Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Нещодавно почула, що на пісенному конкурсі Євробачення-2010, яке відбудеться у травні в Норвегії, Україну представлятиме такий-собі Василь Лазарович.
    Чесно кажучи, вперше почула про такого співака. Прогуглила, дізналась, що це 25-річний юнак з Прикарпаття, професійний вокаліст з "низьким" оперним голосом (бас-баритон), він на Юрмалі зайняв, здається, 9 місце.
    Пошукала на Ютубі його пісеньки, співає гарно, особливо гарно виконує пісню Івасюка "Я піду в далекі гори"!
    Що ви думаєте з цього приводу, які у вас прогнози на його виступ, може хтось знає, хто його продюсує чи з якою піснею він виступатиме?
    А ось, до речі, і він:
    [​IMG]
     
  2. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Чула говорили що він буде на Євробаченні,але самі його пісні не слухала,та і бачу перший раз.Прогнозів не роблю,треба буде почути.Але як на мене беруть сумніви, що на Євробаченні може хтось перше місце зайняти мало відомий.:girl_smile:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Кажуть що він заплатив за місце в тому конкурсі. Напевне правда. Але про нього нічого не чула і не знаю. Треба піти послухати на ютубі.

    Послухала його трохи. Баритон у нього і справді гарний але он чи цього вистарчить виграти Євробачення не знаю.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2010
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Якщо хто і заплатив, то не він, а його "промоутери".
    Як для Євробачення він ніякий, але нащо Україні зараз переможні місця? Їм аби Євро не втратити після цих виборів.
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Чим менше в України грошей, тим "цікавіші" співаки їдуть на Євробачення.ІМХО
    ПС: чула його пісню якусь і погоджуюсь з Лілею

     
  6. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    і ніхто його не вибирав я по телеку бачила на ут-1 вродіби,якісь там дяді його самі вибрали,не так як завжди весь народ голосував.Для євробачення треба щось друге,якесь шоу,і щоб хоч на Україні той співак був відомий.А цей всі перший раз про нього чують,а як співає то взагалі ніхто незнає,поки не послухає спеціально,бо його навіть ні по радіо ні по телевізору не крутять.
     
  7. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    А я тішуся з того, що він буде представляти Україну на Євробаченні. Чула його у порівнянні з Козловським, то повірте мені це просто не до порівнянння. Знайома моя чула його на концерті в Київі в живу, то казала що його голос віддчувала в середені себе і просто була в захваті від нього. Виграє чи не виграє це одне, але нехай почують які на Україні є співучі таланти :))
     
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Василь Лазарович на євробаченні як Василь Противсіх на виборах.
    прочитавши досить багато матеріалу про нього і послухавши його спів - нічого мега і екстра-супер знайдено не було. правда я не муз. критик, а так, звичайний слухач, доречі саме такі слухачі і будуть голосувати на євробаченні за певного конкурсанта.
    Абсолютно не бачу в нього жодних шансів на конкурсі з різних причин:
    -він маловідомий
    -до травня залишилось дуже мало а пісні ще немає і не скоро буде
    -ставку робить лише на вокал а для євробачення цього маловато буде.
    -та й обирали його досить цікаво - НТКУ зібралось і вирішило послати на євробачення Василька, про якого пересічний українець майже нічого і не знав. можливо таємниця прихильності НТКУ полягає в його "дружбі з олігархами", якою Василько любить повихвалятись?...

    P.S. та незалежно хто від нас поїде на Євробачення - бажаю гідно представити Україну. А для тих хто вибирає представників від України - бажаю не забивати на думку громадськості, бо ми цілком маємо право обирати конкурсантів самостійно як і в країнах ЄС, а не підпільними зборами НТКУ:girl_mad:
     
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Гарний мужчина, гарний голос, але враховуючи що більшість голосів йдуть від заробітчан - то Лазарович невдалий вибір, бо його навіть тут ніхто не знає....

     
  10. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    А Грін Бджолів теж народ не обирав, але шось тоді галасу такого не було, як цього разу. Лазарович хоч голос гарний має і професіонал своєї справи.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    напишу і я свою думку.
    не знаю чому, але я не розумію в чому проблема?
    я не муз. критик, не працюю шоу бізі, не дивлюся музичні канали, але тим не менше я знаю і знала хто такий Лазарович. і знала, що він володіє унікальним голосом. і знала - що він представляв Україну на Юрмалі. і тому мене дивує, чому люди які мають відношення до шоу бізу - роблять круглі очі, що не знають такого співака, який , до речі світився час від часу на різних там тусовках, про свідчать репортажі Таблоїду, наприклад.

    і щодо його не знає Україна. - це нормально. у більшості європейських країн їдуть молоді невідомі співаки на цей конкурс. імя ( бачили яке місце має КААС?) - не має значення. ну не знає його Україна , як Пономарьова чи Лободу, ну і що? УКраїна ж за себе і так не голосує.
    якщо Лазарович має вливання коштів ( а це найголовніше для учасника - бо як не крути важливо купити пісню, номер, і розкрутку) - то до травня напишуть йому супер пупер хіт, поставлять номер, і пустять в розкрутку. і можливо, тоді й здивує він Україну.
    ви бачили шоу Шустера по цьому питанню? - невже ви вважаєте -що Козловський чи Валевська , чи Лобода другий раз, чи там якась АРМІЯ - то є кращі представник , ніж Лазарович?? який хоч голос має і не соромно йому вживу заспівати. (Козловський в прямому ефірі - на живо - це жах).
    я вважаю, що сильний голос+нормальна зовнішність це вже його плюси.
    ну і лисих в нас люблять, правда Наторелло?:girl_haha:

    аналогічно їхав Пономарьов, Лорак і Руслана. чи вже забулося?
     
    Останнє редагування модератором: 11 Лютий 2010
  12. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    Мене це теж бісить, коли сидить у Шустера весь наш шоу біз і більшість з них кажуть, що поняття немають хто такий Лазарович і що він співає? Не можу зрозуміти чим він всім насолив? Якраз думаю, що він має шанси привезти достойне місце, якщо його Україна підтримає і якщо напишуть йому достойну пісню, бо тинди ринди і труси вже трохи надоїли всім.


    Лазаровича пам'ятаю ще з мюзиклу "Екватор", де так само брали участь Лобода і Кароль, але про них всі пам'ятають, а він з пам'яті стерся у всіх. І таж сама Лобода сиділа у Савіка і говорила так нейтрально ніби перший раз про Василя чує.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2010
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    оооо. дійсно. і забула про цей приклад.

    і до речі, хто чув щось про інших бажаючих? що були сильно голосисті, відомі ( бо всім на тому залежить), і розкручені?
    жоден відомий в Україні виконавець - не зголосився. певно криза. і власних грошей шкода.
    Лобода - другий раз - це смішно. особливо після історій з продажем квартири.
    Козловський - немає стільки грошей і харизми і щоб ЩОСЬ показати.
    Валевська - тим більше немає грошей.
    Фабриканти - бо Новий канал найбільше пірився- чому не виділити тобі гроші на купівлю місця, як це зробив ( за чутками) Лазарович, і не послати Еріку? бо не хочуть вкладати гроші.
    Хочуть щоб держава дала. а представники УТ-1 чітко сказали - грошей нема! навіть на відбіркові тури в Україні. держава не може спонсорнути ніц.
     
  14. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    та ЛОбода вже своє відспівала,скільки можна показувати свій "голий живіт", Лорак заміж вийшла, хай з Муратом в своїй країні зроблять такий конкурс,а про Козловського вообше мовчу....
    на конкурс тре посилати "нове",незнайоме лице,щоб було цікаво...
    а вони вже показали себе скільки можна...
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    І я згідна з дівчатами. Має чоловік голос. Нехай їде і пробує. А то що не такий відомий як Лобода чи Козловський це дурниця. Толку з того що ми про них знаємо, а співати їм все ж не дано (((. Лобода вже себе показала, думаю що і у Козловського і у інших "ображених" претендентів вийде не краще.

    А ще я десь читала, що високорозвинені країни ніколи не проводять у себе Євробачення, бо вважають такі витрати недоцільними, тим більше, що воно не виплачується. Навіть якщо їхній представник і виграє, то країна відмовляється від проведення конкурсу.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазорович

    і я зі своїми 5 коп
    лише скажу, що повністю підтримую Касю
    про Лазаровича я чула і вже давно, вболівала за нього ще на Юрмалі, де його жорстоко засудили

    насправді смішно чути про те, що маловідомий співак в Україні може претендувати на призове місце, і знаєте чому? бо Україна за нього НЕ голосує, тому це абсолютно зайве
    можна навести приклади-Пугачова-прімадонна, всі пострадянські країни її знають і що? аж 15 чи 16 місце
    Кіркоров-теж десь в тому районі
    і супер-відомий в Україні Пономарьов - аж на 17 місце наспівав
    тому вважаю, що це не показник
    ці цитати
    єдиною умовою НТКУ цьогоріч було 100% САМОфінансування, оскільки коштів ні на проведення ВІДБІРКОВОГО туру, ні на пісню, ні на костюми, ні на промотур НЕМАЄ

    крім того НТКУ МАЄ ПРАВО САМОСТІЙНО обирати представника від України, тому говорити про якихось "дядь" просто смішно
    щодо ставки лише на вокал
    ми мали минулого року Лободу, яка мала мега-шоу від Бадоєва
    але на противагу - чи пам"ятаєте мальтійку? вийшла дівчинина в чорній сукні і просто ЗАСПІВАЛА-чи то 2 чи 3 місце

    а всі рипання Валєвської-мені її шкода
    на тому ж ток-шоу в Савіка
    перепрошую, але ТАКЕ СЕЛО вийшло
    сєрєбрісті чоботи і гольюба сукня :bad:
    моя мама каже, що очі закрити, то її не відрізниш від ще 50-ти українських співачок другого ешалону, най їде в Маскву разом з Волковою пробуватися

    до речі, мама моя Лазаровича теж знала
     
  17. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазарович

    100%,та її і з відкритими очима не відрізниш:girl_crazy:
    а в нього голос унікальний,попробуй зара такий найти!!!я вважаю що хлопчина заслуговує їхати на євробачення!
    а ще чула що новий канал піниться з своє. фабрикою,тоже хочуть їхати,але кому там їхати...небачу ніодного достойного....
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазарович

    Еріку вони ніби то хотіли висувати,
    і моя скромна думка-якби був відбірковий тур-шанс, що вона його перемогла, досить високий, дітки б голосували, підлітки, в яких вона на слуху була

    але на тому ж шоу в Савіка, Настя ледве два речення від хвилювання в купу зліпила, говорила-говорила і про рейтинги їхні і ще купу всього натрусила, і зробила висновок-ну, ми теж є ,і ми б хотіли, щоб нас почули :girl_haha:

    мінімально-в неї навіть досвіду спілкування з пресою немає
    гарний голос, але як на мене-рано ще
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазарович

    Гарний мужчина, чудовий голос, від якого аж мурашки по шкірі бігають! То в чому проблема??? Не популярний? А Лободу хтось в Європі знає??? Чи ви думаєте, що цьоткам-заробітчанкам подобається? Сумніваюсь!!!
    Мені Лазарович подобається!!!
    Єдидий мінус, нерозумію, чого він співає по російськи???
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Євробачення-2010. Василь Лазарович

    навіть не знала що вона Настя.
    а на шоу - то капець. реально - їй ще рано на ТБ світится.
    а з фабрикантів -я б Матіаса хотіла побачити.