Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Спробуйте фірми Sano, антикальк (пшикалка)
    я ним відмила свою керамічну мийку, яку взагалі нічого не брало
     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Не знаю, яке у вас дно в душовій, і чи можна те дно мити засобом Harpic power plus, але мені цей засіб легесенько відмив усі пАцьоки (як в рекламі кажуть) в унітазі і ванні. Але саме power plus, бо мама вщяла простий - і не дуже добре миє. І ще нюанс, упувала польський, як буде мити укр - не знаю.
     
  3. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Спасибі, як спробую - відпишусь про результати. :girl_claping:
     
  4. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    бачила недавно передачу по ТВ, розповідали народний метод боротьби з вапняним нальотом(коли не має в хаті хімії). Попереджаю, ще не пробувала))) Налити оцет і посипати содою на проблемні місця, коротше, "гасимо соду"))) залишаємо цей розчин на 15-20 хв, потім ретельно змиваємо. Ведучий переконував у доброму результаті))).
     
  5. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Ми з мамою колись мили так ванну. Спосіб дійсно дієвий, але потрібно повторити процедуру декілька разів. Ми просто содою посипали, залишали на деякий час, потім трохи потерли і змили водою.
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я так прочищала трубу у ванні - розїло іржу на ній на згині і труба почала текти.....
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    З содою треба бути обережно. По-перше, якщо її та оцту багато, то випарами можете обпалити дихальні шляхи або легені. А по- друге, якщо сода каустична, то можна і бабах зробити
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я мийку з нержавійки відмивала висипавши у неі харчовоі лимонноі кислоти і додала трохи води. Зробила з того всього таку собі пасту і розтерла по всій мирйці. Залишила щось на годину потім додала ще трошечки води і пошурувала то все жорсткою частиною губки. Потім змила теплою водою. Досить гарно мені то все повідмивало.
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Порадьте мені якийсь екологічний засіб для миття посуду, а то мій звичний німецький вже 50 грн. коштує.
     
  10. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Ми перейшли на
    Lemon Fresh український , ніби нормальний.
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    не плин, але з жиром справляється добре - в літрі води розвести пів пачки гірчичного порошку і залити в пляшку з під миючого засобу. Можна додати соди, солі,ефірні олійки для запаху, гліцерин. Відмиває чудово + шкіра не суха+екологічно чисте+економія.
     
    • Корисно Корисно x 9
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    скільки грам приблизно? бо маю "брудну" гірчицю, хочу зробити плин. але в мене буде жосткий, как всєгда, + сода+сіль
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    роблю на око - на літр води 30-50 гр. гірчиці, і дивлюсь як відмиває, якщо заслабе ще додаю порошку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Клас, а я б сама до такого не додумалась. Мию самою гірчицею порошком, розхід трохи великий. Обов'язково зроблю такий розчин за вашою порадою. А де гліцерин купити можна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    В аптеці колись купувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. AilataN

    AilataN жива

    Це класно, але по вартості трохи неекономно виходить ( вважаючи на підвищений розхід такого миючого).
    І гірчиця , котра залишається на руках, а вона залишається, потім може потрапити в очі , і дитині в очі, ( на всі слизові), і буде пекти. Я відмовилася від такого засобу через це((.
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2015 ---
    в аптеці
     
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    не знаю, прикрих інцидентів у мене не траплялось, а щодо розхідності, тут все відносно і кількість посуду, ступінь жирності і т.д.
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    то не прикрі інциденти, то мінімальне відчуття печії, але воно присутнє(( потерла очі після миття посуду- і відчуваю, чим я мила посуд.
    При всій моїй любові до натур продуктів- нєа, не економно.
    Пачка гірчиці- скільки ? гривень сім,треба купити, гліцерин- треба купити, хоч розхід 10-20 мл, 50 мл 4 грн( наприклад), сода..Ефіри не рахую. ну і пляшки такого засобу при нормальному митті посуду після вечері - на три рази.
    А пляшчина найдешевшого засобу на два тижні вистачить, як мінімум..
    Якщо до теми натур- тоді так, гарно, але до економії ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    я роблю вода+гірчиця, і все, мені так підходить.
    ви маєте на увазі, що гірчиця добре не змивається з рук? Ну є невеличке відчуття печіння, але після миття рук милом все ок.
     
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Мені ще гірчиця жодного разу не потрапила в очі, від цього дискомфорту не маю. Хоч і мию самою лиш гірчицею.