Якщо коханий-мамин синочок?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Наталя777, 14 Липень 2009.

  1. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Скажіть ,будь-ласка, чи варто бути з людиною, яка слухається в усьому тільки свою маму і все що не робить- з нею обговорює ?Чи є майбутнє у таких стосунках?Хоч я його дуже люблю,але це мене просто виводить з себе.:girl_cray: Чи краще від таких триматися якнайдальше,бо вона ще й до того страшно ним командує,хай би тільки не послухав її....:girl_cool: Чи є якийсь спосіб відлучити його від неї? Допоможіть...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Якщо поженитесь i будете жити з його мамою, то я думаю що вам гаплик. Якщо будете жити окремо, то буде важко, але не безнадiйно. Головне не старайтесь його запевнити що його мама погана чи щось такого, принаймнi поки вона особисто до вас нiяких претензiй немає (якщо я правильно розумiю). А раптом ви його мамi сподобаєтесь? Уявляєте якого сильного союзника будете мати??? Тодi муж буде слухатись i вас i маму.
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    хм... від таки тра втікати і то чим дальше тим краще.
    Бо мама - то пуп землі в взагалі всьо, вона священна і недоторканна. Вона може обзивати вас і вашу дитину, посилати на три букви і при тому всерівно буде вважатися культурною вихованою жінкою, а ви кимось таким (москалі мають гарне слово НІЧТОЖЕСТВОМ) шо вам до тої священої буде далеко і взагалі малоймовірно шо колись досягнете рівня богині.
    Мама буде вирішувати все і вся. І навіть коли мама подзвонить в першій ночі і скаже синку бути дома то він покине все і вся і полетить до матусі.
    Кажу з гіркого досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 17
  4. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Мама завжди матиме перевагу. Бо ви з ним знайомі максимум кілька років, а мама - все його життя. Тому "слухатися маму" - одна з намертво вбитих в голову життєвих установок, на кшталт "переходити дорогу на зелене світло", "мити руки перед їжею" чи "не плювати на підлогу". Особливо якщо хлопець виріс без тата. А мама від того, що мама, жінкою бути не перестала, тому ревнуватиме і старатиметься ще більше прив"язати синочка до себе.
    Я б робила ноги. Існує один шанс із 100, що хлопець зробить ноги в Вашому напрямку ) А якщо потрапите в інші 99 - теж добре, нінада нам такого "щастя" :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Ага...союзника....вона така хитра баба,що типу в очі добре-а поза очі...ще мені казала-ой ,як мій синочок закінчить навчання,то він мені все ,що захочу буду купляти.....але я його так люблю:girl_sad:
    Звичайно,що вона мріє,щоб з ним жити....а сама свою свекруху з хати вигнала,за те ,що та нею командувала....може і я так зроблю
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    я вважаю, що з будь якої сторони, чи то його мама, чи її, не має значення, але якщо занадто так втручається, то нормального життя в такій сім"ї не буде
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Тоді - спочатку вигнати, а потім одружуватись. Щоб не було мучітєльно больно :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    А от я дозволю собі не погодитись.В деякій мірі,будь який мужчина мамин синок(і не тільки мужчина).Але робити з того відпочатку якусь трагедію не варто.От коза-дереза добре написала,не потрібно його маму сприймати відразу вштики,а його банальну повагу до матері-як якусь надмірну "мамканість".На те щоб потрохи "перевчити" з маминої кухні на свою,з маминих порад на свої-потрібен,час,терпіння і неабияка повага і до чоловіка і до мами його.Тоді навіть як щось "косе-криве" в її бік з нервів ляпнеш,то це сприйматиметься лише як випадковість,і на сімейних стосунках не відобразиться.Просто до всього потрібно підходити не з позиції конфлікту, а з позиції здорового глузду.
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    То закрити очі на те,що я його дуже люблю і все-таки піти від нього?:girl_sad: А є шанси відлучити якось його чи це вже непоправимо?:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Zlju4ka, тут, наскільки я розумію, поведінка людини виходить за рамки нормальних взаємин "мама-син". Матуся дуже агресивно себе позиціонує як єдино можливу жінку в житті сина. Ну принаймні в мене склалося таке враження.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    я вважаю, що якщо дуже захотіти, то все можливо. але тут швидше потрібно включити хитрість :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Ви кажете з досвіду? То, наприклад, тепер ви б на такому чоловікові точно не одружились навіть якщо б дуже любили?

    Ну ви праві щодо хитрості (але так не вмію )....але мене вже все так виводить,що вона так маніпулює ним....і так в один момент хочеться все йому вилити....але ще терплю:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 15 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    ну для початку я не одружуюся, а виходжу заміж.
    А кохання то така штука шо далає всі перепони. Якщо дуже захотіти то такого "кадра" можна перевиховати, але то дуже складно і майже безнадійно.
    Якщо б мені довелося вибирати ще раз, то я б ніколи не надала перевагу матусиному підспідничнику. Хай спершу з-під спідниці вилізе, а вже тоді йде жінку собі шукати, бо думаю йому і його дружині в мами під спідницею місця точно не вистарчить.
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Наталю!якщо ви його любите по справжньому,то таке слово як "піти" взагалі неддопустиме.Просто треба пробувати різні варіанти.Ніхто крім вас всієї ситуації не знає,а відповідно і радити можем лише з власного досвіду.а у вас можливо все по іншому.Тому просто наберіться терпіння,запасіться почуттям гумору)),і бажано живіть окремо від свекрів.Тоді вам легше даватиметься привчання чоловіка до себе))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    вам просто потрібно перш за все заспокоїтися, так би мовити, натиснути на паузу, все добренько обдумати, зважити, знайти її і його слабкі сторони і навчитися тим гарненько маніпулювати :girl_haha: але так зовсім непомітно старатися підводити все так, щоб він почав думати так як вам потрібно
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Ще й до того кожного дня розказує їй по-телефону в деталях як пройшов день....що робив...куди ходив....кого бачив.....ну просто жах
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    а спробуйте скопіювати ситуацію, себто робіть те саме з своєю мамою. а раптом допоможе?
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Класний варіант.Ну тоді не вийду заміж поки з-під маминої спідниці не вилізе:girl_haha:

    Ну не знаю:girl_sad: ....все перепробую:girl_cool:
     
    Останнє редагування модератором: 2 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    якщо ви з ним тільки щоб вийти заміж то повинні бути готовою до того, що у вас ніколи (!!!) не буде своєї сім*ї. Будете він, його мама (!!!) і десь там плентатиметесь ви з вашими бажаннями, інтересами і амбіціями. Ваша сімя складатиметься з трьох осіб і ви ніколи не робитимете нічого добре і правильно, а керувати вся і всім буде матуся.
    ви не подумайте я вас не відраджую. Просто говорю, що таке мамин синочок і про наслідки проживання з таким "екземпляром". До речі матуся вас сприйматиме як суперницю і крадійку її синочка.
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Якщо коханий-мамин синочок?

    Навіть не знаю, мій чоловік теж колись мав ідеал(свою бабцю). Постійно розказував як бабця то робила, сьо робила. Але в тому є і один плюс, він десь побачив схожість мою і свого ідеалу:girl_crazy:Потім бабця померла і в нього залишилась тільки я.
    А є і інший приклад- наш знайомий. Йому 42 роки і він досі під спідницею маминою сидить. Заледве женився два роки тому, народилась дитинка і молодожон тут же втік назад до мамці. Головне, що брат його такий самий, тільки взагалі ніколи і не був одружений. Капець якийсь:girl_mad:

    А з приводу дзвінків і розмов по телефону, то може то і не так страшно-я так кожен ранок роблю, з мамою не полялякаю, то день пропав:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 13