Якщо коханий-мамин синочок?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Наталя777, 14 Липень 2009.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @nibysh я не розумію Вас, Ви поясніть, що мали на увазі?
     
  2. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    Ого! Такий ажіотаж! Та ні, їхати на заробітки то ідея моя і чоловіка, бо ж не маємо свого житла. Але свекруха завжди була проти, типу "люди і тут живуть, і в селі можна жити і т.д". Та з початком АТО, коли всі масово виїжджали я її трохи "опрацювала", типу хай краще їде на заробітки, ніж візьмуть в АТО. І вона його відпустила. Але позаочі каже людям, що я "грішми не можу наїстися, тому відправила її сина за кордон". Тож чоловік поїхав.
    На призволяще він нас не кинув. Фінансово забезпечує. Гроші відкладаємо. Надіємось, що вдасться придбати житло в місті.
    Пройшло вже 2,5 роки заробітків. Перший рік слав мені. Сварка - мамі. Мої сльози, пояснення - знов мені шле. Але тепер він цим маніпулює. Типу "роби так як кажу, а ні - то шлю мамі". А "роби так як я кажу" - це означає прислухайся до моєї мами. Зараз в нас напружені стосунки і в мене таке відчуття, що він знову пошле їх мамі. Але мене таке не влаштовує, щоб наші заощадження були в свекрухи. Це що, до мами більша довіра, ніж до мене? Я не витрачаю їх на що попало. Економлю.
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2017 ---
    А як то зрозуміти "підкинути йому його ж власних дітей"? Він що, не зобовязаний їх виховувати зі мною разом? Вони його рідні. Але моя праця не оплачується на жаль. А його мама мала "три корови, і з тих корів хату побудувала!". А я проти неї ніхто. І дітей не правильно виховую. І не роблю нічого, бо господарки не маю.
    А може то ви мали на увазі, що свекруха назве зозулею? Згідна.
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Iryna Babik тепер зрозуміло. Що Вам скажу, ваш чоловік знайшов спосіб впливу на Вас , оцей шантаж....Як то змінити, коли він на відстані? Ніяк. Думаю, його пора повертати додому, можливо через це і напруження у вас двох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    Ви написали влучно. Руйнівний вплив свекрухи на перший погляд не помітний. Ну наче і в дружніх відносинах ми з нею, і вона дуже вболіває, щоб в нас все було добре (бо її рідна сестра трьох своїх дітей порозводила і тепер ходять за нею бугаї як за квочкою), і ніби не настроює його проти мене, і каже, що грошей їй наших не треба (але і не віддає). Але він навчений ще з дитинства у всьому її слухати. Так його навчила його баба - "найкраще порадить мама, мама хоче найліпше, вдома найкраще, мама одна, мама не вічна). Тож її не треба його кликати, він сам до неї біжить як дитина. Не треба до нас лізти з порадами, бо він сам біжить до неї за порадою. А які можуть бути поради жінки, яка за все життя один раз була в обласному центрі, і більше з села не виїжджала? Нічого не бачила крім городів і корів. Освіти не має. Але вперто переконана "що найліпше жити в селі, а корова і поле - це гарант безбідного життя!" І вперта як осел. Не перепреш ніяк. Всі, хто не має корови то лінивці, а хто досяг чогось у житті без господарки - то хитрі і підлі люди, які вміють хитро жити".
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  5. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Напишу і я свою думку, яка склалася в основному зі спостережень зі іншими сім'ями і трохи з власного сімейного досвіду, хоч він ще невеликий.
    Почну з кінця-щодо свекрухи. ХОРОША, така, яку ХОЧЕТЬСЯ, а не ПОТРІБНО любити, свекруха це не та,яка буде сюсятися з вами,а та, яка правильно і мудро виховала для вас свого сина. Після 9 місяців дитина вже не може перебувати в лоні матері,мама дитину виштовхує, народжуючи,пуповину перерізають і маля починає самостійний життєвий шлях,хоча і з допомогою батьків,так і вступаючи в доросле життя,створюючи власну сім'ю,чоловік повинен залишити сім'ю батьків,розірвати пуповину,яка тримає його з батьківською сім'єю і будувати своє сімейне гніздо із власними порядками і уставами. При цьому не забуваючи хто такі батьки,навідуючи і допомагаючи їм по можливості,але не в ущерб своїй сім'ї. Це природно. Слова підтвердження ви знайдете навіть в біблії. І батьки ( в даному випадку чоловікові) це мають зрозуміти і прийняти, до того ж свого часу і вони так поступили.
    Приклад з життя. Жалівся мені знайомий- сильно посварився він з жінкою,зібрав свої речі і прмйшов з тим всім до мами,а вона його виставила за поріг, сказавши: прийдеш з жінкою і дітьми- прийму,самого ні.В результаті він повернувся в сім'ю, і за деякий час вони помирилися. Це при тому,що свекруха з невісткою не особливо любляться,але і не ворогують. Вважаю проступок мами вартим низького поклону. Адже вона не стала розбиратися хто винен у сварці,не бідкалася,що невістка образила її сина,не вияснювала- а може вже дійсно стало жити нестерпно,раз він вернувся в батьківську хату,а дала можливість розібратися у всьому двом дорослим людям. А поступи вона інакше-можливо і розпалась би сім'я.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. AilataN

    AilataN жива

    Сварки, в такому випадку, ні до чого не приводять, тільки до вашого : сльози, пояснення , тобто наступного приниження.
    Тому і маніпуляції відбуваються.
    Про емоції - розумію, сама жива.
    Але не виступайте адвокатом чоловіка. Чому вам хочеться його виправдати, коли про нього пишуть негатив?
    "її трохи "опрацювала", типу хай краще їде на заробітки"
    Війна с..вітів))
    Хто кого
     
  7. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    Погляну
    Чому виправдовую? Стараюсь бути об'єктивною.
    Так, війна. Неоголошена поки-що. Може оголосити напряму? ))) (після того коли приїде звичайно)
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Це Ви даремно. В Вас говорить злість і образа. Будьте хитрішою, будьте гнучкішою і буде Вам щастя :)

    А через що сварки? Про що можна сваритись по телефону?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    По скайпі можна сваритись про те ж, що і в реальному житті )))) Я не так виховую дітей; чому я не вишила блузку доньці, а запропонувала купити за 300 грн (я ж дома сиджу, валом часу маю, а 300 грн з нього тягну), - це з останнього ))) Чіпляється до всього.
    Десь на перших сторінках одна форумчанка писала, що вирішила проблему з мамієм одним скандалом. а я тут хитрую і лавірую вже сім років. Надоїло. Може переходити до радикальніших методів? ))) Пуповину ж обрізають, а не розтягують )))
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2017
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А може чоловіка криє, що скучив за Вами? І всім рашта, може свекруха в його вредності ні при чім...(я про гроші пригадую, але може поговоріть з ним в такому ключі).
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а чому раз він на заробітках, то не заробив дитині на сорочку? Що це за заробітки такі?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    так-так, як не кує нічна кукушка то кує денна )))
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Війна не між вами і чоловіком, а між вами і свекрухою
    за керування мужчиною
    він , все таки більше до мами тягнеться
    На разі звалив з тої війни, і вами , двома, керує)

    Чоловік, котрий знаходиться далеко, виставляє претензії до жінки за побутові моменти
    - це *сильно*
    чи це для вас вияв піклування і любові?
    Про прокинутись я вже писала
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Iryna Babik

    Iryna Babik New Member

    Не обома керує, мамою він ніколи не покерує. Для нього її авторитет беззаперечний і безсумнівний. Мною маніпулює через гроші.
    А як би ви поступили на моєму місці? Що означає ваше "прокиньтесь"?
     
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Iryna Babik а як Вам варіант, подзвонити свекрусі і попросити ті гроші, бо дітей треба годувати і т.д.?