Що у світі чувати?

Євромайдан (10)

Posted by gava on 14 Лютий 2015 відповідей - 1.082
  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ви би бачили скільки будинків історичних стоять , побиті вікна все перекошене бо дуже часто дерев'яне , з такою тою різьбою як в казках . Там мармурові таблички що хтось жив чи працював ... Але то нікому не треба . Просто завалиться стерху та табличка гепниться , а на ранок вже почнуть будувати багатоповерхівку .

    Як вам турчинов ?
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому?
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @KAPUCHINKA як то кажуть "не має достатньо кваліфікації та умінь для керування країною". До речі, саме так кажуть зараз експерти про кандидата в президенти США Дональда Трампа :girl_smile:, а він, між іншим відомий діяч та мільйонер, тоді що про Вакарчука казати?
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мені здається то не проблема ))) в нашому випадку нам не кваліфікованого треба, а порядного і патріота, в першу чергу патріота. А професіоналів завжди можна найняти, навіть іноземних.
    Можна подумати хтось з попередніх президентів мав достатньо кваліфікаціі та умінь. Ну хіба Ющенко, і то практика показала, що виконавець він набагато кращий, а от керівник нікудишній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Що ми зараз і спостерігаємо :girl_smile: Президент має бути якраз не тільки партіот, але й добре обізнана в усіх тонкощах української політики людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну але і призидент у нас зараз не патріот, а бізнесмен і веде себе відповідно. Тому таке і спостерігаємо. Багато можна було б зараз зробити, і саме основне, що багато людей хочуть і можуть почати змінювати краіну, але на найвищому рівні ставлять палки в колеса. Поки не виберемо собі нормальну владу нічого не зміниться.
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та не виберемо ми собі нормальну владу. Тому що ми такі самі в основній своїй масі. Просто рівні і масштаби не ті. Ми вкрадемо з роботи той нещасний олівець ( пачку макарону, банку хімії чи хто що може, а як не може, то бодай піску з дитячої пісочниці). Ми кинемо папір під під'їздом ( ну немає ж близько смітника- серйозне виправдання). Собаку вигуляємо на газоні/ за гаражем/ або так на тротуарі ( а що, місць для вигулу то немає). В маршрутці будемо обурюватися, що шофер злиться через дві гривні ( ну а ми ж лише зупиночку їдемо). А потім ще й "подяку" занесемо де треба і де не треба. А якщо хтось і знайдеться порядний, патріотичний, мудрий, зі знаннями , то його або знайдуть як зробити таким же, як і всі, або мінімум створять умови, щоб сам пішов.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Vesnyanka в тому то й прикол, що не всі такі:girl_smile: Ми бачили скільки людей повстало, і зараз багато хто не платить хабарів "де треба і не треба", не порушує правил, не краде на роботі. Наприклад я, як і думаю багато інших форумлянок. Хтось "доріс" до того сам, зтось змінився після Майдану, хтось після АТО, або втрати рідних счи близьких. Казати що всі чи більшість таких не варто. І знаєте - якщо влада буде отака або і ще гірша (бо "не ми такие - жизнь такая"), то прогресу не буде. Наші люди заслуговують на кращу владу, і побачите, то все зміниться - мирно чи не дуже, зі збереженням кордонів країни чи ні.
    Останнє, то ситуація з Савченко - щось не видно дипломатичних талантів президента щодо її звільнення. Її матір вже звернулась до всіх світових лідерів щоб посприяли звільненню Надії. А наші верхи собі торгують з Росією, тут працюють їх підприємства, банки (Сбербанк наприклад, ще й про новинки на мобільні дзвонять людям розказувати), і ніби все ок. А про війну і полонених хто має думати і розголошувати це? Хіба то нормально, що військовослужбовця ЗСУ якісь руські невідомо на яких правах вивозять з своєї країни в Рашку і ще й засуджують:girl_impossible: (як Савченко)? А дати 20 років руської тюрми Сєнцову, молодій творчій людині лише за його позицію і погляди? І то тільки найгучніші випадки! Та то якась Сталінщина у них - ї їмто підходить (і то страшно), але ж ми інші, принаймі українці що живуть подалі від кордону з Рашкою. Повний "безпредєл". І те що російські військові на сході є теж не секрет, і підтримку сепарам авозять. Ганьба, коротше тим, хто це все отак дозволяє:girl_devil:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Он той момент з вишиванками мені теж не подобається. Я вдягаю вишиванку рідко, до відповідних подій. А зараз навіть по установах дають рекомендації що треба бути у вишиванці. І те що керівництво і взагалі людина надягне її, і розказуватиме як любить Україну мало що значить. А найгірше, коли так нарядяться, а самі роблять все як ви пишете.
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Свіже опитування про жителів Криму після аннексії Росією. Абсолютна більшість опитаних каже що жити стало тільки краще, спокійніше, і вони страшенно раді що тепер з Рашкою :girl_yes2:(при чому журналіска тиала і рос. і укр. мовою). Але то виглядає як зомбування якесь - їх послухати, то там рай просто)) А взагалі видно, що все українське їм чуже. А з чого то почалось? З телебачення, музики, шкіл, мови спілкування. З поселення там великої кількості росіян і російськомовних . Якщо укр. влада і надалі буде вести таку "ніяку" політику в цьому плані, то не здивуюсь як скоро і інші області перейдуть до рашки:girl_in_dreams:. Ще цікаво, от у кого є в Криму знайомі, що вони реально кажеть, не накамеру, дійсно краще чи ні? Бо я чула що бюджетникам і пенсіонерам наче краще. А чоловіків так хібе=а не будуть призивати до російськох армії? Чомусь то питання не пвднімається.

    От в другій частині кажуть що стало набагато гірше з туризмом, іноземці не їздять, росіяни тільки приїжджають, з світлом проблеми, погіршилась ситуація з цінами (дорожче все ніж в рашці) і зарплатами - але все одна їм так краще))
    Ще багато хто згадуж що він рускій, або народився в рашці. А Україна має їх ще підтримувати бідолашних? Думаю що десь так само відповілади б дителі ДНР ЛНР, їм ж промили голови що українці їх бомблять, на чолі з хунтою, А Росія захищає. А Україна все ще напевно буде відбудовувати. Ненормально це все. Та й наша влада показує себе не найкраще, м"яко кажучи.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2016
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бачила гарний комент на фб, десь приблизно:
    "В Криму телевізор переміг холодильник, радянські пенсіонери здолали пасивну молодь. Бо треба бути повними ідіотами щоб відмовитись від 3млн туристів щорічно. В Єгипті мусульманин в рамадан терпить наших напівоголених жінок біля мечеті, бо його туристи годують..."
    А я думаю, що вони не вірили в зменшення туристичного потоку, думали, що українці їздитимуть в російський Крим, як не українці то Путін росіянами поможе, але якось буде.
    Щодо знайомих - моїм стало жити гірше, але вони відразу від зміни влади не фанатіли. При чому погіршились усі галузі життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Розмовляла зі сестрою , живе в Москві( вона росіянка з народження ) . Ну от як то все почалось , іі двоюрідний брат втік з Донецьку в Росію а його батьки залишились там . Сестра з ними весь час на зв'язку бо то іі близькі родичі , каже що дядько не хоче з ними розмовляти , каже шо він іх ненавидить через те що ті натворили. Отак , люди живуть безвиіздно там і все одно мають свою думку .
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Маю одногрупників там, знайомих. Всім краще. І з/п, і умови. Ціни - вищі, але там наприклад фельдшер - знайома - має на наші 9000, в Слов'янську мала 2000. Чоловік має пільги, купили машину б/в. Туристимчний поток теж менше, але з тими подіями в Єгипті, Туреччині, думаю, цього року буде краще. Чесно, шкода, що так сталось, але вони все одно більшість вважали себе Росією, російськомовними був 98% Крим. Аби війни не було, бо читала американського політолога, Туреччина теж може зараз потрапити під гарячуруку Росії, плюс там домовленості всякі..Страшно. Колись так ніхто серйозно Гітлера не сприйняв. А ще читрала опитування росіян..скільки їх підтримує Сталіна, мама мія..

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Крим то таке кобло, я шось і не згадую про нього, так ім дійсно краще шкодують лише за українськими продуктами . Але те скільки ватників зараз вилазять на територіі украіни дійсно страшно .
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    А де саме? Мої живуть в Севастополі, місті совкових пенсіонерів, ну вони теж відзначають, що з'явився порядок, організованість якась у держустановах, але погоди то не робить.
    Окрім продуктів ще є промислові товари, кажуть з шмотками проблеми жахливі, ні взутись, ні вдягтись. Інтернет шопінг мертвий, на аліекспресі навіть зареєструватись з криму не можна. Плюс ізоляція їх душить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kohaju от і нема чого тим 98% кримчанам допомагати з державної казни, хай їм рашка все і будує і забезпечує:girl_smile:. Зараз проросійським людям і пенсіонерам звісно краще, але для мододі то просто безвихідь. Плюс ще трохи - і Крим перетвориться на війсьову базу рашки, а люди там будуть потрібні тільки щоб її обслуговувати:girl_smile:. На реальне покращення стандартів життя чи міжнародний туризм там я навіть не сподіваюсь. Потім приїжджають до нас в таку ненависну "бандерівщину" і хочуть у Львові жити, повно таких прикладів є:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    ЧИ ПОТРІБНА НАШІЙ ВЛАДІ НАДІЯ САВЧЕНКО ЖИВОЮ?

    Ну, не можу я більше мовчати…

    Якщо капітан Збройних сил, Герой України Надія Савченко (боронь, Боже) помре, то президенту з його прем’єром доведеться бігти з країни.

    Її обмін був готовий на мій позаминулий день народження — 27 серпня 2014 (!) року. На костромських десантників, взятих у полон із документами. Уже пости на харківській трасі були готові. Плюс ще й режисер Олег Сенцов із усією нашою кримської компанією пропонувався москалями «в доважок».

    Новій команді на Банковій це пропонували, але пропозиція була відкинута.

    А навіщо? Готувала НЕ ЇХНЯ команда, а команда Олександра Турчинова (конкретно — наш кримчанин Андрій Сенченко)…

    Я, як завжди, знаю — що кажу. І більше, ніж можу сказати тут…
    Андрій Клименко: Савченко ще 2014 мали обміняти на костромських десантників | Інформаційний Акцент
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @VERO нв жаль, аналізуючи все що з тою справою пов"язаео, погоджусь з вами:girl_sad:. Ну не може такого бути, щоб за стільки часу не знайшли ніяких важелів для визволення Надії. Всяких кадрів обмінюють туди-сюди пачками, а її? Розуміється, що вона важливий козир, і торго йде серйозний, але не може бути що Порох і ко не можуть якось з рашкою домовитись. Може не сподівався ніхто на таку її принциповість. А ще зайшла на ютуб, там подивилась відео з її допитів, з судів, дівчата то жесть що рускі в коментах пишуть (і щоб в тюряжці здохла, і розстріляти, і інше набагато гірше, ну ві Новоросію вихваляють, а українці для них бандерівські вбивці-фашисти):girl_impossible:. Точно - не народ (і тим більше не братський, якщо хтось ще так думав), а нелюди з промитими мізками, не дай Бог з такими справу мати, все-таки Європа нам ближча.
     
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Переважно туристмчний Крим - Ялта, Євпаторія, Судак, в Севастополі теж маю знайомого, але він програміст, такі всюди мають заробіток, до речі компанії, на які він працював не розірвали співпрацю, не дивлячись, що Крим окупований і таке.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk