Який готель Львова варто порадити іноземцям?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем labisqwee, 3 Лютий 2011.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Будь ласка, підкажіть, якщо маєте досвід і якісь враження від львівських готелів, що варто порадити сім'ї з маленькою дитиною, іноземцям, які мають намір приїхати на кілька днів? Щоб ціни не були захмарними, умови - без розкоші, щось із добрим співвідношенням ціни і якості? Негативні відгуки теж пригодяться =)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Можу порадити декілька готелів, але скажіть чи потрібна стоянка для авто, в якому районі бажане розташування готеля?
     
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Стоянка не суттєва, а розташування - поближче до центру, район Політехніки теж може бути.
     
  4. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    так може з маленькою дитиною не в готель, а на квартиру - в центрі можна знайти квартиру на будь-який смак, і буде так само або дешевше ніж в готелі
     
  5. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Ми для знайомих іноземців теж квартиру на тиждень зняли, а то в готелі дорогувато, а квартирка супер.
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Найбільше мені подобається готель "Ірена", ціна проживання дуже демократична,кімнати нові,затишні і персонал дуже ввічливий. Раджу!Крім того, знаходиться він 5хв. від головного заліз.вокзалу.
    Я скільки квартир передивилася,в мене інший погляд склався.
    Якщо квартира в хорошому місці і всередині добрі умови проживання, то ціна більша,ніж в готелі в місті.
     
  7. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    готель СВ , хороші умови та нормальні ціни. Правда знаходиться в районі Топольної !
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    можу порадити готель Делic, у Стрийському парку. Смачний ресторан, готель домашнього типу, чисто, затишно....цiни вiд 500 грн за добу.
     
  9. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    а де саме той готель є?
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    На бічній вул.Залізничної, вул. Стороженка 21.
     
  11. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    дівчатка, підкажіть де краще зупинитися у Львові на 2-3 дні, можливо якийсь готель чи хтось здає кімнату чи квартиру? так щоб було більш-менш комфортно ну і не надто дорго... буду дуже вдячна за поради)
     
  12. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    на яку суму Ви розраховуєте ?
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    я орендовувала квартиру на Дорошенка, квартирка дуже гарна i затишна, одна кiмната, правда цiна 350 грн доба, але шукала до того готель близько до центру, то було дорожче и умови не надто)
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    В готелі "Ірена" номер коштує порівняно з цією квартирою, дешево 270 грн.
     
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Дуже гарний і затишний готель "Старий Краків", знаходиться у дворику на вул.Шпитальній (недалеко від Магнуса), як іти до Краківського, то зліва потрібно зайти у подвір'я. Була там колись на тренінгу, то дуже затишно, як вдома. Невеликий будинок (2 поверхи). У дворі є затишний ресторанчик. Вартість доби не знаю, але можна подзвонити до них і запитати. Прогугліть. За цим посиланням знайдете фото.
    http://www.staryikrakiv.lviv.ua/ua/fotogalereya.html?PHPSESSID=0749a8ca41676901753988afa1bdc60d
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2011
  16. stryjko

    stryjko New Member

    Відповідь: Який готель Львова варто порадити іноземцям?

    Якщо недорого до 300 грн, то є непогані варіанти на одному сайті - один в центрі лише відкрився після ремонту відразу за оперним театром за 250 грн за номер (готель Львів - так і називається), а друга в 500 метрах далі вся під старовину і дерев'яна . Дуже прикольно, номер 300 грн. обійшовся. Називається Герольд-рекомендую. Сайт на якому знайшла - Готелі Україна, ось лінк - http://oteli.net.ua/index.php?obl_id=1&town_id=1&view=3_stars_hotel
    Там є ще близько 70 варіантів готелів з ​​контактами, так що всім хто в пошуку рекомендую http://oteli.net.ua
     
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, порадьте щось. Маю в липні поселити двох незнайомих мені італійців на одну ніч у дуже хорошому, комфортному зі стоянкою готелі. Щоб і в центрі, і вигляд із вікна супер. В ціні не розходиться їм.
     
  18. MarMar

    MarMar Active Member

    Про вигляд з вікна сумнівно)) але знайомі поляки недавно дуже тішилися "Цісарем" на Городоцький навпроти театру Лесі Українки, а особливо раді були, що і відносно центр, і парковка
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    BANKHOTEL І Готель у Львові ціна, забронювати готель у центрі Львова
    Panorama Lviv Hotel | Традиції львівської гостинності | Готелі Львова
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Про вигляд з вікна не підкажу, бо то від номеру залежить, але селила іноземців в такі готелі:
    Шопен готель та ресторан - Львів. Затишний готель у серці Львова
    Номери та ціни - Saint Feder Hotel
    Мені особисто Шопен дуже нра, в центрі, але в тихій його частині, в затишному куточку. Про стоянку спитайте, не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1