Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Seppy, 31 Грудень 2011.

  1. Seppy

    Seppy Active Member

    Мій похресник Юрасик лежить зараз на Орлика. Терміново потребуємо інформаційної допомоги щодо європейської клініки, яка б взялася оперувати трирічну дитину з пухлиною в 35мм. в головному мозочку, бо вже українські нейрохірурги відмовились. За потреби вишлю результати МРТ.

    Точної вартості лікування ми ще не знаємо. Знаємо тільки, що курс складається з 50 "хімій" і 50 опромінень. Лікуючий лікар казав, що 1 капсула темодалу коштує близько 200у.о.
    Фінансову допомогу приймають:
     
    Останнє редагування модератором: 13 Березень 2012
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    Сьогодні,нарешті, маємо написаний діагноз : "об*ємний утвір стовбуру головного мозку. В Україні про проведення таких операцій не знають взагалі. Гамма-, кібер-ножі не підходять, пухлини всередині стовбура. Хімія - продовження мук на пів року - рік. Сьогодні лікуючий лікар обнадіяв, що чув про схожу операцію в Бельгії (через рот пухлину видаляли, але дорослому). Прошу всіх, хто має якісь зв*язки, з будь-якими країнами: нехай в тих країнах відправлять дані Юрчика по клініках, може хоч хтось дасть надію на успішну операцію...МРТ
    [​IMG]
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Операція на стовбурі головного мозку Юрасику

    Прошу всіх стоячи на колінах! Давайте просити у Бога, щоб хоч якась клініка взялась прооперувати Юрасика! Нехай 1% надії, але це вже щось... Він мій перший похресник і пізня дитинка в батьків, їх єдина радість...

    ---------- Додано в 01:45 ---------- Попередній допис був написаний в 01:35 ----------

    Можливо повторюсь, бо зараз сама не читаю того, що написала, але моя киця ще в середу (28 грудня) був на ранку в садочку і почував себе добре, а сьогодні він не говорить, майже не рухається... Я розумію,що Бог для себе обирає діток, але чому нашого???
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    [єресь]Мені дали кілька пояснень, може Вас хоч трохи втішить
    1) забирає в юному віці, щоб вберегти від біди в зрілому
    2) забирає тільки тих, кого любить найбільше [/єресь]
    Але нехай маля живе довго-довго і тішить бітьків і Вас....
    Пошукайте в однокласниках людей, які живуть в містах, де є підходящі клініки (той же Ізраїль), там багато вихідців з України і Росії. І попросіть їх про надання інформації. Може й допоможуть.
    Молитимусь за малечу...
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2012
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Напишіть, будь-ласка, якийсь текст. щоб можна було розмістити на всіх інет сторінках! Може, якимось чудом, вас почує потрібна вам людина! З Божою поміччю! Молимось!
    Можна копіювати ваш підпис? чи як...
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2012
  6. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Термінові ПОТРЕБИ:

    NewYork-Presbyterian Hospital/
    Columbia University Medical Center
    NYU Langone Medical Center
    Memorial Sloan-Kettering Cancer Center-----це один з найкращих світових центрів по лікуванню цього захворювання, включаючи операції.І два попередні також хороші з світовим іменем. Щодо інформації про ці лікувальні центри уся є в інтернеті , включаючи усі телефони , а також лікарів і як з ними зв'язатися. І багато іншої цікавої інформації яка вам згодиться . Усі ці центри розташовані і місті НЬЮ-ЙОРКУ. Є ще і на західному узбережжі США. А також досить хороший у місті Бостоні Массечутський медичний центр. Потрібно тільки вам людина яка володіє англійською мовою щоб допомогти розібратися у всій цій інформації.
    ЩЕ якщо ви зацікавлені можете подивитися відео як роблять відповідні операції на пухлини стовбуру головного мозку на сайті---www.or-live.com. Але пухлини ніколи повністю не видаляють щоб не задіти важливі органи а частково до 70-80%, а далі все одно потрібна якісна найновіша хіміотерапія , без неї не обійтися щоб повністю знешкодити усі шкідливі клітки.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2012
  7. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Сепі, може варто звернутись на телебачення? Всі ми не раз бачили, як таким дітям, "ТСН", наприклад, допомагало. Божої опіки дитині!
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    До Сепі:Може звернутися у фонди які опікуються такими хворими, може в них є більше інформації, куди звернутися, допоможуть з усіма організаційними питаннями. Тільки ше треба знати які це фонди, перше що спало на думку фонд Ахметова. А наші лікарі не рекомендують куди звертатися за допомогою?
     
  9. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Seppy, може спробуйте зателефонувати в реабілітаційний центр "Еліта", то на Чорновола. Вони спеціалізуються на лікуванні діток з ДЦП, але мають хороші зв'язки з хірургічними центрами в Україні і закордоном. Може є надія, що кудись скерують?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Ой, не грішіть. Тим більше в такій ситуації!! Що за дурниці??? Як то можна в такій ситуації на Бога щось спихати? А тоді до Нього молитися й просити про порятунок??
    І хто таку відповідь дав? Бог що, армію збирає, чи як? І всіх, хто живий, не любить? Тільки тих, хто передчасно помер???
    Дівчата, спам'ятайтеся й не гнівіть Бога. Можна всілякі дурниці писати, звичайно, то ніхто не заборонить, але таки задумайтеся й не грішіть такими словами.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ось стаття, може в Харків звернутися, проконсультуватися для початку в них?
    http://health.unian.net/ukr/detail/227370
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Сьогодні чоловік був присутній на консиліумі лікарів в "Чорнобильській". Я вперше за 12 років побачила як він плаче, я не знала, що він може плакати... Надія є на Бога і лише на нього. Оперативне втручання на такій ділянці мозку в світі не проводиться. Продовженням життя на місяць-два - є променева діагностика, але це не в такому маленькому віці. Пишу і ридаю, сьогодні моя киця після крапельниці вимовила: "Хресна, а ти мені великого ровера купиш, синього? І самокат?" Дивлюсь в ті величезні блакитні оченята і не розумію, як в такої пружинки така біда з*явилась...
     
  13. Mаrsela

    Mаrsela New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Прочитала і не можу стримати сліз, які вже не є сльозами а соленою рікою...не можу навіть підібрати слів у такому горі:girl_cray:
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Може дійсно звернутися до клініки у США? Наші лікарі про новітні технології часом і подать незнати...
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Кілька днів не виходить ваша біда з моєї голови. Сама плачу, як усвідомлюю, що ніхто не захищений від такого горя. І найгірше розуміти, що тут мова йде про зовсім невинне маленьке дитя. Сказати, що я вам співчуваю, це нічого не сказати. Я глибоко співпереживаю з вами.
    Ми усією родиною будемо молитися за здоровя маленького Юрчика.
    Надійтесь на Бога.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Чорнобильська це не остання інстанція, консультуйтеся де тільки є можливість, переговоріть з харківськими лікарями, Київ, Донецьк. Може вам хоча б підкажуть куди можна звернутися, дадуть якісь контакти за кордоном
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Пан Бог у цій ситуації - єдина інстанція.
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    1. Дитина нетранспортабельни будь які консультації можливі лише заочні. Везти дитину зараз кідись неможна . вона може померти в дорозі .
    2. На стовбурі не оперують ніде в світі, мені шкода.
    3. Для гамма ножа пухлина завелика беруть до 30 мм. Але я не знаю чи гамма ніж застосовують при новоутворах стовбура. можна позвонити в Спіженка у Києві і спитати вони точно мають знати, дітей вони не беруть . але знати мають.
    3. Опромінення роблять і меншим діткам , в вас є мізерний шанс на те що якщо пухлина зменшиться до 30 мм і якщо вона придатна до Гамма ножа.
    Просіться на облучку на Гашека і уточняйте у свого доктора чи можна хлопчика ви водити реанімації. Якщо можна то не втрачайте час. Для вас зараз головне встигнути поки ще можна, якщо ще можна щось зробити.
    4. Висилайте полякам ваше МРТ хай дивляться, ще можна проконсультуватися в Берліні в Хеліосі.

    На жаль пухлини мозку в маленьких діток важко діагностувати і трапляється так що інколи медицина нічим не може допомогти, але чудеса трапляються.
    Дитині понад усе зараз потрібна батьківська любов і підтримка - будьте поряд старайтесь не плакати коло хлопчика . Йому потрібні позитивні емоції дитячий організм дуже сильний , голвне вірити.


    П.С.Лікарі Чорнобильської одні з найкращих фахівців України ї в їх фаховості ми мали змогу переконатися неодноразово. І ставлення до дітей там чудове. але вони не чарівники і в данній ситуації нічим не можуть зарадити
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Так, але сидіти і чекати, що Бог допоможе? дивитися як згасає дитина? Бог - це інстанція яка допомагає пережити складні моменти, але те що в одній лікарні так сказали, це не значить, що так є насправді.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ні! Просити у Бога мудрості, щоб не наробити дурниць і не згаяти час.
    Натагідра гарно все розписала. +1
    [mod]Саме тому дописи з інших місць оселилися в цьому розділі[/mod]