Що у світі чувати?

Євромайдан (10)

Posted by gava on 14 Лютий 2015 відповідей - 1.082
  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Переважно туристичний Крим - Ялта, Євпаторія, Судак, в Севастополі теж маю знайомого, але він програміст, такі всюди мають заробіток, до речі компанії, на які він працював не розірвали співпрацю, не дивлячись, що Крим окупований і таке.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Переважно туристичний Крим - Ялта, Євпаторія, Судак, в Севастополі теж маю знайомого, але він програміст, такі всюди мають заробіток, до речі компанії, на які він працював не розірвали співпрацю, не дивлячись, що Крим окупований і таке.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Громадське каже що порошенко висунув на прем'єра Яресько і Садового .
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, на ФБ також поширюють інфу.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Пу, виводить війська з Сирії . Порох відправив саакашвілі у відставку .
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Кажуть, Садовий відмовився
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member


    І коменти там цікаво почитати.
    От з цим погоджуюсь:
    1) Туристические сезоны сорваны 2) Закрытие практически всех зарубежных и украинский компаний (IT фирмы ушли ВСЕ, банки, макдональдз, сети бутиков и т.д). 3) Невозможность получения виз на русский загранпаспорт. 4) Все аэропорты в Крыму принимают и отправляют исключительно русские рейсы 5) Сокращение в гос. предприятиях и переаттестации. 6) Подорожание всех видов продуктов. 7) Дефицит продуктов. 8) Подорожание всех видов коммунальных услуг. 9) Служение в армии России. 10) "Материнские деньги" не выплачиваются, а "кладутся" на "книжку" и на перспективу и только начиная с второго ребенка (за первого ничего не платиться). 11) Игорная зона в Крыму - привет наркомания, проституция, игрозависимость, разборки и т.д. 12) Полный беспредел с "отжатием" бизнеса 13) Заселение и "отправка на отдых детей" из Чечни и Дагестана. 14) Перспектива того что снова более половина Крыма превратится в пустыню 15) У Власти бывший криминальный авторитет по кличке Гоблин и весь парламент состоящий из ПР 16) Всем абитуриентам нужно переучиваться и проблемы с поступлением. 17) Титан и крымсода закроются = армянск и перекоп без работы 18) Жители юбк могут забыть про съемщиков 19) Животноводства в Крыму нет и не будет из за воды. Дефицит мяса и молока. 20) Невозможность забрать депозиты из банков 21) Засоление почв из-за перекрытия воды на севере ударит по куцым огородикам северокрымчан. 22) Льготы пенсам в рф отсутствуют как класс. Добро пожаловать в союз советских капиталистических республик. 23) Дотировать перевозки и сбивать цены на проезд там так же не принято. 24) Любое пр-е с неполным циклом производства в Крыму автоматом становится нерентабельным после появления таможни на перешейке. По хорошим прогнозам это значит 30% закрытого бизнеса, по плохим 60-70. 25) Отмена выборов Мэра - будет назначаться из Кремля. 26) умереть в россии тоже проблематично. В плане цен на похороны.("нами были посещены несколько фирм в районе центрального кладбища и больничного городка. Во время беседы с продавцом были названы суммы: — похороны обойдутся в 20 000 — 25 000руб. — копание могилы 9 295руб. — поднос гроба 3 520руб. — и много другого." это Сочи.) 27) О борьбе с коррупцией, о которой так мечтает половина севастополь форума, можно забыть, она сами себя вернули в беспросветный совок, из которого у остальной Украины появился, пусть и призрачный, но все же шанс вылезти. 28) Любым сотрудникам МВД - запрещен выезд из страны 29)В Крыму обложили налогом желающих сдавать жилье российским отдыхающим (сдачу жилья - 15 или 20 рублей с квадрата)) 30) Закрывают порты в Крыму, минус более 1000 рабочих мест. 31) Внуков к бабушкам/дедушкам не везут, боясь, что потом детей не смогут вывезти 32) Крым бьет рекорды: по долгам по зарплате 33) Крым навсегда может забыть про футбол. 34) Мост не будут строить и никаких 3 миллиардов для развития 33) Кредиты взятые у Украинских банков придется вернуть 35)В Крыму наступил дефолт Внешние кредиты полуостров теперь сможет получить лишь от России и дружественных ей стран 36)В Крыму приняли закон, позволяющий принудительно выкупать "необходимые" объекты Умиляет, когда читаешь восторженно припезденные камменты ебанутой ваты или ольгинских троллей
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Чого прагне Донецьк? Інтерв'ю без купюр

    Відео зняте минулого року, коли в Донецьку вже була при владі ДНР. Дуже красномовно, все видно чого там більшість хоче, та їх ставлення до всього українського (навіть до мови). Також вони впевнені що то "Украина нас бомбит". Так що, особливо толернатним і замріяним, дуже рекомендую ознайомитись і зробити відповідні висновки:girl_yes2:.
     
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Думаю, цікаво..

    Подвійне життя президента» та «Капітан під триколором»

    – Громадське презентує перші розслідування із циклу «Офшори державного рівня».
    Дивіться 3 квітня о 22.00.
    Анна Бабінець та Дмитро Гнап про укранські активи у офшорах.

    Слідство.Інфо - незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах. Безкомпромісно, глибоко, цікаво


    Подивилась. Ну от і яка різниця з пАпередниками? Ніякої. Просто вчаться вони краще маскуватись. Про Іловайськ і в той же час "швидко обтяпаний" договір - то звичайно капєц.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Невтішні новини про Надію Савченко :girl_sad:
    Савченко: Можу протриматися ще чотири дні
    Не вже ні наша влада, екстра-дипломатичний Порошенко і всі демократичні спільнота не зможуть нічого вдіяти? Навіть не уявляю як це все переживає її мати та сестра:girl_cray:.
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Не чекала б кращого. Я пам'ятаю, про Гройсмана ще раніше казали,що просунув ПП, аби на прем'єра потім призначити. Так виглядає,що схема стара як світ: накрав один, заміняє його інший. І знов по колу. В нас вже страшно нових призначати, бо ще "голодні". І коли то буде інакше? (риторичне)

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Прочитала одну статтю і просто немає слів - одні ємоції.
    Мінімальна зарплата в Польщі 1850 злотих, вартість модних шкіряних туфельок на шпильці 300 злотих.
    Мінімальна зарплата в Україні 1400грн, вартість таких же туфельок 2000грн..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Svjatkova киньте посилання, цікаво почитати.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 ---
    Ну от, дівчата, Гройсман вже офіційний прем"єр і щойно представив свій новий кабмін. З жінок 1 міністр - Лілія Гриневич (Міносвіти), які ваші прогнози на цей новий уряд? Бо куди ще гірше можна прийти я навіть не знаю.
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А що раніше цього не було помітно? Це не до вас, але мені то видно і без статті. У Польщі ніби долар 4 злотих з копійками( зараз точно не знаю) . А в нас 25 . І майже всі ціни до нього прив'язані.



    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Блог з Луганська: за що люблять "ЛНР"?
    Блог з Луганська: за що люблять "ЛНР"? - BBC Україна
    [​IMG]

    Я слухала їх: живуть - ледь зводять кінці з кінцями. Будь-яка хвороба чи побутовий форс-мажор розбивають їхній крихкий бюджет ущент.

    Улітку у бабусі почалися проблеми з ногами - і жодної місцевої допомоги, жодних гуманітарних ліків вона не отримала. Потрапила до хірургії. Лікар іще в коридорі чи то пожартував, чи справді - запропонував відрізати ногу. Бабуся попросила разом з ногою відрізати заодно і голову - бо в її віці на такі кардинальні операції йти вже не варто.

    На лікування вони витратили величезні для їхньої родини гроші. Ліки, продукти, постільна білизна, буквально все - у лікарню. Оговталась бабуся, намагається ходити.

    Але навіть попри усі терни місцевої медицини з її жахами, мої співрозмовниці - "за" нову владу. У Плотницькому бачать хорошого дбайливого господаря, який цікавиться життям простих городян. І йому, кажуть, не все одно, який хліб їдять його виборці. "Прискіпливий до дрібниць, хазяйновитий".

    Я слухаю їх і намагаюся розібратися, як і завдяки чому вони бачать все, що відбувається, саме так. Живуть за копійки. Моляться на свої 12 соток городу, щоби виростити щось, але місцеву владу вважають правильною.

    З вікна їхньої квартири - постапокаліптичний вигляд на хрущовку навпроти. Самотужки засклені балкони, ганчірки, фанерки, обмотки на трубах опалення, що проходить понад землею, похилений паркан дитячого садка. Стійкий запах їжі у під'їзді.

    Кажуть, регіон до війни жив геть погано, не працювало нічого, все розкрадалося, а ось Донецьк процвітав. І місцева влада тепер щосили намагається вирівняти становище і привести економіку до ладу.

    "І живемо ми зараз краще, ніж у Донецьку, і багатше", - кажуть люди.

    Ось він - електорат нової влади, якому потрібно пообіцяти робочі місця і нове життя, а поки все це відбуватиметься, вони будуть намагатися жити з городів і на грошові дотації онуки з-за кордону. Але вони впевнені у тому, що всі зміни лише на краще, і це був єдиний правильний вихід.

    Я йшла від них їхнім спальним районом і поглядала навкруги. Жвавий риночок - життя б'є ключем. Здається, є все, що підходить під загальні поняття "їжа" і "напої". Зблизька виявляється, що грейпфрутового соку немає, оскільки "молода республіка не п'є сік буржуазії", - жартує продавець.

    У крамничці "Алкоголь, чай, солодощі" - одна-єдина пляшка "Піно Нуар" за 280 рублів. І продавець із ностальгією погладжує її: "Остання, ще українська, із тих іще постачань".

    Все інше - товари з Молдови, Білорусі, Росії. Невідомі назви, нові виробники. Продавець рекламує товар по-своєму: "Це вино ми пили нещодавно, нормальне, можна пити... Але якщо є гроші і для себе, візьміть "Піно Нуар".
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось ще така новина: тепер Савік Шустер заявив, що розпочинає голодування:girl_impossible: Про це він заявив у прямому ефірі. Сказав, що він "за Європу" і буде голодувати доти, доки йому дозволять працювати в Україні Савик Шустер объявил голодовку, пока ему не вернут право работать в Украине
    А його якраз недавно позбавили цього права. Савику Шустеру запретили работать в Украине
    Телеведущему Савику Шустеру Киевский городской центр занятости аннулировал право на работу в Украине.

    Эту информацию подтвердил podrobnosti.ua сам журналист.

    "Я слышал об этом. Но, понимаете, я узнаю эту информацию официально в 14.30.", - сказал Шустер.

    Как сообщил журналист, в 14.30 команда "3S" собирается приехать на Жилянскую в Киев - где размещен офис центра занятости - чтобы выяснить подробности данного решения.

    Напомним, информация об аннулировании Савику Шустеру Киевским городским центром занятости разрешения на работу в Украине появилась вчера вечером в СМИ со ссылкой источник в правоохранительных органах. О таком решении ни телеведущего, ни канал в известность не поставили.
    http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=917657.570
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дивлюсь от Шустер лайф, я в шоці. Тимошенко щойно на слайдах все показала людям, які системи з газом творить влада, як наживається на населеннюю. Ніде такого немає. Кому цікаво гляньте, через завищений податок з населення людей грабують, плюс ще і з субсидіями хімічать, а буде ще веселіше (на ютубі є зараз ). Люди, що далі буде з такими "рішеннями" я не знаю, але добром то не закінчиться якщо щось не змінять, бо такого нахабства ще не було:girl_impossible:. Я не прихильник Юлбки,Ю але тут вона правильно все прояснила. І ще Луценка "протягли", теж чудасія. Подивимось як він по-новому запрацює.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном