Які у Вас двері?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 22 Грудень 2010.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    цього виробника дуже хвалять. На момент вибору він нам добряче не вписувався в бюджет.
    Тепер би свідомо не переплачувала, навіть якби була можливість, бо після 1,5 року користування Страж мене цілком влаштовує по виконанню (все охайно, добротно, ніде не люфтить, не скрипить (як в батьків, в яких стоять но-нейм двері).
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я б не сказала, що аж так дорого. Якщо замовляти стандартну модель з однаковим оздобленням з двох сторін, то десь до 2000 різниця з білоруськими виходить. Ну і там ще від кольору залежить. Я спочатку хотіла світлий колір всередину і темний зовні, але різниці зі стандартними виходила більше 2000, то взяла венге з обох боків (венге дуже ходове і не дуже дороге). Замки багато вартують. Мені вийшло в районі 12000. А скільки Вам Страж обійшлися з замками, якщо не секрет?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Страж (їхня покращена модель з товстішим металом, більшою шириною коробки і фурнітурою Моттура) обійшовся біля 12 тис. півтора роки тому.
    Аналогічна за характеристиками (маю на увазі ключові параметри - товщина броні, і т.д. і т.п.) модель Новий Світ вартувала на той час 16 тис.
    В мою ціну включений індивідуальний підбір кольору всередину. Тобто мої двері ззовні стандартні венге, а всередині - такі, як пасують до міжкімнатних.

    Якби зараз ціни були плюс-мінус на рівні, то брала би Новий світ. В них репутація на ринку просто бездоганна.
    Навідміну від Дверей Білорусії. :girl_sad:
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи купував хтось міжкімнатні двері в "Молоток"(на Хмельницького)? Чи притомні там ціни(в порівнянні) і вибір? І ще цікавлять відгуки про "Модерн" на Зеленій...
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2018
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хтось брав вхідні двері від «Маркостиль»?
    @Haidee, як в користуванні Ваші двері від «Новий світ»?
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не маю до них жодних зауважень.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Беріть Маркостиль, то мого чоловіка фірма, в них виробництво, роблять добре.
    Ми колись в них брали вхідні двері (10 років тому, ще не були знайомі), а на міжкімнатних вирішили зекономити, то замовили в Новому світі. Мама дуже пожаліла що і міжкімнатні не взяла в них.
    До речі, вхідні краще брати не з плівки, а фарбовані, з імітацією дерева, то мій чоловік власноруч малює :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені треба зі справжнього дерева. Це мають бути арочні двері під старовину з ковкою в еко-будинок. Тут фарбовані чи з плівки не підуть.
    --- дописи об"єднано, 11 Липень 2018 ---
    Я сьогодні спілкувалась з працівником. Якщо вони зможуть зреалізувати те, що мені потрібно, то візьму:girl_smile:
    Ну і зручно, що вони на місці, а Новий світ з Каховки буде їхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    ми собі такі придивилися, з внутрішньої сторони замовим з дзеркалом upload_2018-7-12_13-41-40.png
    upload_2018-7-12_13-44-50.png
     
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я прчитала Ваш допис про Новий світ і зупинила свій вибір на них))Користуємо їз лише тиждень-наразі дууууже задоволені.І дійсно-ціна немала,але я дууууже хотіла вхідні двері із «віконцем»-підібрали,дуже швидко і якісно встановили.
    @Haidee ,дякую)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нема за що! Будемо сподіватися, що добре служитимуть і вам, і нам:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Плануємо брати двері в компанії "Модерн", що на Зеленій. Може хтось має досвід з ними, поділіться враженнями.
     
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Дуже раджу "Там Де Двері" на перехресті Стрийська-Наукова. Міжкімнатні там особливо сподобались. Ціни середні по місту, але надають знижки :girl_yes:
     
  14. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Ми двері замовляли у фірми Комунар.
     
  15. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Дівчата, хто останнім часом купував міжкімнатні двері? Я шокована кількістю виробників Може маєте відгуки по Папа Карло або ж Fado. Бо пропонують нам останні за не поганою ціною, а я чомусь вагаюся.
     
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Коли ми вибирали то продавці папи карло (в різних салонах) дуже вперто "натягували" вибір на значно дорожчі шпоновані моделі. Тому ми зупинились на термеусі + там можна замовити розсувні більші від стандарту. Хороший консультант був в кераміці на промисловій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ми брали майже недавно. Рік тому. Купували Родос. Вибирали в інтернеті. По акції. Звичайні, "плівочні" Користуємося більше 6 міс. Задоволені.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас точно такі ж на вигляд, замовляли 2 тижні тому в "дверях Білорусії"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Була вчора в них, різниця між шпонованими і мдф, приблизно 3-4 тис., маю їхні двері вже 10 років ( шпон.), а як себе ведуть в експлуатації плівочні, мдф?
     
  20. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    Nyashka, поділіться, чим саме не задоволені дверима від папа карла? Ми собі хотіли їх замовляти, тому дуже цікавлюсь реальними відгуками