Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем YelloWS, 24 Липень 2007.

  1. YelloWS

    YelloWS Загублений

    Які подарунки робити, практичні чи душевні? Що дарувати жінкам на ДН крім своєї любові звичайно?
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Та то від жінки залежить..й від обставин мабуть... ЧУла гнівні викрики за набір посуду за 300 долярів)) Деякі кобіти не зрозуміли чому вона свариться на чоловіка. Скіко жінок стіко потреб.))
    Важливо на День Народження не скинути всю організацію (чи то клопоти-приготування) на жінку. Бо в результаті в неї залишиться в пам"яті тільки біготня та переживання - "чи всі задоволені".)
    Та здається мені, що більшість жінок все-таки по природі своїй окрім емоційності ще й раціональні. Тому ображаються коли їм роблять сюрпризи не радячись... Тобто керунок мала б задати вона, а в дрібницях -ваша фантазія.
    От я робила замовлення на ДН за півроку)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    а взагалі навіщо щось дарувати на ДН? особисто я вважаю що подарунок (буд-який) можна дарувати, приймати в подарунок будь-коли...

    а взагалі краще нічого нікому не дарувати і подарунків не приймати... менше клопоту.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    А я люблю подарунки. І отримувати і робити. І для мене величезне задоволення –якщо подарунок що я комусь спрезентувала тій людині дуже сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Як на мене, то я більше за все люблю отримувати квіти... І не тільки на ДН, а просто так. І також люблю дарувати квіти.... ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Люблю подарунки символічні - недорогі, але оригінальні. І волію подарунки несподівані, ніж замовлені наперед. Тому що несподіванка - вже сама по собі подарунок :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Танюха

    Танюха Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Мій чоловік теж так думає... Помиляється. Все ж таки приємно коли цей день хоч чимось виділяється від інших.
    Важливо, щоб це була несподіванка, щось, чого від вас не чекають.:aggressive: (жарт)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    приємніше подарунки отримувати несподівано без привязки до дати ;)
    а на ДН чи на іменини можна зробити щось особливе - організувати поїздку, чи просто взяти спальник і на Кайзервальді зорі рахувати біля вогнища!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    намагалась я згадати, який найцікавіший подаругок я отримала на свої ДН...
    І от пригадую, як мої друзі зпрезентували мені на мої 18 жабу.... Саме так... Живу, маленьку, симпатичну жабку... ;)
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Я теж так думаю (думав?)... але як оженитесь, lotr_an, настійливо рекомендую про це забути, заради спокою між вами обома і незіпсованих стосунків... Жінка не буде згадувати це вам роками, але колись всеодно наступить трохи більша сварка ніж завжди, і от тоді ви дізнаєтесь багато нового про себе, а доб`є вона вас словами про вашу нелюбов до подарунків на ДН...:)

    Головне, вчасно збагнути - таки легше підшукати щось прікольниньке до ДН і пару раз на рік принести додому якусь рослоту з пелюстками... так просто, без причини... ніж потім відігрівати заморожені стосунки...;)

    І борони вас Боже не згадати і не відмітити якось день вашого одруження! В ідеалі, звичайно, пам`ятати також і день/годину вашого знайомства, та кнайпи, куди ви її водили... але тут вже допускаються деякі похибки...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    І яка була її подальша доля? :)
    Друзі у Вас оригінальні.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН


    :) одному повільному панові я подарувала черепашку, то було в січні, ми хотіли їй нагріти води, аби не замерзла черепашка, то ледь не зварили її...
    в результаті виявилося, що черепашки дуже навіть швидкі... ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Довелось її відпустити... Мій котик не давав їй спокою... Але попри все радості було море... Особливо було весело коли хлопці розказували як вони повзали по болоті, щоб впіймати для мене цей "особливий" подарунок... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    це знаково, що одобрюють ваш допис саме прекрасна половина...
     
  15. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН


    та суть у тому що так подарунок я можу зпрезентувати... але це буде так "щоб відчепилась" - такого не люблю тому нічого нікому (в основному) не дарую.

    Дві речі з якими маю капітальні проблеми :) : абсолютно не вмію робити подарунків і абсолютно не вмію готувати. Хтось зараз точно скаже не має "не вмію" є "не хочу"... але такі справи.
     
  16. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Що ви цим хотіли сказати?
     
  17. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    а те що жахлива половина - чи як там нас назвати :) - принаймні не реагує на ці слова надмірним позитивом...
    вам жінкам щось таке хочеться, що холєра його розбери, що то ви таке хочете, але хочете то точно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Ви мене розсмішили... :D :D :D :D :D :D :D :D
     
  19. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    Мій дідусь завжди казав братові, що з часом прийде досвід і зрозумієш чого хоче жінка.... ;)
     
  20. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Який подарунок хоче отримати жінка на ДН

    злі справи, дуже злі... мінятися бажано ;)

    Я люблю подарунки нестандартні. І не тільки у день народження, а у простий будний день, тоді, коли просто хочеться зробити комусь приємність і така несподіванка застає людину зненацька.
    Ціную найбільше те, що зроблено власними руками або витвором уяви - мала зимовий календар з їстівними ласощами і гарними висловами минулого сезону, напр., вірші, написані чи присвячені мені, вишиту сорочку - це речі, які не забуваються ніколи.
    Не можу жити без книжок, бувають роки, коли я в день іменин чи уродин отримую томи від всіх - і тоді я справді щаслива.

    Хлопці, розвивайте свою фантазію більше, готуйте несподівану вечерю коханій людині, купуйте квитки у театр, організовуйте похід по кпайпах чи романтичних ресторанах і старайтесь прикрашати будень і свято тих, хто поруч і кого ви любите. Думаю, вони того варті ;)!
     
    • Подобається Подобається x 3