Яку воду ви використовуєте?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arinka, 10 Лютий 2009.

  1. octavia

    octavia Well-Known Member

    Просто дистильовану купуємо завжди в Ашані ,інколи в Епіцентрі . Чи вона годиться для медицини не знаю , можливо треба шукати в аптеках .
     
  2. Coika

    Coika New Member

    О, ми теж цю купляемо
    Вона найсмачниша
     
  3. Satina

    Satina New Member

    Моршинська смачна вода, ми її пили постійно, поки вона коштувала по-людськи. А зараз вона по 10 грн, а на день треба хоча б 2-3 півторалітрових пляшки!.. Куми порадили додому замовляти воду, сказали, що Аляска така ж смачна. Потім ми прочитали, виявляється, що Моршинська і Аляска видобуваються однією компанією, напевно, звідси і схожість смаків. Воно і справді на дім дешевше виходить в кілька разів. Наприклад, 18.9л бутель Аляски коштує близько 45 грн. Ще друзі бутель Прикарпатської замовляють, вона ще дешевше, 26 грн за пляшку.
     
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А ми купуємо в такій деревяній хатинці тьотя наливає)))
    Аляска купу разів дзвонили...дорогувато в них (
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Яку воду возять за місто? Маємо криницю і сильний накип в чайнику. Порадите щось і зорієнтуйте в цінах.
     
  6. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Аляска. Бутиль 18,9л 48грн. Щe завдаток за бутлі(наскільки пам'ятаю 135грн і помпу трeба). На сайті можeтe глянути актуальну інформацію.
     
  7. Adeo

    Adeo Active Member

  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    просто берете окремо кран спеціальний ( у нас металевий)
    [​IMG][​IMG]
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю таке чудо - фільтр зворотнього осмосу. Конкретну модель не підкажу, але як я розумію вони всі +- однакові. Дуже зручно - не треба бутлі тягати і думати де їх примістити. Вода з нього насправді смачна і чиста. Про чистоту суджу з того, що як поставили такий фільтр, то про накип в чайнику забули.

    Ціна залежить від розміру бака і наявності мінералізатора. Якщо добре пам'ятаю, то без мінералізатора рік тому фільтр з баком 6л обійшовся десь в 3,5 тис. грн, хоча можу помилятися.

    Домонтувати можна. Ті хто встановлюють такі фільтри знають як це зробити.

    Встановленням займався чоловік, тому назви фірми не знаю. Знаю, що вони в ВАМі на Сихові знаходяться. Також ми дивилися в інтернеті, то ціни приблизно однакові були за фільтр і послуги встановлення.

    А щодо мінусів, то для мене їх нема. Можливо в когось мало місця під мийкою, то може бути недоліком, що та вся апаратура досить об'ємна.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

  11. Adeo

    Adeo Active Member

    Дякую за відповіді!

    Тобто її можна пити щодня без шкоди для здоров"я? Чи все ж краще використовувати лише для варіння?

    І ще питання, як часто потрібно фільтр зворотнього осмосу очищати і яка ціна цього питання?
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Маємо з мінералізатором- з нього і п*ємо щодня .
    Кран входив в комплект.
    Купували на Чорновола(на території госпрозрахункової полінклініки, заїзд перед мийкою )
    Ціна - не памятаю, бо вже 3роки як користуємось (здається 100у.о.)
    Заміна картриджів раз в 3-5міс...приблизно 100-150грн.
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я особисто п'ю. Кажуть, що магазинна вода в бутлях очищається за тим ж принципом, лише в промислових масштабах.

    Фільтри треба міняти раз в 6 місяців. Приблизна ціна 300 грн. Раз в рік ще міняється мембрана - ціни поки не знаю. Фірми, що встановлюють мають таку послугу, як нагадування, що дуже зручно.
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ота мембрана дорогуща ( але її треба обов'язково міняти.
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    За пару метрів будинкових труб у мене тече жовта вода через предфільтр, і так, в нас міняли центральну магістраль. Я краще "мертву" бутильвону поп'ю, смак якої зміниться залежно від насиченості землі дощами біля родовища, аніж ті елегантні помиї.
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас регулярно тече така жовта вода, що митися в ній не хочеться, не те, щоб пити. І це вже 2 роки, відколи сюди переїхали. Живемо в районі новобудов, постійно щось риють, ремонтують, хтось підключається... Замовляємо бутильовану воду
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас фільтр з осмосом. Чайник чистий вже 2 роки. Додаткову мінералізацію не робили. Х.з. яка там доза і яких солей попадає . П'ємо і чай - каву - суп варимо . А мінерали доганяємо овочами , фруктами , молочними продуктами. Так, фільтри потрібно міняти, але мені це зручніше бутлів. Тим більше там теж вода після осмосу тільки очищаються великими фільтрами в промислових масштабах. А , ще на вході після лічильника маємо загальний фільтр грубої очистку.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    От і я думаю поставити, про бутильовану воду і воду з автоматів - навряд чи вона чимось відрізняється. Біля мене є два магазини, які шланг мають і систему очищення, продають фільтровану по 40 коп, а в автоматах "артезіанська" по 50, ага))
    Єдине, що мене змушує сумніватися -це Аляска, вони кажуть, що везуть воду з Моршина, і я там їхню машину бачила. Допустимо це правда, везуть з Моршина, а якісь додаткові маніпуляції проводять?
    Бо їхні косультанти то біда, я їм не раз уточнюючі питання ставила, а вони відповідають так ніби я їх чимось зачепила "Найкращі в Україні, сертифікати яких більше ніхто не має і т.д"
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я от не можу з Аляски "зіскочити". Добра мені їх вода і все. Але як вони вже дістали вічним підвищенням цін! Скоро буде вигідніше Моршинську 5 літровими бутлями брати. 57 гривень за 19 літрів. То просто ульот.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2