Їжа в дорогу і у відпустку

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем iriwa, 29 Липень 2013.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Ми використовуєм його все і всюди, з дитиною вже не уявляю як без нього подорожувати, зручно і легко.
    Бачила також недавно в епіцентрі. Ми купували 4 роки назад, вже і не згадаю де. Вони є на різний літраж. Наш на 5 літрів.
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2013
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    а мене завжди цікавило, які туди списки. Я раз брата запитала, коли він черговий раз в гори збирався, чи він закрутки бере (бо хлоп великий), то він довго ржав.
    Ми вже який рік збираємося так поїхати, без всяких зручностей, і не власним транспортом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Завжди йдуть на ура гарячі канапки з тостового хліба, (дуже смачні, начинка не випадає,ба гарно притискається в тостері) і обов"язково - асорті з горіхів і сухофруктів. Це окрім курки запеченої, огірків (свіжих чи маринованих), яєць варених, сухого печива. З йогуртами- обережно, бо в жару, думаю, довго не проживуть. Ніде не їду без кави в термосі, а чоловік прихильник поїсти теплої зупки в придорожніх кафешках (але там, де багато машин, або долекобійників - гарантія якості) чи заправках.
     
  4. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Я так харчуюсь в дорозі, і в екстремальних ситуаціях. Мої діти канапок майже не їдять, тому канапок не готую, а он варені яйця і БАГАТО свіжих огірочків і пісний кусень хліба, це саме наше.
    Можна напекти булочок в дорогу, якщо дуже хочеться бавитись. Булочки мої діти їдять.
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    А що ви готуєте у відпустці? Адже так неохота стояти довго за плитою і готувати якісь складні страви...
     
  7. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    а візьміть тай запечіть рибу у фользі

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    ми теж так робимо
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Я робила кашу розчинну і гріла дит. Харчування в баночках - просила в кафе окропу. Замовляла просто відварені овочі або картопельку - і малому (9 міс) було достатньо.
    В дорогу ще брала банани, яблучко. Ну, і груди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щось я задумалась, що ж такого взяти у дорогу, щоб і смачно, і поживно, і через кордон можна перевезти, і всі їли)))?
    Останні пару років пекла для нас з чоловіком кіш з тунцем і помідорами - був супер, бо і поживний, і не сухий. Діти такого не їдять. Ще були відбивні та сирники. Але вже чомусь ніхто того їсти не хоче). Йде печиво та фрукти. Зупиняємось десь у кафе по дорозі, але останнього разу щось було не дуже там і смачно. Дорогу розбили на три дні. В готелях будуть сніданки. Ще буде щось гаряче в придорожніх кафе на обід. Але моі хлопці щось весь час хочуть жувати). Що? Киньте пару варіантів, бо щось розгубилась).
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мені смакують слойки з м'ясом або сиром (отакі трикутнички що до бульйону дають), +зі слойоного тіста спечені такі палички-пальчик, посипані сіллю і кмином, +багато овочів+фруктів, ну і тверді сири. Завжди брала канапки, прикордонники ще ніколи не викидали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Може в лаваш чогось накрутити і в припікачі запекти? Сир, полядвиця, помідор. Не жирні, бо не смажаться, а оті смужечки, як від гриля, наганяють апетит.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, @Alicia дякую за ідеї!!! Хлопцям може таке смакувати! Взимку на лижі пекла такі маленькі пиріжечки слойоні з сосисками - то діти іх змолотили першими. А зараз щось про них забула). Можна ще з сиром твердим таке накрутити. І лаваш вони люблять. Можна навіть такі чіпси зробити з нього, теж їдять з задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нагетси роблю з індика і рибки. Грінки різноманітні, їх в дорозі так добре часничком натерти і всім дружно пахнути))) а я якщо в авто ще їде хтось хто часничку не їсть то опше ляпота:girl_crazy:
    Нарізку якогось випеченого м'яска, або філе індичого. Ну і класика -салямі, овочі, сир.
     
    • Подобається Подобається x 2