Якість нашого одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 17 Грудень 2009.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    судячи з інфи, яку я знайшла, то це не їхня торгова марка...

    Тетянко, Seppy, буду приглядатися до тих піжамок і чекати може якоїсь акції:girl_curtsey:
     
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    ну от бачите, добре , що є форум, тепер я не буду собі порівнювати різні гіпермаркетівські лінії:girl_smile:
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2


    Такі да. А як на рахунок виробництва? Бо мої - куповані в Польщі - турецькі. На якість не скаржусь, але я б хотіла, щоб були юесей :) Чи Levi's це виключно Китай? Хто купував з америк. сайтів чи вживу там? Якого вони виробника? А ті, що в нас продаються звідки?
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    мої мейд ін Мексіко. замовляла в сша.
    думаю тут територіальна приналежність має значення. простіше замутити пошивний цех в туреччині, яка шитиме на всю європу, а мексика вже для сша наприклад.
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    мої куплені у нас- мейд ін тайвань)
    але думаю то немає особливого значення.Всім давно відома істина- відшиваються там де дешева роб. сила
     
  6. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    десь читала про левайси, що відшиваються в США тільки найдорожчі моделі, і то чоловічі, все решта - Китай, Мексика, Турція і т.д.
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Дуже може бути, бо знаю про одну пару їх :), що куплені в Польщі, але в-во США. Значить, були дорогі :)
     
  8. natkabig

    natkabig Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    І я читала, що найдорожчі моделі в США, решта оригінальні тільки в Мексиці. Маю з 6рм 3 пари - Мексика.
     
  9. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2




    чоловік минулого року купив в штатах, бразильського виробництва, але вийшла з ними печальна історія, оскільки на бірці дрібненько було написано щось на кшталт "не попрані", і якщо їх випрати то вони МОЖУТЬ зменшитись в розмірі, тому купувати на д-ка розмірів більші бла бла бла... от випрала я їх, бірки тої не бачила, штани стали по довжині добрі на мене, на чоловікові не защіпались! прийшлось позбутись! тепер уважно читаю всі бірки Levis!
     
  10. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    І справді Хуго Босс шиють в Україні, тільки у Львові і області є кілька фабрик, які з ними співпрацюють, на одній з них я працювала в відділі постачання і перекладу документів, нераз перекладала шефу на переговорах з представниками Хуго Босс. Насправді вони дуже вимогливі до якості пошиття, присилають свої лекала, тканину, фурнітуру (все-все до дрібничок, всі окантовки... нитки...), постійно навідується їх технолог, який контролює якість, якщо щось не так, все виправляють (по можливості) а якщо ну зовсім зіпсули, то накладають штрафи, тому технологи дуже слідкують за якісним пошиттям. Повірте, якість речей не гірша, ніж була б то "made in germany"
     
  11. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Якість нашого одягу

    була на виробництві у Львові, де наші тьотушкі для хуго бос шили пальта, куртки і костюми. Казали, що тканина і лекала - все їм привезли.
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    у мами на фабриці також технологи з асосу і benetton приїжджають часто, за якістю дууже слідкують, за кожен мм можуть накласти штрафи шалені. Останнє пальто жовте мілітарі з асосу, що мені мама привезла, забракували через гудзики, які різали петлю (так його, до речі, на сайті у них і не бачу, хоча вже вислали їх давно). Прислали на пару мм менші в діаметрі, але люди виходили і в суботу і в неділю, щоб ті гудзики перешити в усій багатотисячній партії товару.
    В мене гудзики ще з першої партії, то таки їхні технологи були праві, ріжуть вони нитки, якими пришиті, я вже 4й раз перешиваю...завеликі і на кінці гострі трохи.
     
  13. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я працюю на швейному підприємстві *Ролада* і можу вам сказати що в нас шиють і на хугго бос іна Оллі . На підприємстві є представник хуго ,яка контролює процес пошиття одягу від Адо Я. Якість боссівських речей насправді хороша,а от речі *Ролади* _не дуже ,я б не радила.
     
  14. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    У нас (в Сочі) відкрили торговий центр на подобі Кінг Кросcу. От сьогодні їздили з дітьми на закупи.
    Дівчата, скільки продається ширпотребу за шаленющими цінами! Капець...в мене слів бракло...
    Коли купую через нет, і якась річ не сподобалась по якості/вигляду/фасону, то якось не розстроююсь зовсім, бо знаю що можу відпродати/віддарувати.
    А в магазині це все перед очима.
    Манго, ХМ, Корсо Комо (це ті марки які доволі часто купую для себе та дітей) - якість майже всього на 3- ,якість тканини бажає кращого. Та й пошиття прихромує.

    Про Зару, Бершку взагалі мовчу.

    Певно вони на різні країни по різному ш'ють, не знаю....

    Потратили пів дня на покупку папочок для малих:girl_crazy:,
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Якість нашого одягу

    так і є...
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Дівчата, чи хтось носить одяг америк. марки Forever21 ? Який він за якістю? Як з розмірами?
    Мені подобаються багато речей, але боюся починати: спочатку пару разів пролечу поки вичислю велико- чи маломірить, потім почну прати і побачу як носиться... Може, хтось вже все це пройшов?
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    я не маю нічого з цього магазину. Частенько заходжу і виходжу з пустими руками. По якості як Н&M, Old Navy. Мій чоловік каже, що на вигляд той одяг як з секонду. Принаймі на вішаках.
    Співробітниця має платтячко з Forever21, то на ній воно мені подобається.
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я теж мала можливість неодноразово заходити в цей магазин і не маю жодної речі звідти, хоч в примірочну носила цілі купи. Або в мене шось з фігурою, або в них з моделями... На мені жодна річ не лежала добре. Мені то так дивно було, бо подобалось багато чого, а вдіну, як мішок...то талія зависоко, то взагалі заширока, то як шмата виглядає.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я теж раз в реальний магазин заходила - чесно, ужос, колись давно замовляла по нету 2 речі на пробу - ну то або на любителів такого фрістайл - коли на себе натягується по 3 речі одночасно, які мають створити самі образ або на людей без фігури, які то можуть тими мішками приховати, імхо.
    Ну і все - страшенна синтетика.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу


    згідна. вчора рилась в тому магазині- нічого не сподобалось..зате в них великий вибір аксесуарів, зокрема біжутеріі, і ціни набагато нижчі за наш аксесоріз...