Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А якщо в рукавичках гумових мити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Миючих засобів не використовую, мию посуд відразу після використання (так навчилась у свекрів). Економно, не то слово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я теж не використовую, рідко соду. Мию дуже гарячою водою в рукавичках.
     
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    Соду часом використовую, але дуже рідко. Якось нема потреби.
    Я мию теплою водою -десь так 37-40 градусів(то по відчуттях) , але бруд і жир змивається добре. Навіть коли гості в нас, то посуд ми встигаємо помити ще до їх відходу (миє чоловік, чи я, як там получиться).То, часто, вже як солодкий стіл накриваємо (чай, торт ), то переважно тарілки , салатники, вилки, ложки уже помиті сохнуть :). Дуже мені так подобається.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я купую в Євротек по 2,69 грн за 100 г. Думаю, що в Арсені теж є така гірчиця!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ви це в рукавичках робите? Мені здається, що потім на "реанімацію" нігтів і шкіри рук теж йдуть не малі кошти. Трохи сумнівна економія виходить. Те, що екологічно і здорОво - без сумнівів. Але не дуже хочеться, щоб руки виглядали, як в старої бабки. А вони то - дуже швидко видають все: і вік і фінансовий стан.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ану розкажіть, що, гірчиця погано впливає на шкіру рук і нігті? А я думала що хімічний плин гірший для рук... Та і гліцерин радили додавати до розчину гірчиці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гірчиця - досить "пекучий" засіб. Використовується для "розігріву" і подразнення. Вона висушує шкіру добряче. І її радять, в більшості випадків, використовувати для жирної шкіри чи волосся.
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    мию без рукавичок, а те що сушить шкіру і якось впливає на нігті, наразі не помітила, навпаки від притоку крові, руки мені якісь м'якші, в крайності використовую звичайний дитячий крем, чи молочко. А от від плину мені дуже сушило шкіру рук. Для уточнення я мию посуд одразу після забруднення, і для цього йде менше миючої речовини.
    А щоб руки не видавали фінансовий стан,найкраще допоможе посудомийна машина, бо сумніваюсь, що якийсь навіть супер-пупер плин не шкодить шкірі рук.
    у вас таке було?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    На рахунок плину, то я купую німецький екоконцентрат кляр, розбавляю 1:3 і наливаю в піноутворювач. 1 плин на 500 мл (стара ціна 41 грн) в мене був трошки більше року, але зауважу, що використовую лише для жирного посуду. Думаю, що і зі звичним плином, не концентратом, теж можна поекспериментувати, розбавляючи його трішки водою і використовуючи піноутворювач.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як виглядає?
     
  12. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Можна знайти в магазинах, де продається все для косметики власного виробництва, але мені ця ідея прийшла в голову, коли побачила флакон у мами від фарби Schwarzkopf Perfect Mousse.
     
  13. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    • Корисно Корисно x 1
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Я так розумію що про Klar говорите? Якщо так, то я лише по 63 грн. бачила.
    Купила собі DISH DROPS від Amway за 100 грн. , він для мене економний і його на дуже довго вистачить.
    Але хочу відзначити про бамбукові серветки для миття посуду. Це для мене справді відкриття. Я вже купила їх і для себе про запас і для мами та тьоті. Одним словом вони дуже класно миють посуд без використання плину. Спробуйте, я думаю що то буде значна економія та без шкоди для здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Розкажіть про ті серветки, де таке знайти
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    о цікавлять такі серветочки-скажіть фірму і де купити
     
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Купила за 9 грн. в товарах все по пару гривень.
    Жир з тарілок змивають дуже добре, таке враження як плином миті, аж до скрипу. До сковорідок чи каструль інколи можу додати плину, але можна і обійтись без.
    Ось фото
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2015
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 4
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, правда. А ще вікна і дзеркала миють просто водою, і без розводів, дійсно чарівні.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то справді варта річ. У мене він просто "незакінчуваний" : взяла маленьку пшикалку за 9 грн, розвела той плин в пропорції 1:4 водою, і кількох пшиків вистачає, щоб весь посуд перемити. У мене та літровка вже енний місяць і ще кінця не видно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. kristina

    kristina Well-Known Member

    до речі на Амвей з 15 березня піднімають ціни, може комусь згодиться інфа, до того вони у них ще в серпні піднімались
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1