Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та то ясно, що краще за них, я теж Притулі вже писала респект, але я певно вже стара, бо для мене то завульгарно. А так - шоу є шоу.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата прославились. Мети досягнуто в альтернативний спосіб. Знаю країну де їх пригріють і в тур по смт відправлять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А мені нині найбільше Yuko сподобались. Як сказав Притула минулого разу-не кожен украінець так украінською мовою говорить як ця дівчина солістка гурту. Ну і головне, що у голові, а не чий паспорт. Он близнючки показали, які вони українки... Марув, дуже пошло і вокально бездарно. Але вона популярні зараз дуже, так пишуть. Музика така клубна.
    І особисто я тішусь , що не Казка. Бо нема чого таке пускати, навіть якшо то типу своє украінське... Хіба бек вокалісток, ім респект, голосисті ( от аж обідно, талановиті люди в тіні, підспівують бездарній вокалістці , абсурд....)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Vittoriya так і конкурс там давно не пісенний. Судять шоу, експресію, як масами приймається. Це все в Казки є. В них пісні й такі не на вокал. Але мені їх пісня бідна. Може манера виконання набридла, однотипно.
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Чи правильно, що співачка, яка активно гасиролює РФ, несучи таким чином мир(???), представлятиме Україну під час війни?


    Надіслано від мого M6 Note, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Слухати фальш ніхто не любить.... а там просто катастрофа.. хоч і в тоі Маруф теж...
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні.
    Здається мені, що це не кінець історії з тою марув. І ця історія погано пахне.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я себе ловлю на тому, що найбільше мене розчарувало, що дівчата поводили себе не достойно. Не достойно на ефірі в Скрипіна. Не достойно на фіналі. Ті виправдання і белькотіння звучали не зріло, не обдумано і не щиро.
    Я розумію, що не вони створили ситуацію в якій опинилися . Сірі громадяни. Таких як вони багато.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Я в тихому шоці з вчорашнього відбору...
    Як оту Мару можна було вибрати?
    Хто за неї голосував, чується реально запашок москальських ботів, або гімнярів які не цікавляться взагалі нічим крім безглуздої музики...
    З рижими близнючками все понятно....я от не знала спочатку звідки вони, і чим дихають, і говорила тут про хороший вокал...добре шо все виплило на поверхню.
    Ну, реально, вони тупенькі...?
    Перед тим як йти на інтерв'ю до Скрипіна, можна було хоч глянути хто він)) і щолкає сєпарів як сємочки...пісеньку вони хтіли заспівати....хтось писав в мережі "така безглузда смерть..."
    Щодо мару.
    Дівчина реально хоче всидіти дупцьою на двох стільцях?
    Тут побалакати що Крим - Україна, потім в квітні виступити в рашці, потім від нас на євробаченні?
    Апалітічная наша. Хоча, ні, не наша...далі в мене цензурні слова закінчуються.
     

    Вкладення:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А мені виглядає, що ті курки не просто так до Скрипіна пішли.
    Зараз москальські змі ту тему мусолять, прям мучениці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Спочатку влаштували парад вати на нацвідборі, а тепер НСТУ намагається проскочити між крапельками. Не можна було зразу встановити жорсткі умови участі: жодних концертів в РФ від початку війни, зв'язків з сєпарами, чітка громадянська позиція і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. Varya

    Varya New Member

    Я думала, що КАЗКА переможе))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шо в лоб, шо по лбу ..... Нема слів цензурних:girl_mad:
    [​IMG]

    Концерт в москві

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2019
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame то вже немає слів.
    Джамалу влаштувало її "Крим-Україна" і вона їй всудила найвищі оцінки. Як? Дибільство.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Історія справді має продовження. Сподіваюся, що новина не фейкова:
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Демократія по-українськи: спочатку допустили до конкурсу, а тепер заборонили виступати...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Джамала сама в 2015 їздила і виступала в Сочі
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Materynka вже всюди про це дзвонять. Най розбираються.
    Задля цікавості зайшла на ІГ профіль Марув. Не українська вона співачка. Вона в абсолюті на рашу в раші і для раші. В неї паспорт український лише.
    Я б вже на місці НТКУ відмовилась від цьогорічної участі в Євробаченні. Після отого всього ,що начудили, починаючи з допуску всяких нипунятних.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Чому Ви так думали?