Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

  1. Ума

    Ума Super Moderator


    Чесно-кажучи ніколи не цікавилась цим, але думаю, що немає, бо у нас і "справжню" йогу важко знайти.

    Ось тут інфа про те, що я говорила раніше:
    http://www.yogalviv.com/ukr.html
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    To Ума
    Мене, чесно кажучи (як мен не соромно) цікавить більше фізична сторона йоги, ніж духовна. Важко перейняти чиїсь постулати і т.д. Можете конкретніше розповісти, де займаєтесь і більш конкретну інформацію
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Розпитайся. якщо можеш, пліз
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Мене теж не цікавить духовна медитація йоги :o :D Але фізичні вправи дуже подобаються. Особисто я ходжу в Євроспорт, вул. Петрушевича. Але там немає окремих абонементів лише на йогу - там абонемент на все, включно басейн, а вже клієнт по розкладу обирає куди собі ходити і сікльки ходити. Там є два тренери по йозі. Лара мені найбільше подобається. Дуже уважна і підкаже як правильно дихати і робити вправу, а також що можна, а що ні.

    А чоловік мій відвідав пару раз ту саму йогу, що й я, а потім знайомий йому порадив піти до Сергія (йогін, чи як їх там називають), що проводить заняття у Медінституті (я лінк давала вище) і йому там набагато більше сподобалось! Але там дуже складно, як на мене, без підготовки! Чоловіку сподобалося, незважаючи на те, що умови там трошки погані... душ жахливий і не завжди вода є. Абонементу там немає. Платиш за кожне заняття в кінці. Мій чоловік якби теж не дуже звертає уваги на духовну складову йоги, а основне для нього лише фізичне навантаження. Хоча саме там пропагують культуру йогів...
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

     
    Останнє редагування модератором: 29 Вересень 2012
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття


    Боюсь відповідати :D

    Якщо маєте можливість ходити зранку (вхід до 14.00) то вдвічі дешевше. А так 300-400 грн на місяць. Без обмежень у відвідуванні - коли хочеш і скільки хочеш.

    п.с. там і танці живота є.

    п.п.с а ще в палаці спорту Україна (колишній Спартак) також є йога і белліденс, але там на конкретні години потрібно ходити. колись абонемент вартував 70-90 грн.
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А менi особисто йога нiчого не дає. Я пробувала декiлька раз, не iде. А я зато люблю пiлатес, тi що без машин всяких i без м'ячикiв, просто своїм тiлом на матрасику.
     
  8. evasmile

    evasmile New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Да Люда супер тренер. Занимаюсь уже больше 3-х лет йогой-23 с ней... Всем рекомендую! Правда легко и просто не будет його 23 это достаточно серьёзная силовая нагрузка на 1,5 часа, но кайф потом неимоверный... но это надо почувствовать и понять - моё или не моё... не каждому пойдёт! Я вот сагитировала всю семью... муж ходил 9 месяцев, мама 1,5 года... им так до конца и не пошло... а вот папа со мной ходит и по сей день и старается даже в дни командировок не пропускать йогу.
     
  9. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А в мене мама перша почала. Займеться в Люди вже років 5. А я лише 5 місяців.
    Я так не думаю. Буває важко, а деяки асани навпаки приємні. Може я працюю з неповною віддачею? Мені подобається, що я там не потію і не червонію, як, наприклад, на шейпінгу... Люблю: "А сейчас пару минут отыхаем..." і звичайно повне розслаблення в кінці тренування: бух на килимок, закрив очі і про все забула...

    Повністю згідна.

    П.С. Перебіг тренування відрізняється від попереднього. За період мого відвідування не було жодного однакового занняття.
     
  10. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата, а на вул. Братів Міхновських (біля вокзалу) на йогу ніхто не ходив? Я купила купон на три безкоштовних заняття там, але він дійсний лише до 31 січня. От треба до того часу встигнути обрати тренера і вибратися туди нарешті.
    Може хтось може порадити, до якого йога-тренера туди краще піти? (якщо їх там кілька)

    І ще питання - як ви харчуєтесь до і після заняття (ранішнього або вечірнього)?
    Розумію, що краще йогою займатися зранку, але я зранку завжди просинаюся трохи голодною. А коли не поїм, то починає нудити одразу. Ну а після сніданку - яка вже йога... Тому мені, напевно, залишається лише вечір.
    Але тут теж незрозуміло, бо більшість занятть починається о 19-20, тобто останній раз можна їсти о 17-18. А як потім дожити до ночі? о_0 Особливо коли лягаєш спати о 12 або 1 годині.
    Розкажіть, прошу, як у вас ті питання вирішуються!
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    розкажіть де на південному проходять заняття йоги і беліденсу.. а то лиш на слуху, а без поняття куди то йти і чи по ціні підходить.
     
  12. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Заняття з йоги, так само як і беліденсу відбуваються тут (час вказано для йоги):
    комплекс знаходиться в тильній стороні ринку біля стоянки. Ввечері там завжди ходять охоронці, як заблукаєте, то спитайте їх.
    Треба піднятися на другий поверх, перейти через зал для міні-футболу, а потім, перейшовши через тераску - на третій.
    Там буде малесенький коридорчик, де висять розклади занять.
    Ліворуч - двері в качалку, праворуч - ті, що вам потрібні в зал.
    йога коштує 250 грн на місяць за 2 заняття в тиждень по 1,5 години.
    Люда справді фатастична. Я ходила до неї ще колись в Спартак.
    Потім там змінився тренер - і я одразу відчула різницю.
    Ходила ще в Києві в саму студію Сідерського - хоча тренери там теж дуже добрі, але Люді нема рівних, як на мене.:girl_cool:

    Крім того, що вона дуже розуміється на йозі, вона дуже приємна і позитивна людина.

    Але йога, то справді дуже індивідуально.
    Раджу вам спочатку купити одноразовий абонемент і спробувати (здається він коштує коло 80 грн) а там видно буде.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Всім привіт, дівчата, може хтось знає, де у Львові на йогу можна ходити на 7 ранку.
     
  14. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    знаю, що були так рано заняття в "Формулі краси" на Стрийській (правда то я ще влітку цікавилась, зараз може вже змінились) і точно є в школі йоги "Привітання сонцю" в районі водоканалу
     
  15. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    На заводі Кінескоп (вул Тургенева 73) проводяться заняття йогою (Понеділок-середа-п"ятниця) на 7-00 ранку.
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А можна конкретніше де саме? в Мандарині?Бо на тургенева,73-стіки всього що можна день кружляти навколо...
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Якщо, ті заняття веде Ліля, то їх вже там немає, бо не змогли набрати групу. Тому й шукаю (((

    Якщо група набереться, то вони відновляться.
     
  18. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Так, я мала на увазі групу Лілі.
     
  19. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    В Євроспорті заняття двічі на тиждень о 7.15
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Привіт дівчата!!! Хтось ходив на йогу чи на пілатес в "Формулу краси" на Стрийській? Як там тренери?))))