Що у світі чувати?

Євромайдан (10)

Posted by gava on 14 Лютий 2015 відповідей - 1.082
  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А оце вже невесело, в новинах теж передали, Рашка посилює позиції біля України :girl_in_dreams:Голова СБУ заявив про створення Росією нового армійського корпусу поряд з Україною
    А Путлєр знову пригрозив використанням ядерної зброї
    Североатлантический альянс не намерен спокойно наблюдать за ядерными угрозами со стороны Российской Федерации.
    Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на DW, об этом Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг заявил изданию Bild в воскресенье, 14 февраля.

    Президент РФ Владимир Путин, по словам Столтенберга, "так или иначе угрожает" применением ядерного оружия. "А российские войска демонстративно проводят соответствующие учения", - заявил он.

    Столтенберг дал ясно понять, что НАТО не будет спокойно наблюдать за ядерными угрозами. По его словам, нельзя понижать "порог" для применения ядерного оружия. "До тех пор, пока ядерное оружие существует, оно будет частью нашей политики сдерживания", - заметил он.

    При этом Столтенберг не стал называть Россию врагом, как, по его словам, это сделал Путин в отношении альянса. "Мир слишком сложен, чтобы делить его на друзей и врагов. Без России мы не сможем решить крупнейшие конфликты", - добавил генеральный секретарь НАТО.Источник:Путин угрожает ядерным оружием: Путин угрожает применением ядерного оружия, - Столтенберг - НАТО, Путин, угрозы, ядерное оружие, Столтенберг, Путин угрожает ядерным оружием (15.02.16 01:17) « За рубежом « Новости | Цензор.НЕТ
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    ЦІКАВО, ЧИ ПРАВДА.
    Святослава Вакарчука активно готують до майбутніх президентських виборів

    Цікаво, що за розкрутку політичного стартапу Вакарчука узялися два олігарха, які, начебто, постійно ворогують і суперничають за фінансові активи – Сергій Льовочкін та Ігор Коломойський. Саме вони виступають не лише головними спонсорами проекту співака, а й надають потужну медіапідтримку для поки що “нульової стадії” розкрутки політичного бренду “Вакарчук-президент”.

    Таке, здавалося б, протиріччя, цілком логічне і зрозуміле з огляду на те, як олігархи планують і розподіляють фінансові потоки і активи. Народний депутат Сергій Льовочкін, – екс-регіонал, член Опозиційного блоку, колишній Голова АП Януковича, вбачає у стартапі свої плюси на майбутніх виборах: якщо Вакарчук програє, то відтягне на себе значну кількість голосів патріотично налаштованого електорату, переважно молоді, а завдяки цьому – дасть змогу пройти іншій, важливішій фігурі на шаховій дошці Льовочкіна. Якщо виграє – залишиться винним олігарху. Це, так би мовити, інвестиція в майбутнє, яке має потужні перспективи.

    Олігарх Ігор Коломойський переслідує власні інтереси у розкрутці політичного бренду “Вакарчук”. Для нього цей співак є довгостроковим проектом, який замінить нинішніх політиків, які прискореними темпами вичерпують підтримку електорату, а відтак, співак та його політична сила зможуть стати цілком сприйнятливою заміною для нинішніх політично збанкрутілих політиканів, політична кар’єра яких може закінчитись цілком непрогнозованим фіналом.

    Наочним підтвердженням підтримки олігархів слугують не лише потужні вливання, а й нинішня медіа-підтримка співака. Так, медіа-імперія Сергія Льовочкіна, при всьому негативі політика до української національної ідеї, цілком позитивно розкручує пісні та образ “Океану Ельзи”. З іншого боку, Вакарчук підтримує гарні стосунки з Ігорем Коломойським та його оточенням. Канал “1+1” ніколи не показує якісь негативні відгуки про співака, а його самого час від часу бачать на Володимирській у ресторані “Да Вінчі”, що знаходиться в одній будівлі з київським офісом олігарха. Помічали співака і в компанії близького Геннадія Корбана.

    Політичні консультанти над політичним перевтіленням Святослава Вакарчука почали працювати ще під час Майдану, і тоді ж почали поволі розкручувати його політичний імідж, але ще як аморфного і самостійного “правдоруба” без зрозумілої політичної платформи. Наразі ж він вже кілька місяців навчається у США в одному з престижних вишів за програмою для майбутнiх лiдерiв.

    В Україні розкруткою лідера “ОЕ” зайнялася продюсер Олена Мозгова, яка вже багато років працює у шоубізі. У медіа-середовищі вона вже неодноразово висловлювала сподівання, що її протеже Святослав Вакарчук є “хорошим варіантом” для країни, і “в осяжному майбутньому він може стати президентом України. Йому не вистачає для цього деяких знань, ось він їх зараз і отримує”. Там він, до речі, навчається разом з Русланою, яку також планують просувати як політичний проект. Про це Мозгова розповіла у інтерв’ю Гордону.
    Святослава Вакарчука активно готують до майбутніх президентських виборів
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мені здається, що лінія "Вакарчук-політика" фактично почалася ще за рік-два до майданівських подій. І взагалі дуже багато всього в той час було неспроста. Важко чітко сформулювати, але.. Таке враження, що багато хто чітко бачив перспективи, сценарій і місце кожного учасника в ньому. А люди (ті, що "масса") в нас хороші і на підйом легкі - тільки заклик кинь, душу й тіло положать.. Тільки безпечно для себе використати момент. І "нові обличчя" під правильним соусом подати. Це я не тільки і не стільки про Вакарчука вже.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2016
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Писали що Руслана теж там навчається (але в музичному напрямку), і ми пам"ятаємо її подітичну діяльність, та дехто каже що можливо вона теж повернеться у політику. А ось її думка про "політика"-Вакарчукаhttp: //gordonua.com/news/culture/ruslana-nyneshnyaya-vlast-provociruet-ne-na-razocharovaniya-a-na-to-chto-lyudi-vozmut-ih-na-vily-i-vynesut-iz-verhovnoy-rady-mozhet-dazhe-gimn-v-konce-spoem-kogda-budem-vynos.html
    – Алена Мозговая в интервью изданию "ГОРДОН" призналась, что видит Вакарчука в будущем президентом Украины. Как ты считаешь, у него есть шансы?

    – Мне Славка так много не наливал. Я про это ничего не знаю и в его агитации участия не принимаю(смеется). Боюсь что-то анализировать по отношению к нему. Давайте не будем выбирать имена только потому, что они популярны. Публичность имеет огромное значение – это подразумевает, что человек не будет рисковать своим именем, но я хочу видеть профессионализм. Как музыканта воспринимаю, а для политика – нужно окончить все известные школы по праву, знать законы. Это огромный пласт профессиональных знаний. Если когда-нибудь мы будем честно (касательно системы) и осмысленно (касательно себя) выбирать президента, я бы хотела, чтобы квалифицированные группы специалистов имели возможность поговорить с будущим кандидатом в президенты, задать ему целый ряд вопросов, чтобы он доказал свои практические знания, прикладной интеллект, нечто большее, чем джентльменский набор обещаний и обвинений, которые не будут реализованы ни одним нам известным способом. Тогда, пройдя этот первый уровень, кандидата можно отправлять на второй. Давать ему возможность объяснить людям суть своей программы. Иначе мы всегда будем выбирать только известное лицо и громкое имя. Этого не должно быть, даже если это классный Святослав Вакарчук; сначала докажи, что ты профессионал в той области, в которой назвался груздем. Хотя, конечно, иногда актер второго плана может стать великим президентом, а мировая звезда, легенда спорта – посредственным чиновником, бывает по-разному.
     
  5. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Вакарчук президент....для мене то смішно і страшно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Після зека-президента і боксера-мера вже нічо не смішно.. А те, що страшно - то факт. Нема нічого гіршого, ніж абсолютно керована людина з утішеним високою посадою самолюбством. І порівняння з Рейганом наших нових політичних зірочок все-таки недоречні (я сама мала деякі ілюзії відносно того, що Кличку голову ще не зовсім розтовкли, але..). Так, Вакарчук інтелектуально дасть фору Кличку. Але такий "простий слуга народу" завжди буде свідомо чи несвідомо служити своїм політичним продюсерам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Ви взагалі вірите і уявляєте, щоб народ проголосував за нього? Як же ш то тре переконувати...
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дивлячись на добру третину ВР, згадуючи Яника, Черновецького, ойойой.. Головне - донести меседж, що Славко - весь такий в дошку свій молодий патріот, українець з інтелігентної сім"ї, підтримує бійців АТО, нова людина в політиці з кришталево чистою репутацією, спікає інглішом і вже на себе заробив, тому красти не буде, займався тільки музикою, тому корупційними зв"язками не обріс. І "курси президентські" закінчив десь за кордоном, то вам не київські академії.. Хм, ото так подивишся - чим не президент?? А посмішка, а очі? Такі чесні-чесні :girl_in_love: Сойдьот льохко..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Patty ага, і ще не забути додавати "Та він же "наш", львівський, галичанин, може хоч щось для нас зробить":girl_smile:. Я Вако=арчука дуже поважаю як митця, і він направду розумний є, але йти йому зара з нашу політику то проблемно, бо його керманичі так закрутять-завертять, що буде з благими намірами робити те що їм треба. На таку посаду треба мабуть когось впевненішого в тій сфері, і з відповідною освітою і незалежного від олігархів 9проблемка тільки когось такого знайти). А було б у нас все спокійніше, прозоріше, то і Вакарчук би був нормальним варіантом.
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та він не такий дурний, щоб вже крутити ним, як циган сонцем, сам багато чого розуміє. Але, очевидно, щось (самолюбство, інтЕрес, піар) штовхає його в цю нову царину. А не треба йому туди, не треба. Вже не один добрий співак/митець оббабрався в політичному болоті так, що не відмиєшся, а чи варто було?
    Я схиляюсь до думки, що ТАКОГО немає, можна хіба щось віддалено наближене до ідеалу знайти..
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  12. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    До сліз...

    Мати героя Небесної сотні Романа Гурика Ірина:

    "Син, коли їхав на Майдан востаннє, на своїй сторінці у "ВКонтакте", я так добре пам'ятаю цей момент, бо він забіг, я йому речі складала, він відкрив ноутбук, написав-написав, закрив і побіг на автобус. Уже після похорону я дізналась, що там було написано "Усі на Грушевського, на Майдан на смерть". Дуже тяжко розуміти, що дитина в 19 років їхала свідомою того, що у будь-яку секунду він віддасть життя. Він це на 100% знав. Я в цьому вже просто переконана. Я хочу побажати всім тим людям, які з Майдану прийшли до влади, що дай Боже вам всім настільки любити Україну, наскільки любили вони її (герої Небесної сотні – ред.)", - зазначила Ірина Гурик.

    Вона також повідомила, що інколи прокидається вночі, адже має ще двох дітей, від того, що вони також можуть у майбутньому брати участь у новій акції протесту. "Я розумію, що середній доньці дев'ять років, а до наступного Майдану, не дай Боже, десять. У нас чомусь така періодичність пішла. І страшно стає, тому що у підростаючого покоління – зовсім інша свідомість. Вони цього всього терпіти не будуть. Це однозначно", - повідомила вона".

    Відео тут: Мій син знав, що їхав на Майдан помирати - мати героя Небесної сотні
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 3
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Важко про Майдан згадувати. А про дні протистоять- тим більше. Важко усвідомлювати, що на смертях Патріотів прийшли злодії-олігархи. Противно дивитися на ту брехню про те, як вони поважають Героїв, але ніц зробити не можуть, щоб винних знайти. Земля кругла. Людська "подяка" і їх знайде. Рано чи пізно... Хай з миром спочивають Герої. На жаль, їх вже тисячі полягло, а в нас все "веселіше" і "краще"... Все так не буде. Доведе влада людей. Ой, доведе.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Marlos

    Marlos Active Member

    Якби вернутися в 2013 рік чи пішли би ви ще раз на майдан ,як би знали чим все закінчиться страшним падінням економіки ,долар по 30 і крим і донбас стали не українськими
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Думаю як би не майдан, то Украіни як держави вже не було б....а не тільки Криму і Донбасу.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Суть не в економіці (хоча ви певно і так розумієте, що долар 8 утримувався штучно до планованих виборів, так само як замовчувалась пуста казна, а газ дешевший був лише тому, що Яник Росії був потрібен до виборів як маріонетка, і щоб не "колихати" людей, вони поки ту ціну не переглядали, і ще багато чого штучно утримувалось). А головне, що самі люди змінились, сама свідомість. Знаєте, в мене мама зі Слов'янська, я там кожне літо бувала, вчилась в Донецьку. Там інший народ,не гірший, нє, але патріотизму до неньки України там немає. Переважно всім пам'ятають щасливі пару безтурботних років режиму Брєжнева і трохи Горбачова, низьких цін,заводи-фабрики, земля - колзощам і т.ін. І це розуміння передають дітям. Росія їм ближча, не тому, що рідна, а тому, що вона поряд, тому, що мало хто старше 40 (в невеликих містах) бував де інде, тому, що їх привчали думати, що це одне і теж - Росія, Україна. Вони не обтяжують себе згадками а хто винен в голодоморі 33, в розстрілах в 37-39, хто такий Бандера, і чому він не бЕндера, і чим відрізняється від Шухевича, хто такі шестидесятники і чому вбили Леонтовича (автора "Щедрика"). Хто, чому, як..Їм не дуже то треба, бо ж " а вот я помню, когда работал завод металлургов и танцы в парке были, и мороженое 3 копейки". І я частково так думала колись,слухаючи розповіді-згадки мами, святкуючи 9 травня ( до речі, інтуїтивно мене зщавжди дивувало, чому це свято миру, якщо це день пам'яті стількох замучених і вбитих?), яке я й досі поважаю, але тепер не переношу ті стрічки георгіївські. Але жити минулим - то шлях внікуди, і ті згадки "щасливих часів" - то міф, піар кампанія, замилення очей кількома відносно успішними роками за десятки років знищення народу як такого. Так, влада злочинна, але чи не та ж це влада, яка засідела в ті радянські часи, чи не тоді вони сиділи так само мріючи відхапати те все, просто підвернулась нагода? Та те ж ті самі люди, просто розв'язали їм руки (то дуже об'ємне питання). От хоч би Кравчук, що колись був членом КПУ, завідував відділом агітації та пропаганди, писав доноси на священнослужителів. І таких тьма. Але за ніччю сонце встає. "Те" не піде само. Їх тре вчити, а як нє - давати відсіч. Тільки так будувати суспільство, а не чекати золотих часів, тим паче, що в СРСР було чимало недоліків і доведено, що великі об'єкти державності згодом поступово занепадають, бо центр (в даному випадку - Москва) тянув всі ресурси на себе. Мене тішить, що свідомість людей не та, хоч по малу, але люди вчаться не давати хабарі, жалітись на неправильно припарковані авто, роблять зауваження, колись хтось розмовляє в кіно. Все йде з малого. Молодь у нас дуже патріотична. Якесь відродження козацького духу. Не можна казати, що смерті ті нічого не дали, вони змінили і поєднали народ. Ви гляньте, що роблять волонтери, це просто колосальна робота. А ще прослідкуйте історично, який український народ волелюбний. Росіяни, білоруси (зараз і в них трохи міняєтьтся свідомість) менше набагато, вони більше пристосовуються до тих умов, які є, а от українці терплять, але баста - приходить час і встають. Це дуже важливо, інакше ми б давно були Московією чи Варшавою 2, чи Американдією. Ми не забули хто ми. І це дуже важливо. А змінила б я тільки одне: хотілось би щоб Небесна сотня..сотні..військові..Кіборги..всі вижили, і ми б пишались тим, як вони захищають країну, дають інтерв'ю, згадують події майдану, але живуть. Від того подвиг їх не став би меншим.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А от як вчити переселенців з сходу, які багато і у Львів приїхали? Знаю, що там є культурні люди, але бачила що більшість з приїжджих то зовсім інші із іншим вихованням та менталітетом люди. І вчитись вони щось бажання не мають, ані мови державної, ані місцевої культури. Шкода, що так все намішалось, а ще більше шкода убитих наших хлопці на сході, і загиблих на Майдані. Ох, то правда, якби знати тоді хто прийде до влади і що буде, то невідомо ще що б люди робили на тому Майдані:girl_in_dreams:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    "Роби, що можеш, і будь, що буде"
    Робили б те саме. Не за політииків там надривались, а проти свавілля і за народну єдність. А людей зі Сходу тут вчити не треба. Життя навчить. Коли є бажання - наука швидко йде, як нема - то не треба й силувати. А вчити треба просто жити по-людськи і з людьми. В тому всі рівні. А все інше другорядне.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Я в шоці.
     
  20. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Я трохи тормоз, бо тільки нині дізналась новину про те, що в Оренбурзі зруйновано пам'ятку федерального значення, будинок, в якому на засланні жив Шевченко. Замість нього тепер парковка! Мене так глибоко зачепила ця новина, що не передати! Я великий фанат Шевченка плюс ще ота парковка!!! Все що нам треба знати про ставлення рашки до України, до наших геніїв, культури і цінностей - в цій новині. Дуже символічно, що це той будинок, в якому ТГШ проводив заслання, в яке його відправив російський цар, а тепер при іншому царі ця пам'ятка знищена. І не просто знищена, а таємно і примітивно зтерта з лиця землі... Ну і де протести рос.інтелігенції, представників культури, цвіту рос.нації??? Уявіть, що у нас зруйнують під парковку будинок, де зупинявся Пушкін? Я впевнена, всі адекватні люди засудять це, буде гудіти не тільки інтелігенція, а й простий люд... А тут тиша!

    "Борітеся, поборите! Вам Бог помагає!"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4