Якість нашого одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 17 Грудень 2009.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Якiсть вiдрiзняеться, дивилась на речi якi були купленi закордоном i на тi якi представленi у Львовi в Зарi, тканини не завжди iдентичнi i пошиття теж....
     
  2. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Наскільки я знаю і пам"ятаю, то є ZARA і ZARA basic, то другий варіант більш бюджетний, але і якість може бути не дуже, а вже перший варіант більш якісніший і дорожчий ( принаймі так було в Англії і Іспанії). Як в КК навіть не знаю, але думаю, що до нас доходить власне цей другий варінт. І чомусь впевнена, що по всіх країнах іде з одного складу, а не шиється колекція десь у Винниках.:girl_wink:
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Та певно так і є. Бо представлені колекції у Львові та у Варні відрізнялись не тільки якістю, але й моделями. І то суттєво. Хоча ми були в обох магазинах з максимальною різницеюв тиждень.
     
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    якщо б ще відвідали скажімо Іспанію і Німеччину в додаток, то б побачили ще більшу відмінність в представленому асортименті цієї марки. Такі відомі бренди в кожній країні продають трошки інший асортимент,який орієнтований на смаки місцевого покупця.
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    і ще є Zara Woman - це є їх найдорожчі і найбільш якісні речі.
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

     
  7. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    щодо якості марки Зара на Україні, то давно помітила, що значно гірша, ніж закордоном, а ще на мою думку спочатку як відкрилися, то речі були значно якісніші,
    а зараз, навіть, коли і сама річ подобається, то не купую через якість!
     
  8. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    підтримую на 100%. чоловік має штани фірми ZARA,куплені закордоном, і такі ж самі куплені тут,дуже велика різниця в якості.
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    100%! купила собі закордоном светрик, який сподобався невістці, і тому у Львові ми їй такий же купили - "две большие разници". Мій не скуйовдився за 2 роки, а її - за 2 місяці виглядав як старе зношене барахло. Хоча червоний залишався червоним...

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

    Раз пішла така тема про якість одягу, що продається в українських магазинах, то не можу не відмітити "мєсний" Адідас - "Г..." (і якщо зауважили, то з великої букви". Порівнюю з німецькою якістю, яка до речі, теж майже вся "made in China", але до нас видимо везуть речі такі, як для країн 4 світу, або просто брак.
     
  10. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Стосовно магазинів Zara, то я завжди бачу в магазинах і лінію Zara Basic і лінію Zara Woman, і Zara Kids. І в кожному їхньому магазині, мені здається, предствалена кожна лінія. Це так як в Mark & Spencer є лінії Autograph, Per Una і ше купа. Ну і по якості і ціні всі ті лінії дуже різні.
     
  11. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Дівчата, може хтось знає якість тм Veer-Mar?
     
  12. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Мені подобається якість та асортимент (з магазинів, які є у Львові) Top secret (є магазин в Кінг-кросі). Святкового одягу там навряд чи знайдеш, але речі на кожен день-дуже навіть хороші. І ціни помірні, і лекала в них хороші, лягають по фігурі, міряю річ свого розміру-завжди підходить.
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    я лише бачила різницю в розмірах! чомусь S в Україні є набагато більшою ніж та, що для прикладу продається в Італії чи Німеччині!
    але одяг загалом якісний, хоча без знижок на нього якісь просто шалені ціни! і багато синтетики, саме в них!

    куртку купила Benetton, така ж етикетка!

    останніми роками щось розчарувалась в H&M речі ну вже 100 % хімія! і ті декілька котонових що я знайшла, дуже поспирались і втратили колір!
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

     
  15. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Пару сторінок назад бачила, що хтось робив замовлення з модної касти... Як там з якістю? Все ок? Бо ціни хороші, а от відгуки в неті познаходила не дуже...(((
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Щодо модноі касти, я робила кілька замовлень, з жодним не було проблем ( одяг, сумку, ремні, парасолі, дитячі колготки) одну річ з замовлення повернула ( не підійшов розмір) і гроші теж нормально повернули, а щодо якості то варто замовляти відомі вам бренди і тоді знаєте чого чекати:) в іншому випадку або сподіватись на везіння, або повернути і забути про невдалу покупку. Щодо цін то дещо справді дешевше, а на дещо стоїть завищена початкова ціна, до прикладу недавно побачила свою куртку Tom Farr за 1600 грн а я її 2 роки тому за 1200 грн купила:) але наприклад купила через них сукню Пол Сміт за гарною ціною як на той бренд
     
    Останнє редагування модератором: 30 Жовтень 2012
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Шановні шопоголіки, може хтось мав піжамки authentic? Великий вибір є в Метро, ціни нормальні, моделі - очі розбігаються, а от про якість не знаю..вагаюсь, чи купляти..Маю нічну сорочку Вікторіа Сікрет - супер після багаторазових праннів, але вона легенька і на зиму хочеться з штанішками...
     
  18. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    виробів цієї фірми не мала, але вони мені не внушають довіри. Я просто відштовхуюсь від трикотажу такого ж типу, який в Ашанах продається IN EXTENSO, воно ніяке, після першого прання форма і колір кардинально міняються:girl_crazy:
    Звичайно, я не впевнена, що метрівська лінія погана, але не знаю...

    ---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    вони вроді і такі, але не зовсім. Носик гарний, але каблучок нижчий, і вже виглядають зовсім по інакшом відповідно до тих, що показувала kati, а вони справді ідеальні:girl_in_love:
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Я свою піжамку купувала років десь 5-6 тому. Тоді якість була дуже високою. До сих пір кольори яскраві і форма збереглась, але чи тепер такої ж якості продають, то не знаю.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    і дарма :d23:, маю й піжамку (такою подовженою сорочкою) і комплект з штанцями - вже купу раз прала - ніде нічого не збіглось, не втратило колір - брала ще мин. зими - там якась акція була - типу 2 штуки за ціною одної, якось так - то ця нічна футболка/сорочка + комплект з штанцями-капрі вийшов "аж" 160 грн :girl_crazy: