Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    цікаво, що пішли О.торвальд робити? Бухати чи вішатись?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Добре, але він такий хорошенький і пісня така душевна, тому таки нє, заслужено як на мене він переміг, шкода лиш, щл підсилено тим розголосом, бо то якось несправедливо в першу чергу щодо нього
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    Композитор пісні
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    Я шось його виступ прослухала, тобто ніби й чула, але не пригадую тоі пісні, а мені сподобалось дуже. Не Євробаченьськтй формат і то таааак добре, бо то всьо такий непотріб насправді
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Весь інет гудить пио голу д*пу під час виступу Джа... я всьо проспаль

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Всьо в неті є) Його зразу ж охорона забрала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І ще, з найгірших результатів, які здобула Україна, були - Гринджоли, Гайтана і О.Торвальд. Гайтана дуже важко відреагувала і пішла в дуже глибоке творче забуття. Цікаво, що буде Галич робити. Або він продався за дуже глобальну суму і був морально готовий до такого результату, або це буде дуже важка травма і гурт розвалиться.
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я радію за Португальця! Його емоційність, пісня, розпатлана зачіска, ота його "звичайність" і "незвичайність" , якась харизма мене дійсно зачепила ще в півфіналі! Він виступав для себе, не звертаючи увагу ні на кого. Потім вже я дізналася, що він хворий. І зрозуміла, що відчула це в ньому... Я ще казала, що буду голосувати за нього (до того як дізналася про хворе серце)... Не сподівалася навіть, що я не одна...
    Виступ наших хлопців навіть коментувати не буду. Бо знала, що це буде провал, як тільки дізналася, хто і з чим їде. Тому їх вини нема. Вони зробили , що могли і що вміють. Їхній рівень усі бачили і знали, чуда не сталося. Вище голови не стрибнеш. А от хто їх туди пустив?! Людоньки, та навіть хлоп з роздвоєнням особистості попав десь в першу половину списку!?
    Давно я з такою цікавістю євробачення не дивилася! Виступів, чоловічих особливо, хороших було не мало! Це радує. Бо деколи дивишся те Єбачення і навіть вухо нема за що зачепити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чесно, я трохи в шоці від виступу наших, як дивлась півфінали, всі конкурсанти якось не брали за душу, нє, були цікаві, але щоб отак вав і щоб я запам'ятала - не було. Глянула О.Торвальд, аж на душі стало легше (з репертуаром їхнім взагалі не знайома )...Потім глянула постановку їньої пісні до євробачення, скривилась, але також достойно...але виступ то було ...ну самі бачили. Якось закрадається думка що то спец було зроблено, або Галич розгубився чи що...

    Щодо португальця, повністю погоджуюсь з Вітторією. Якщо окремо слухати - то дуже класно, але якщо всіх учасників підряд - португалець губиться. Гарний голос, простота, можна сказати переворот у євробаченському форматі (згадайте Лазарєва). Але думаю що гарний внесок у перемогу дала його хвороба, тепер головне щоб йому вдало зробили операцію і щоб одужав!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hermi я про хворобу нічого не знала, поки тут не прочитала сьогодні. Свою думку щодо пісні коротко написала після півфіналу, сьогодні зранку я вже знала)) , що він переможе(звичайно, болгарина десь далеко не відкидала). Можливо, хвороба але щось таки мені підказує, що малоймовірно.От, є щось ,що не відпускає після прослуховування.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то власне, що окремо слухати зовсім інакше, такий дух Зх. Європи відчувається і вся його поведінка якось відображає атмосферу Португалії
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    єєєєєєє, то той самий? той Кіпріот, що мені так сподобався (такий гарненький) і всі його рівняли до

    тре мені нові лінзи. Якісь потужніші.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Hermi але я не писала, що губиться. Якраз дуууже різниться
     
  12. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    І трохи скандалів :girl_smile:

    Український пранкер показав сідниці на сцені Євробачення під час виступу Джамали Український пранкер показав сідниці на сцені Євробачення під час виступу Джамали

    Під час виступу Джамали на сцені Євробачення-2017 у Києві чоловік із фан-зони, загорнутий в австралійський прапор, вибіг на сцену та показав оголені сідниці глядачам.

    Учасниця Євробачення від Ісландії може потрапити до в'язниці через державний прапор Учасниця Євробачення від Ісландії може потрапити до в'язниці через державний прапор
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо чесно, тішуся що не Болгарія) бо та їхня проросійськість і неоднозначність мені не до душі
    хоча минулого року я дуже за цю країну вболівала і пісня мені подобалася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нього шанси були лише через вік.нмсд

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну от і Джа мені шкода дуже, що відмітився той придурок на її виступі
    в неті зразу хтось написав - о, зара будуть писати що то з Росії підіслали
    але я як побачила що то той самий скандаліст, який витворяє всякі дурниці і чомусь нічо йому за то не є, ну то очевидно що то замовлення якихось хейтерів, і що того придурка прикриває хтось серйозний, (в неті писало що адвокати його роботодавця, де він працює журналістом) ну який нормальний роботодавець буде таким займатися і витрачати купу грошей на адвокатів??!
    звідки стільки ненависті і злості...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    От, читаю про жалість і т.п., а якби представниця з рашки була в інвалідному візку і ще й би перемогла, тоді б також все на жалість скидали? Мда

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    по тих що я писала., Автрія - миленький, 16 місце, не вирізнився
    Норвегія - закрила десятку, тобто 10 місце, ще буду переглядати їх виступ, цікаві мені
    Молдова - 3, ну такі драйвові, класична пісня Євробачення
    Угорщина - 8, такі вони енергетичні, колоритні, але мені трохи плагіатно
    як і Франція - 12 місце, гарна пісня, але чути вкрадені звідкись елементи
    і то таких пару пісень що вгадуються в них популярні мелодії
    ну і Швеція - звучать ліпше як виглядають)) теж класика Євробачення
    Бельгія та Італія, 4 і 5 місця, як і писала - балів наберуть, а зачіпили чимось?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вооо, і я так казала в п"ятницю
    в голові крутиться, а чітко слова розписати не можу.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    нічим. Хіба запам"ятала горилку - ні мотиву ні слів. В італійця пісня була - італ+англ?
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    а я щось не впевнена. Мені в око впали, мелодію не наспіваю.
    upload_2017-5-14_3-5-32.jpeg [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    австралійцю теж 17.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну і в загальному підсумку, на флешку закину
    молдова, франція, болгарія, угорщина, хорватія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вони мені якісь ну зовсім неприємні, дуже якось самовпевнено вели себе на всяких прес-конференціях тощо. Не моє. І те, що такий результат - прогнозовано. Не зачепило нічого! Я не фанат євробачення, і вже давно його фінал не дивилась ось так від А до Я. Але цього року (впринципі як і минулого) на ньому працювала одна дуже близька людина. Хотіла подивитись на іі роботу (була продюсером ось тих презентаційних роликів кожного учасника). Тому все дивилась. І якщо чесно, то мені багато пісень сподобалось))), аж дивно. Бо переважно то все якось не моє))). Сподобався португалець за щирість (може дурна, і йому повірила - за хворобу тільки сьогодні прочитала). А ще сподобалось, що то неформат))). Сподобалась Румунія та Угорщина, а ще Бельгія, решту вже і не пригадаю. Взагалі, мені здається було не зле. Але ні Руслана, ні Джа мені якось ну зовсім не пішли.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1