Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    мій чоловік теж так сказав:))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Поки шкрябала,а тут однодумці :kisss:
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ну що - хто переможе? я щось Нетту взагалі не зацінила...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А мені Франція подобається. І політично-соціальний контекст є.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А мені наш дуже сі сподобав навіть. І рокери чоткі:rock:. Італія щось цікаве.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    букмекери тепер ставлять Кіпр на перше місце. але я шось не сильно їх пам'ятаю. ніби дівчина співала)
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    однодумців повно)))))
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені вже навіть не важливо, хто виграє, головне, що їх не буде у фіналі, нє?
    Але якось важко зрозуміти за рахунок кого і чого вони не пройшли. Хто за них не голосував? Прибалти? Грузини? Поляки не люблять ні їх, ні нас? А решта багатої Європи чому? Там же ж їх понаїхало тьма. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    сто процент)
    ну, я сьогодны читала коменти пыд клыпом Самойлової в Ютубі, ні одного схвального, ні однісінького!!! Всі прекрасно розуміють, що піар на хворобі. Що голос слабеньуий. Плюс ще ота їхня придуркувата презентація з днрівськими тряпками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ггг. наших в Європі не менше понаїхало... Польща, Чехія, Італія, та ж Португалія. Було кому і а Меловіна проголосувати, хоч правду кажучи, виступив добре. І пісня достойні, і виконання, і сам красунчик . А москалям так і треба, вони торік "педалювали" нагло ту виконавицю, (хоча і тоді деякі адекватні їхні критично ставилися до такого вибору), то тепер хай собі викусять!
    Як Притула перед оголошенням останнього вільного місця сказав : зараз я або буду ржати сильно, або не буду, ну ви знаєте чому. Тут оголошують Нідерланди, він починає ржати, а я з ним... Зазвичай я тих конкурсів не дивлюся, ні торік, ні позаторік, якось все в сон клонить і йду спати. А тут ні разу не шкодую, що цього року не виспалася, бо вставати в 5.50 , дочекалася... Та сама мить, коли поржала з Притулою:girl_claping:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З країн що сподобались мені: Словенія (дуже!), Швеція, Австрія (дуже!), Кіпр, Їзраїль, Чехія (дуже! і бажаю перемоги), Данія, Нідерланди, Бельгія і Білорусь (шкода, що не пройшли), Болгарія. Велику п'ятірку не бачила, не можу оцінювати.

    От реально цього року дуже сильні виступи для мене, багато пісень вже є в плейлисті, хочеться слухати, танцювати. Запам`ятається мені цей конкурс :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    руські ресурси взірвались негативом. поливають лайном свою учасницю як тільки можуть . вони не чекали що Украіна так гарно виступить, багато будуть вболівати за наших і Швеція сподобалась .
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Чим більше переглядаю виступ Меловіна, тим більше балдію :girl_in_love:
    Ото ми запалили :girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я в ІГ той момент, де він "...у" і рукою фіть, переглядаю стопітсотий раз:girl_crazy:
    На приспіві, після беку, після "...оооо" :girl_tender:
    The best MÉLOVIN fan-page❤ on Instagram: “На цей шикарний та найкращий виступ Євробачення можна дивитися вічно правда ж? #MELOVIN #melovinators #undertheladder #music…”
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2018
    • мімімі мімімі x 1
  15. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    А мені Данія сподобалася :girl_claping:, такий справжній "моцний" мужчинка з цікавою піснею:girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Наш завтра буде перший виступати )
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Мушу завтра вже не пропустити і подивитися.Щоб мені було веселіше дістану собі із заначки пиво із сухариками)) Напишіть, хто виграє завтра, ваші ставки. Я лиш усіх завтра вперше побачу. І ще, чи буде Притула вести фінал, чи знову якісь молоді і невідомі?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    він по СТБ коментує. по Першому національному інші)
     
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, а де зараз можна подивитися півфінали? Бо я щось не бачу на ютубі. (Зокрема з коментарями Притули хотілося б).
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Всі вже готові тримати кулачки?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2