Якщо коханий-мамин синочок?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Наталя777, 14 Липень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Про абрикосовий йогурт і винос мозгу- хе хе, а що ж буде далі))? І скільки таких виносів ще має бути і буде:). Тут або- або...

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    @Hermi
    Я вас чудово розумію. Була у схожій ситуації при перших серйозних стосунках (правда разом не жили).
    Постійно мама і баба йому були важливіші. Потім ще й інші дальші родичі часом...
    Один час я старалась ставитись до цього з розумінням, оскільки тато залишив сім'ю, був ще молодший брат.
    Функції тата в основному виконував він.
    Але на довго мене теж не вистарчило.
    Постійно чекати поки в нього з'явиться віконце на тебе, бо ти можеш почекати, а інші ні(
    Іншим відмовитии не пасує, а тобі можна, бо ти зрозумієш.
    Пам'ятаю якось приїхав до мене дододому, мали йти гуляти. Посиділи пару хвилин, подзвонила йому баба.
    Треба олію купити - гуляння відмінилось, бо то його обов'язки (купити цілий палет олії) і то треба вже і негайно.
    Мої пояснення, що то можна після гуляння зробити не прийнялися, бо бабі треба вже.
    А то шо дівчині увагу теж треба, то так...

    Потім якось домовились погуляти у вихідний день, давно не бачились, то він шось за 2 години до того дзвонить і каже, що не зможе, бо брат двоюрідний попросив допомогти шось по ремонту...

    Ну і жлобство також було присутнє, правда в кінці це вже помітила.
    Ми збиралися в Карпати з друзями, моє ДН мало бути скоро і я попросила, щоб не видумував подарунка (в нас було нормально обговорювати подарунки, щоб були практичні) заплатив просто за мене за 3 ночівлі (то тоді було по 100 грн, разом 300), він сказав, що не має, сам чуть не за останні гроші їде. В результаті той, хто не мав грошей купляв собі всякі сувеніри не дешеві...

    @Siania
    З одного боку ти правильно пишеш.
    Але в моєму випадку були почуття і сильні - не врятувало.
    Повір, то перші рази здається "ну з ким не буває", можна закрити очі іноді.
    Оте відчуття коли ти постійно на задньому плані - не бажаю нікому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ото мені дуже цікаво. А йому нормально жити в гуртожитку. Одружитись, дітей народи, і жити далі в гуртожитку. Нє, ну я розумію якби сам мав квартиру, і хотів сестрі допомогти, ну то ще де не йшло.І то нічого, що сестра, якби чоловіка має. І є кому про неї дбати. Та ще й батьки напевно сестрі помагають.
    І, знаєте @Hermi, що би він не говорив, але Вас як дружину, він точно не сприймає. Як дівчину, так. Як дружину, то тільки після штампу в паспорті, бо так виховали. Самі пишете, що він свято вірить, що штамп вирішує все, і ви нікуди не дінетесь. Але, чи помінявся б його світогляд після штампу, то незнаю. Називається, тяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Siania

    Siania Love Life

    Єдиний нюанс не написала, ті почуття мають бути взаємними... По опису @Hermi так виглядає що кожен живе своїм життям. Сім'єю там не пахне, принаймні, з того що я прочитала тут
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. AilataN

    AilataN жива

    Якщо дуже хоче. або просто хоче.
    А варіант, що йде купити олію =( біжить додому, до мами, до друзів) бо йому не цікаво, ви йому не цікаві, ви не зацікавили цього індивідуума, ви йому не сподобалися, йому ваш голос/інтонація/ниття не сподобалося?
    Варіантів вагон, але є один, основний: звалив, ібо мужчині не подобається дівчина.
    Можна з нею, як із запасним варіантом, але хай сама платить, хай собі буде "на всякий" для побалакати..А вдруг щось проснеться, а може, на четвертому побаченні, вона вже зацікавить..
    Дівчатка, якщо мужчина кудись звалює ( до мами, бабці, друзів, роботу)- знач ви його не цікавите))

    от і вся правда
    Ображатися нема чого.Ну а шо такого, ви ж не звєзда, щоб всім подобатися? ( якщо думаєте, що звізда- то тут вам і звіздєц)))
    Треба фіксувати це як факт, повертатися до такого хлопця спиною і йти далі.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я би слово "міняються" замінила на "ростуть і розвиваються", якщо в позитивному руслі говорити, для розуміння того, що ріст цей, по-перше, залежить від того, яке зернятко, бо з жолудя клен не виросте, а, по-друге, я категорично не вірю в позитивний розвиток отак просто через зовнішні обставини, лише цілеспрямована праця над собою і лише з врахуванням, яка основа і база, для цього, як мінімум, потрібно бути в достатній мірі самокритичним, відповідальним, здатним до аналізу - коротше кажучи, все ті ж вихідні дані, бо не так страшно робити помилки, але якщо того не бачити, не аналізувати, то ніякого розвитку=змін не буде. Просто такий живучий стереотип про "люди міняються", і стільки людей отак сидять чекають роками, поки їх партнери "поміняються", та значно кориснішим було б популяризувати серед людей, які шукають пару, постулат "люди не міняються" і "дивіться пильно, кого вибираєте, щоб пов'язати долю", і без цих самопожертв у вигляді "я його так люблю, хоч і бачу, що все у ньому не так, але моя любов і праця над стосунками змінить його" - то насправді просто безвідповідальний підхід, який прикривається "благородством великих почуттів".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну, напевно, я таки дуже щаслива людина, бо мені таки повезло. І сталось саме так, як Ви і написали. М'яко кажучи, на початку наших стосунків (а їм якраз виповнилось 19 років) то була геть інша людина, як і я. Були такі риси, які для мене були неприйнятні, але були (і є) почуття. І з часом (не раптово) багато чого змінилось у нас самих. І змінилось кардинально. Але не в одну секунду.
    Я теж стала зовсім інша). Якщо колись я була така собі командирша, яка мала мати все під контролем, то зараз я дала собі спокій, і це дало великі плоди). Якщо колись мій метод був "зуб за зуб, образа на образу", то тепер "глянь на ситуацію зі сторони опонента". І це внесло кардинальні зміни у стосунки.
    Тому я таки вірю, що люди здатні змінюватись. Головне, любов та бажання.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2017 ---
    Я б сказала, що не сидіти і чекати, а починати з себе. Бо без особистих змін, нічого не зміниться. Бо якщо жінка буде "пиляти", то шанси на позитивні зміни чоловіка стрімко прямуватимуть до нуля, а якщо таки відбудуться, то тимчасово. Але якщо жінка таки мудра, то зможе без пиляння донести свої погляди))) на зміни.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Я б на вашому місці теж так подумала.
    В моїй же ситуації було не зовсім так.
    Любили мене і любила я. Ініціатива стосунків була від нього.
    І почалося оце все десь після "букетного" періоду.

    Думаю, основна моя помилка була в тому, що я дозволила думати, що я завжди зрозумію, почекаю (в ідеалі так правильно, але не в тій ситуації).
    Потім показувала характер, і казала, що мене таке не влаштовує. Краще бути самій, ніж отак.
    За мною "бігали", вибачалися, виправлялися на пару тижнів - далі все повторювалося.
    Потім стало ясно, що зі мною таке не пройде по надцятому колу і не бігалося вже.
    Ну і я теж молоде-зелене, троха засильно показувала зуби, не вважаю що все робила правильно.

    А хотіла тим сказати, що людина і справді мене любила і реально не відстрілювала, що робить шось не так.
    Там була швидше слабохарактерність.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    відчуваю, що отак в інтернет-розмові складно точно розуміти, що саме ми маємо на увазі за тими чи іншими словами, я змін і розвитку не заперечую в принципі, (можу припустити, у Вашому випадку, що познайомились ви в юності, і ще і в силу віку особистість могла бути недозрілою, і по собі це бачу, хоч і здавалось мені в 20, що я дуже така виважена, відповідальна і все таке, що таки багато тоді ще було дитячого сприйняття і розуміння, але це не кардинальні зміни, які впали на голову нізвідки - як є потенціал, і добрі умови до того дозрівання, то воно і буде. Я повністю згідна, що стосунки- це праця двох, робота кожного над собою, оптимально, коли обом це не треба на пальцях пояснювати, але бувають випадки, коли людину ну треба просто з нуля "перезаписати", щоб вона підходила....ну це нонсенс, нащо такі сім'ї створювати, що тоді вкладається в те "люблю", якщо при ближчому розгляді все не підходить? Тобто - так, праця над стосунками - це правда життя, якщо хочеш доброго шлюбу, які би не були добрі люди, але проблеми в комунікації все одно якісь та й будуть, але на старті створювати сім'ю за цим принципом, "потім надолужу, попрацюю, я ж його люблю" - на мій погляд, неправильно. Може і пощастити, але це більше виняток. Добре, коли на старті ти реально оцінюєш і приймаєш як допустимі для себе, недоліки чоловіка, умовно кажучи, приймаєш його і такого як є на даний момент, а в процесі ви обоє будете бачити, де є точки для росту і хотіти ставати кращими одне для одного, ну, тобто так як і загалом, люди на протязі життя мають здорове прагнення рости, у випадку пари - роблять це і в шлюбі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось тут якраз і "собака зарита"). Я вважаю, що спочатку таки треба час на добре знайомство та "оцінку потенціалу" майбутнього чоловіка/дружини. А шлюб - то вже дуже серйозно (для мене принаймні). Звичайно, після шлюбу "вилазять" нові таракани, особливо, якщо молодята не мали спільного побуту, але загальний потенціал партнера на цей момент має бути реально оцінений).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Garsia

    Garsia New Member

    не люблю таких хлопців))
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Вибачте, що ваш допис привела як приклад, ви молодець, що відчули щось "не так", бунтували і вийшли з тих відносин.
    Часто чую від дівчат : от він козел, нічого робити не хоче.
    Ну..не хоче
    а якщо мама скаже- то хоче))
    І про "повернутися спиною і йти"
    це не значить йти від людини, особливо коли діти, спільного багато
    Це значить- йти на роботу, йти до соціуму, йти щось робити, займатися чимось активно, собою
    він за олією ( умовно)- ви теж спішите, бо там на ДП щось цікаве напишуть :)

    не думаючи як там він, що він про це скаже, чи не скаже
    Як вище дівчатка писали про розвиток- супер :)
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не мусить, Для чого їй їх любити? Ставитись з повагою, але любити?
    В хлопця патологічні стосунки з родиною, і як тут вже хтось написав, це лише верхівка айсберга.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та ясно, буває, але є таке з чим реально миритися не можеш
    Так, але Хермі не була одружена, тому пожили, зрозуміли, що то не то і розійшлись.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я так розумію, що мова все ж про законного чоловіка.
    Ну і загалом, форумлянка написала, що дискусія закрита. Будьмо взаємоввічливими.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ні, вони не одружені. Гермі писала що представляє її як дружину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та начебто одружені, бо в жилєтці був допис, що наважилася на розлучення, і що дуже мало хто на форумі знав про заміжжя. Якщо не помиляюся.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    аа, ну тоді так.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Швидше себе.
     
    • Подобається Подобається x 3