Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я журнали не дуже люблю, але от наприклад космополітан читаю заради того, щоб подивитися на речі і статті всілякі, а ще Ескайр люблю, там багато цікавого )
     
  2. Emerald

    Emerald New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    - Також інколи їх читаю + всякі кулінарні журнальчики ("Порадник господині" і т.д.). З весільних журалів купувала "Майже одружені". Така собі водичка. Нічого особливого. Хоча у них якісний папір.
     
  3. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    LQ, Добрые советы та усілякі кулінарні.
     
  4. Kvinna

    Kvinna Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    У мене подруга LQ дуже любить, томя я його і не купую, бо беру у неї :girl_crazy:
    Сама вже багато років читаю SAVEURS, ще до того як він у нас російськомовний з'явився, качала його французькою

    Традиційно вже беру "Ліза. Мой уютный дом", хоча останнім часом зустрічаю відверті повтори із 2008-2007 року :umbrage:

    Останнє одкровення у світі журналій "Наш домашний журнал". Купила в Ашані грудневий номер. Там стільки всього по дизайну дому до свят!!! Плюс є чимало речей із теми hand made з покроковими вказівками.
     
  5. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Більшість читаю в салоні (благо власники там не жаліють грошей на свіжі журнальчики), то люблю Elle, Marie Claire, Женский журнал почитати, а от Віва та інші видання про зірок не читаю! Інколі купую LQ (хоча як на мене останнім часом спортився) і TATLER - видання про багате життя, моду, люксовий відпочинок- багато захмарного, але мені подобається!
     
  6. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журнали купую рідко, під настрій. Завдяки Kvinna купила собі "Наш домашний журнал". Трапився мені січневий випуск, в ньому багато цікавих рецептів.
     
  7. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Дуже люблю читати Єдинственную
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    З нетерпінням чекаю на появу "National Geographic" українською, навіть передплатити думаю :)
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Авто-мир. Читаєм на пару з чоловіком:girl_blush2:
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    деколи під настрій читаю Лізу,Космополітен....
    дуже люблю журнальчики з схемками для вишивок:girl_in_love:
     
  11. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    не думала , що попаду в цю тему, бо переважна більшість сучасних журналів- це гламур для ... і переливання з пустого в порожнє.
    але вчора відкрила для себе журнал "Країна". гарна мова, цікаві статті. от реально нема жодної "пустої" в плані змісту сторінки.
    я аж почала цитати виписувати.

    одним словом, збираюсь передплатити.
     
  12. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    о, мені він теж дуже подобається. вперше дізналась про нього, коли на форумі видавців його безкоштовно роздавали. мала тоді 2 випуски - прочитала від початку до кінця на одному подиху - всі статті цікаві і актуальні, багато нового дізналась. супер журнал!
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я журнал " Країна" читаю вже десь 2 роки, колись його рекомендувала. Кожного разу цікавезні статті і ніколи не буває подібних. Як в них це виходить? Надіюсь, що не спортяться і надалі ))

    Поговорила вчора з вами про журнал, сьогодні сіла старі переглянути. Найбільше люблю рубрику "Репортаж". Певно також оформлю передплату.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2013
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    З журналів читаю "Порадник жіночий", разом з газетою "Експрес" купую. Колись читала "Космополітен", але через півроку він мені став нецікавим.
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а хтось вже купив перший випуск vogue Україна? :girl_claping:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    http://www.svidomo.org/defend_article/11432
    тільки цікаво де там українське? так сумно :sad:, пише Україна в моді (по російськи звичайно), але от мова наша не в моді чомусь.... Я певно туга якась, бо не розумію, як в державі можуть випускатися журнали на іноземній мові, в Польщі жодного такого не бачила... :sad: І читати про українську версію-то як насміхання....
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а ти вже гортала-читала?
    33 грн може ціна українська? гг але мене більше цікавить наповнення
    я російський за 10 євро купувала
     
  18. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?


    В кіоску на Героїв Упа бачила Vogue Україна за 35 грн.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    та можна любу державу в приклад поставити, я просто зараз мешкаю тут і бачу, яке тут відношення до своєї рідної мови. І обідно дуже, що ніц в нас не змінюється. Ніби вже покоління йде нове, молоде, а далі то саме... Набридло вже і хотілося би, щоби люди взяли та й прогнорували оту новинку-"українську версію". І неможливо не піднімати питання мови.

    мені вистарчило побачити російськонаписану обкладинку і вже досить. Чесно, я би не купила навіть за 10 гр, бо шляк вже трафляє від такого нехлюйського відношення до української мови. І так, нехай не подобається, що я ту Польщу згадую, але тут люди, які всього лиш мають українське походження, страшне хочуть знати і вдосконалювати мову українську (і то я знаю не з чуток, зараз власне з цим зіткнулася), а в Україні отаке відбувається. Невже всерівно, ну серіо?
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?