Які у Вас двері?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 22 Грудень 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шукаю дуже доброго майстра, який робить дерев‘яні двері міжкімнатні. Може останнім часом хтось таке робив.
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee знайшли?
    Я шукаю двері. Шпоновані, плівкові, прості, але якісні.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні:sad:
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    А можете мене зорієнтувати по ціні на дерев’яні?
    Мене вчора прораб завіз в салон з досить бюджетними дверима. Стандартні двері з лиштвою і установкою виходять 6000 грн. В порівнянні з південним то досить дешево. Більше ніде я не була. На попередню квартиру брали в Двері Білорусії, оті з биком) Нічого особливого, але й без нарікань . Треба ще до них зайти для порівняння.
    Мова йде про ось такі двері ( плюс - мінус), але білі :
    7A0FC50C-9F86-4182-BD2D-DBF43ABD6C55.jpeg
    В ідеалі я б хотіла щоб вони були плоскі, без перепаду, без цього заглиблення в середині. Скляні смужки можуть бути, але таких мені чомусь не змогли запропонувати.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не дуже петраю але, суцільні такі дерев'яні двері навряд чи можливі, бо такого розміру матеріалу нема або по технології просто-склеєні.
    З плити якої ,таке можливе.
    Screenshot_20200312-130951_Google.jpg
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2020
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    здайте локацію)
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА магазин door.ua на Городоцькій. Але вибір там досить скупий
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Найпростіші в ванну шириною 60 см близько 10000. Мені треба конкретний колір, та й розміри великі, муж почав крутити носом, то я більше не цікавилася. Хай сам шукає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @marianast
    В нас дуже схожі двері, тільки інший колір. По Києву на такі двері ціна восени 2019 була в районі 7500грн, але ми знайшли зі знижками та торгом за 5800 (враховуючи замки та ручки класу вище середнього, якісні).

    Двері класні, шум ізолюють (це певно більше залежить ще й від майстерності двері встановити), догляд простий (раз на місяць протираю нижню виступаючу частинку полотна).