Євромайдан!(3)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Gala, 16 Грудень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Продовження теми Євромайдан!2

    ********************


    Юрдопомога у Львові: Мережа колективного захисту Свої надає безкоштовну юридичну допомогу щодо захисту прав і свобод мітингувальників Євромайдану і Автомайдану м.Львова. У разі потреби звертайтеся за телефонами

    +380630706075,
    +380683164456.

    Тримаймося разом!

    Дублюю+трішки доповнила. Це реально мають знати ВСІ, бо інколи саме ВИ можете просто проходити поруч, і потрапити в халепу "за компанію".
    Ще знайшла від Лесі Оробець
    Актуальні потреби Майдану




    ПОБАЖАННЯ ЯЛИНКОВИЧУ

     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2014
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Для підняття настрою)
    В Америці є Superman i Batman а у нас Людина-Зупинка і Людина-ДорожнийЗнак
    [​IMG]
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(2)

    повідомляють, що майданівці почали рух в сторону Беркуту і намагаються відтіснити Беркут. Застосовуються світлошумові гранати.
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Забрати слово "страшна", замінити його на "мирна" і хай Бог її почує!
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    я так розумію, що беркут почав світити прожекторами в Майданівців і вони запалили вогонь, щоб погіршити їм видимість. зараз ніби спокійно, ніхто нікого не атакує.
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    На Громадському показують передову на майдані, йде бій...
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Кажуть, що мольфар Нечай (земля йому пухом), 3 роки назад передрікав янику насильницьку смерть.. Тобто 3 роки назад він сказав одному чоловіку "У вас там в столиці новий президент, за 3 роки його вбють". А коли яник приїхав до того віщуна, то вийшов від нього злий і недобрий. І за деякий час мольфара вбив душевнохворий молодий хлопець.
     
  9. Morenka

    Morenka Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Бабуся мого чоловіка, восени (у вересні) казала, їй наснилось що в Україні війна буде. Її донька казала, що бабусі сняться віщі сни. Я тоді не надто слухала і не вірила в те. А от тепер і не знаю чи то спавпадіння чи дійсно має віщі сни. І не памятаю навіть чим сон закінчився (бо не слухала).
     
  10. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Почув би його слова боженька
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Так, і його потім відомого мольфара його вбив ножем якийсь зек з львівської колонії (певно не хотіли навіть розголосу таких думок). Хоч не дуже вірю в різні пророцтва, але може ще й здійсниться.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    знаєте, якби ті всі екстрасенси-мольфари і т.п. мали дійсно дар , то одним потоком би негативної сконцентрованої своєї енергії і відповідними діями фізично би людину і знищили. Без будь-яких пропонованих тут снайперів. Або дару у них до того немає, або якісь подібні сили захищають можновладців від впливу усіляких негативних впливів. І ще таке з тими предбаченнями- інші екстрасенси 2 чи 3 роки тому навпаки пророкували Януковичу на майбутнє найсильніших 12 наступних років. Тому я в ті всі "передбачення" не вірю.Хто як хоче, так і говрить. І хто що хоче, той і чує.

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    повідомляють на 112 каналі про знайдення тіла мертвого міліціянта. Чергова провокація чи самосуд людей?
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Наш страх- найбільше.
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Для розрядки атмосфери:girl_claping:
    [​IMG]
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    [​IMG]
     
  17. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)



    Таки щойно підтвердили загибель правоохорнця від вогнепального поранення в голову.
     
  18. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Прочитала,що Царьов зараз у Москві веде переговори з Путіним - самі впоратись з ситуацією не здатні ?! Чи просить ще беркуту підкинути.
     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Царьову теж пора бажати на той світ відправитися чимскоріше??
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(3)

    Застрелили міліціонера?
     
Статус теми:
Закрита.