Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Arika якось не звернула увагу і прала все порошком для білого, і чорне в тому числі, скажу різницю не помітила, бо завжди думала, що порошок для білого сильно знебарвлює кольорові речі.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Останнім часом перестала заморочуватися і все перу гелем для прання кольорових речей. Навіть незнаю зараз для чого може бути треба порошок...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. FourSeasons

    FourSeasons Member

    Вже років 5 перу тільки гелем. Для білих речей - універсальний гель, для чорних та кольорових речей - гель для кольорового одягу. Для вовняних та шовкових речей відповідний гель. Іноді використовую капсули. Всі миючі засоби знайомий привозить з Німеччини. В якості та оригінальності засобів, які продаються у нас в магазинах чи на базарі дуже сумніваюсь.
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чим відмити каструлі-сковорідки з нержавійки? Старий жир посудомийка відмила, а отаке щось чорне - не знаю чим «взяти».
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Спробуйте змішати плин, бажано фейрі, соду, лимону кислоту, трохи порошку для посуду, трошечки оцту,якусь таку кашку зробити,воно буде шипіти і то наносити на той нагорений бруд чи терти тими дротиками з нержавійки,але такими м'якими. Мені досить добре відмиває..

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хто користується кисневим відбілювачем? Як вам? Який купуєте?
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хто з досвіду може сказати чим ефективно відчистити диван від гуашевої фарби і простого фломастера? Боюся розшуркати то в ще більшу пляму і не вивести до кінця


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk