Який тренажер обрати?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Kayla, 23 Грудень 2011.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Мій орбітрек :girl_tender:

    [​IMG]
     
  2. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Цікавить хто має якісь відгуки про міні-степер.
     
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    в мене коліжанка на такому займається по 30 хв щодня,вже десь півроку, дуже їй подобається, гарно схудла, але вона робить і інші вправи. Собі такий не брала, бо для себе хотіла великий повноцінний тренажер, бо малий степпер точно б стояв під ліжком:girl_crazy:. Я на своєму орбітреці займаюсь щодня по годині вже 3 тижні, наразі не набрид, а навпаки, маю ще більше бажання займатися:girl_spruce_up:
     
  4. Krapivka

    Krapivka New Member

    Добрий вечір, дівчата, мождиво хтось з вас вкурсі де можна у Львові взяти напрокат велотренажер. Буду вдячна за інформацію.
     
  5. Ermolai

    Ermolai New Member

    Я для себе обрав.... гляньте сюди, дуже класний, допоможе схуднути,
    rozetka.com.ua/powerballs/c104764/
    і для оздоровлення дуже корисно
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мій міні степер після року користування почав дуже сильно скрипіти, займатися без скрипу можна не більше 5 хв.:girl_sad:Змащування не допомогло. Можливо хтось знає в чому може бути причина і де у Львові можна полагодити такий міні-тренажер? Гарантія діє тільки на раму, а з нею все добре.
     
  7. Adeo

    Adeo Active Member

    Хелп, я теж планую купити орбітрек. Порадьте щось?

    Задоволені?
     
  8. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    так цілком, хотілося б щоб більший крок був, але вони дорожчі і більші.На мій ріст 169 підходить
     
  9. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Хочеться бігову дорожку, але дорого, орбітрек дешевше віходить
     
  10. ritassv

    ritassv New Member

    Ви на жодному з них не пидкачаєтксь. Вони призначені для кардіо, тобто зміцнення серцевого м"яза))
    Найкращий варіант для домашніх тренувань - пара гантелей та гумові стрічки для фітнесу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1