Якість нашого одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 17 Грудень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я))) Мені реально незручні ті джинси з Краківського і т.д. А от зі секонду, Обнови - саме те, одягнув і забув. Колись мені ще подобалось в магазинах типу Бершка, Хаус (маю літні, світлі вже з 8 років і нічого їм не є). Але тепер там ціни високі, хіба на знижках ловити. Дуже зручна посадка мені в джинсах Tally Weji (якось так). Маю такі літні з дирами і т.д., то вже переживаю, де такі знайду, як протруться
    ((
    Маю ще лайфхак - минулого року купила нове пальто в Бершці в липні-серпні за 400 грн, бо влітку їх не беруть. Були і розміри і кольори, і куртки осінні навіть . Таке воно класне , бордове. Звична його ціна в сезон десь 1500.
    І раз пішла мова про секонди - то в Хумані на Дорошенка останній тиждень знижок, бо 17 червня нова колекція.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, як вибрати хорошу футболку з уф-фільтрами (іншими словами, сонцезахисний одяг, так званий рашгард?)
    В першу чергу шукаю чоловічу футболку з довгим рукавом, в якій в тому числі можна було б плавати.
    Чи то має ьути окремо для плавання, окремо - для носіння по вулиці?
    Бо якщо просто забити в пошук - вибиває велике розмаїття виробників, а розбіг по цінам - від 1100 напевне (я ще не глибоко копала) і до нескінченності
    @flame точно пам‘ятаю, Ви писали, що користуєтесь таким одягом. Можете порадити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Окремо плавати, окремо по вулиці ходити.
    Для плавання на нексті сансейфи були.
    Для вулиці достатньо просто світлого, не надто облягаючого одягу, який закриває все що ви хочете закрити (довгі рукави). Для чоловіків актуально шию ззаду прикривати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поговоріть зі мною про синтепонові куртки. Маю одну чудову, але чомусь синтепон позбивався у тих подушечках. То вже все? Ніц не вдієш? І я буду мерзнути? Чи є ще шанс щось зробити? Що його зробити?
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну, думаю, що все.
    Не цілком вдало простібана куртка, особливо, коли шари синтепону накладали один на одного і/або синтепон "клеєний" (це коли волокна між собою скріплюються клеєм, а не пробиваються голками, як при валянні шерсті)- це результат. Синтепон - не гусячий пух, він так легко не роєднується, тут напевно всьо вже.
    Купуйте з утеплювачем слімтекс (і подібними) - за останні 6 років щось не багато кращого вигадали.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2019
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @HOPIC, ясно. Куртка була зовсім не дешева. Не думала, що таке от може статись за такий от недовгий термін експлуатаціі(.
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    синтепух. куртки на синтетичних утеплювачах я собі кваліфікую по теплоті так- перші два роки- дуже тепла. наступний рік- середня теплота. далі вже зимова куртка стає осінньою. Це все при активному ношенні і пранні

    Rodionochka а змінити підкладку? слімтекс холодний імхо.. зараз новий утеплювач альполюкс хвалять. не пробувала. але кажуть теплий.. але то мабуть тільки в індпошиві є той альполюкс. 100 з хвостиком за метр
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2019 ---
    я собі купила купила куртку кілька років тому і от коли синтепон збився - постійно було холодно по спині. я давай щупати а там один шар синтепону. по технології на спинці має бути подвійний. ну або хоча б півторачний шар синтепону. пришила зверху по підкладі спинки тканину типу байки( ще можна фліс) і маю щастя
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Поспорю. Там 150-200 цілком ок.
    100 на покривало- ковдру купила, гаряче під ним.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    якщо ковдра дійсно слімтекс)) мені було холодно..синтепон тепліший) коли новий) він повітряний. альполюкс теж повітряний. а слімтекс спресований. він хіба вітронепродувний) це все моє абсолютне імхо мерзлячки)
    пс. ну і мої роздуми- спати під велсофт одіялом мені холодно не буде. але вийти взимку гуляти в велсофт кофті я замерзну..
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А даремно, "наші" почали значно краще шити, ніж кілька років тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та це реклама..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Цікавить якість одягу, зокрема джемперів, марки Solmar, ціни доступні, кольорова гама супер, на сайті всі відгуки позитивні, але чи дійсно так? Можливо хтось брав собі та поділиться враженнями?
     
  14. Saykk

    Saykk New Member

    Від себе порекомендую Vovk. Приємно, що в Україні є люди, які роблять якісні та стильні речі, а то куди не зайдеш розміри дуже скачуть, якість шкутильгає на дві ноги відразу, а цінник космічний.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Vovk- це явно не про якість…
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Погоджуюсь, була дуже розчарована, якість пошиття, а особливо фурнітура дуже розчарували. Вартість виробів явно зависока зважаючи на якість
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. yuliakonkoz

    yuliakonkoz New Member

    Якщо хочеться придбати оригінальну преміальну річ, але за розумною ціною, скористайтесь міжнародним маркетплейсом Селакшері. Тут можна не тільки вигідно купити, але й продати б/в люкс річ. І не доведеться турбуватися, що підсунули неоригінал. https://selluxury.com/ru надає сервіс аутентифікації предметів розкоші.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1