоп на спрощеній системі? Вибачте за масло масляне. Думаю над оформленням продавця, не хочу платити штраф. І ще буду вдячна якщо скажете скільки треба сплачувати податку за найманого працівника? Буду дуже вдячна за коментарі.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Підкажіть, може хтось стикався з спадкуванням самобуду.Або порадьте хорошого спеціаліста в цьому напрямку, бо щось дуже все там запутано.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    таке майно не є об єктом права власності- такого будинку юридично не існує.
    Правила спадкування самобуду регулюються ст. 1218 ЦК, а саме: спадкодавець, який здійснив самобуд не набуває на нього права власності. Відповідно, об єктом спадкування можуть бути лише будматерали чи використане для будівництва обладнання.
    Також правила спадкування у випадку самобуду регулюються ППВСУ №7 від 30.05.08 Про судову практику у справах про спадкування
    Якщо спадкодавцем було здійснене самочинне будівництво до спадкоємців
    переходить право власності на будівельні матеріали, обладнання тощо, які були використані в процесі цього будівництва.
    Якщо право власності на самочинно зведену будівлю визнано судом за власником (користувачем) земельної ділянки, на якій вона розміщена, то до складу спадщини входить право на відшкодування витрат на будівництво (частина шоста статті 376 ЦК)
    До спадкоємців, які прийняли спадщину, у разі знесення самочинного будівництва переходить обов'язок відшкодувати вартість витрат на його знесення і приведення земельної ділянки до попереднього стану .
    Якщо будівництво здійснювалося згідно із законом, то у разі смерті забудовника до завершення будівництва його права та обов'язки як забудовника входять до складу спадщини.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Прочитала в газеті, що змінено деякі положення та закони до Податкового кодексу щодо оподаткування спадщини. Не підкажете чи він вже вступив в силу і які саме зміни там передбачено?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Для спадкоємців 2 черги встановлена 0 ставка оподаткування, нарівні із спадкоємцями першоі черги. Раніше вони платили 5% і обов язковою була оцінка майна в цьому випадку. Поки ще зміни не діють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lvivna

    Lvivna Member

    Привіт! Дівчата, питання по закриттю ФОП. Останні 2 роки була призупинена діяльність. Подавала тільки річну звітність. Почала закривати ФОП. Держреєстратор видала повідомлення про провед. держреєстрації припинення підпр. діяльності ФОП 22 березня. Але сказала, що я маю ще подати Звіт ліквідаційний про припинення ФОП в податкову. Який це звіт і форма?
     
  12. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Таке запитання: чи можуть звільнити працівника якщо він працює на декретному місці і та людина достроково виходить з декрету на своє місце а для того працівника може не знайтись вільної посади?
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    можуть, оскільки дав згоду на декретне місце(тобто тимчасово вакантне)
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А якщо офіційно не давав, бо не знав що він буде на декретному місці? То все одно роботодавець в першу чергу забезпечує роботу декретчиці, а того хто на її місці вже по ситуації і по великому рахунку нічого тому хто на декретному місці не зобов"язаний, так?
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    такий працівник працює за строковим трудовим договором. Це зазначається і в наказі про прийняття на роботу.Звільнення проводиться за п.2 ст.36 КЗпПУ.
    Якщо працедавець прийняв працівника на декретне місце без строкового трудового договору ( тобто без вказання "до фактичного виходу основного працівника на роботу"), тоді халепу має працедавець. бо працівник фактично прийнятий на постійне місце праці на безстроковій основі
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2017 ---
    має значення, як оформлений наказ про прийом на роботу ( за правилами і заява би мала писатися з вказанням про тимчасовість, ну але тут буває різне. А от наказ має бути оформлений за правилами)
     
  16. slio

    slio Member

    Допоможіть. Написала заяву на звільнення за власним бажанням. Роботодавець ховає заяву , не хоче звільняти. Як правильно поступити? Доказів що я писала заяву немає, вона не зареєстрована. Прочитала, що потрібно відправити рекомендованим листом на імя директора. Як правильно поступити?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо власник ( чи уповноважений ним орган) відмовляється зареєструвати вашу заяву, ви надсилаєте її поштою рекомендованим листом із повідомленням про вручення.В цьому випадку дата, коли власник отримає ваш лист і розпишеться у повідомленні про вручення,- буде вважатися тою, з якої починається відлік попередження роботодавця про звільнення
     
  18. slio

    slio Member

    Чи може статись так, що
    може не розписатися у повідомленні про вручення чи ще якимось чином не прийме чи не отримає лист?
    ось що написано на сайті Укрпошти
    адресат може відмовитись від одержання поштового відправлення (поштового переказу) про що на поштовому відправленні або повідомленні про надходження проставляється відповідна відмітка «від одержання відмовляюсь», яка засвідчується підписом.
    Підпис уповноваженого представника юридичної особи скріплюється печаткою підприємства
    Як бути у такому випадку?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    выдправляєте лист із описом вкладеного. Тоді навіть якщо "адресат відмовляється" ,є відмітка про те, що він відмовився прийняти конкретно заяву на зільнення. а не вітальну листівку :). буде дата відмови. В такому випадку його відмова уже не має вас хвилювати. Ви попередили.
     
  20. lusuzj

    lusuzj Member

    потрібно подати ліквідаційний звіт по ЄСВ та сплатити його за січень-березень 2017р. та декларацію ліквідаційну,якщо ви були на загальній системі оподаткування.