Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, то Посиденьки мають спільну душу.
    :kisss: дівчата. Ми своїх любимчиків підтримали, як змогли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Казав зустрінемось на Новому вже бідось забалакався геть
    Але якби не він, то вже б давно пішла спати
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Завжди)
    Але, коли виконавець бере глядача- жюрі тихо курить в сторонці. Глядача не проведеш. Хоч, також, звичайно, співдружність народів ніхто не відміняв)). Сьогодні для мене все абсолютно в межах.От, якби не зацінили Джа два роки тому, було б прикро-не те слово(я б покинула дивитись те бачення зовсім).
     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    фу. не чекала на ДП такого коменту. До чого тут її тіло?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я всім серцем вболівала за Меловіна, це ж наш представник, від України. Нам треба вчитись підтримувати своїх...
    Все таки він ще молодий, без досвіду, як інші наші виконавці, що виступали на Євробаченні, у нього ще все попереду!
    Дуже його шкода, важко було дивитись, але дякуючи жартам Притули і те, що він також підтримував Меловіна , було трошки легше.
    Відповідно голосуванням глядачів, він- сьомий. Музика- це саме те, що слухають глядачі, якщо би ми орієнтувались лише на оцінки професійного жюрі, то це би вже був конкурс голосів, а не пісень і шоу.
    Всім Добраніч.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну мені Австрія теж сплагіачено як і Кіпр
    чех такий цікавий, але напевно теж вже було)
    ну от мені хотілося дуже щоб Влад Laud поїхав на це Євробачення, я думаю там жюрі мусили оцінити тембр і якість, було би точно в пятірці
    бо Меловін - з результатом згідна.. серед глядачів - в десятці, але якщо оцінювати професійно... просто було кого оцінювати вище
    ну але він молодець, достойно представив країну.. це такий труд.. Алексеєв, вже давно на великій сцені, а весь трусився. Меловін - початківець, а ніби на сцені роки..
    а стиль Ізраїлю такий зараз доволі модний (щодо музики, а не курей), і без плагіату (принаймі очевидного), склалось докупи багато факторів
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Joll

    Joll Well-Known Member

    Вибачте, не втрималася. Ну не можу я їх сприйняти як переможця, це якось надто вже трешово. Це ж конкурс пісні, як правильно відзначив Сальвадор. Тут нижче правильно відзначили - ми повинні підтримувати своїх і завжди мати свою думку, глядача не підкупиш! І Джамала вірно сказала, що досвід для Мела наживне, він і так виріс за останні місяці як виконавець. Не знаю, як іншим, але мені дуже сподобався його виступ , пісня, постановка, образ і все разом. Крім того, після перегляду інтерв'ю в Лісабоні з пресою перед півфіналом я переконалася, що він чітко усвідомлює, яку країну там представляє і своєю поведінкою, спілкуванням українською постійно це доводив. Я вважаю, що це дуже і дуже гідне представлення нашої країни. Таких треба підтримувати та підбадьорювати для подальших творінь, росту та творчості.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    О, бачу не мені одній сподобався блакитноокий велетень-вікінг :girl_in_love:

    Мабуть, вперше за всю історію спостережень за Євробаченням не розчарована результатом (перемога Руслани не рахується). Незважаючи на 17-е місце - дуже достойний виступ. Явно не гірший за інших. А це - головне. Хтось десь казав, що лише пострадянські країни роблять з цього конкурсу змагання, як в спорті. А всі інші - просто розважаються в своє задоволення. Тому, думаю, варто сприймати цей конкурс простіше.

    Дивлюсь Євробачення щонайменше 10 років. І можу стверджувати, що цей фінал - один з найсильніших за рівнем виконавців та їх номерів.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2018 ---
    Дуже хотіла б побачити наступного разу ONUKA.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дивилася Євробачення фоном. Але скажу, що дуже різноманітні стилі і виконавці цього року виступали! Про "курочку", якщо забрати кудкудахкання, то досить непогана пісенька в стилі американської поп музики. Як на мене, трохи забагато звуків напхали в одну пісню.
    Мелоуіна потрібно було минулого року відправляти) Цього року, якось розгубив харизму, проївся, подорослішав . Але все ж на фоні інших учасників виступив достойно. Здивована таким низьким оцінкам...
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2018 ---
    Дуже хотіла б побачити наступного разу ONUKA.[/QUOTE]
    Я ще так минулого року казала! Але навіщо воно їй?! Вона вже на хвилі популярності в своєму жанрі. Не поїде (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    :)))
    32336986_338752576652063_5601720776664285184_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Може з виступом Меловіна і було шось не так, але точно не останнє місце від суддів! Професійне журі - як знати, чи вони оцінюють саме професійно, а не так як їм сказали зверху. Для прикладу - оцінка від Росії для Молдови. Ага, те, що там Кіркоров був ніяк не вплинуло)
    Ще деякі країни дуже дивно голосували ( по журі).
    Дуже різні голоси журі і глядачів цього разу. як виграла Джамала, то вона була на 2 місці і по журі, і по глядачам. То в результаті вийшла перша.
    А тут таке. Наші судді вибрали Меловіна для Євробачення ( хай там може не перше місце давали, але високе),, а всім іншим він не сподобався взагалі? Хоч би якісь мінімальні бали давали. А так не вірю, що все чесно.
    Про переможницю - ну від нас теж Сердючка їхала, яка взагалі без голосу була)) і 2 місце мала. Може Європа хоче розваг? )
    І цікаво, чи ж десь розписані оті бали глядачів, щоб знати які країни нам дали бали ( глядацькі)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. solomka

    solomka Active Member

    Ось тут є бали і від журі і від глядачів, можна подивитись які країни і кому дали свої бали.
    Eurovision 2018 Results: Voting & Points
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Хм. Я троха в вашу компанію не впишуся, але я 100% підтримую цьогорічну переможницю! Мені не сподобався номер, постановка, костюми, макіяж, підтанцьовка. Але пісня і виконання те що треба! Вона велика молодчинка. Раджу увімкнути трек без картинки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо не брати до уваги Меловіна, то я таки також за Ізраїль, пісня співається, запам‘ятовується, вигідно виділяється з загального формату. Зранку я все переварила знову і таки погоджуюсь з результатами щодо переможця.
    Я була категорично проти Кіпру, дратувало то її вигинання і я ніяк не могла запам‘ятати мелодію її пісні.
    Австрія і Швеція для мене десь на одному рівні були. Якби хтось з них переміг, то це було би заслужено.
    Все, майже більше ніхто не зачепив.
    Дуже, дуже сподобались Нідерланди, але всі прекрасно розуміли, що їхня пісня непереможна. Але в машині послухати, під час довгої поїздки-саме то!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А я таки надцять разів вже австрійця слухаю, ще французів трохи , шведа)) і данці.
    Кудкудахтання дратує неймовірно, ніяк не йде мені. Ну, але по своїй навіть молоді бачу, що їм то пре)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ага, пре, точно пре. Мій старший вчора дивився трохи зі мною, виключно з патріотичних міркувань, то сказав, що йому дуже сподобалась її пісня. Все решта-нудно, або косять під когось, або смішно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    BF9BD2C4-C2E7-4A74-ACB3-532973C039DD.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я не буду писати про Меловіна і переможницю. Помітила дещо інше. Вже не один коментар бачу про те, що вболівали за австрійця. Невже дійсно не помітили плагіату? Мене цей момент просто "відкинув". Хоча, з другого боку, він обрав непогані стратегію, виконати пісню, яка схожа на ту, що відома багатьом. В мене спочатку теж така думка була: оу, прикольна мелодія, а потім таке "СТОП! десь я то вже чула"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3