Які у Вас двері?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 22 Грудень 2010.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Мар'яно, чудові двері!!!! І коробка на всю ширину простінка - супер, те що і я хочу.
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Хочу подякувати форумлянкам @Rodionochka та @nibysh за те, що порадили толкового майстра і допомогли відшукати його контакти.

    Жалюзійні двері в гардероб уже на своєму місці. Стандартні двері були трохи ширші за пройом, тому дали їх наче в накладку. Таким чином не вдалось зробити подвійні завіси, як я хотіла спочатку, але це було не принципово.

    Ось фото (не дуже якісне, бо там погане світло):
    [​IMG]

    Я дуже задоволена:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Анатогічно. Я чогось одразразу думала за ті жалюзійні двері, тепер вагаюся. Може зробити просто дзеркальні? Якщо брати жалюзійні, то нам ще тре буде їх в білий колір пофарбувати. А, ну і ще нюанс, що вони мають відсуватися, бо щось там у нас з відкосами не так. Як думаєте, ті жалюзійні пасують для такого механізму?
    До речі, я чогось таких широких жалюзів не зустрічала, вони з Епіцентру?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я думаю, що будь-які можна поставити на той відсувний механізм. І ці двері з Епіцкнтру.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. LanaChuk

    LanaChuk New Member

    Дівчата, порадьте де можна купити хороші міжкімнатні двері у Львові за доступною ціною. Ремонт вже підхолить до закінчення, а я все не можу визначитись. Хочеться чогось сучасного і оригінального, якогось хай-теку чи чогось в тому роді. Хто де купував двері іі що з того вийшло? Буду вдячна за будь-які рекомендації.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені про вхідні двері.
    Цікавить все, бо ту тематику ще зовсім не досліджувала, планувала то питання відкласти на самий кінець ремонту.
    Але обставини склались так, що вхідні двері нам треба міняти вже і то чим швидше.
    Як обрати? Які замки ставити? Де купити, щоб і якісні і не за всі гроші? Контакти майстрів також потрібні.
    Я ще зараз всю темку перечитаю, але буду вдячна за відгуки тих, хто порівняно недавно мав справу з встановленням/заміною вхідних дверей.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Розміри, шумоізоляція, замки. Надійніші замки, ті шо з ключем-метеликом, або втягуючим механізмом. Брали в дверях білорусії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чи хтось стикався з вхідними дверима від виробника Aplot?
    І взагалі, питання - в багатьох фірм комплектація ВІП відрізняється від комплектації середнього класу тільки замком (в елітну комплектацію входять замки італійського виробництва Mottura, тоді як у дверях середнього класу ставлять турецькі замки фірми Кале, а в дешевші - Гардіан або Козак).
    Хтось може прокоментувати ці моменти? Вартує-не вартує?
     
  9. PNL

    PNL Well-Known Member

    В знайомих Аплот, правда в будинку, якість жахлива, ми брали польські, задоволені, в сестри 5 років такі нарікань ніяких
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2016
    • Корисно Корисно x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо не секрет, де брали і якого виробника?
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Двері від відомого і хорошого (по відгуках) виробника "Новий світ", які б відповідали моїм вимогам, трохи кусаються ціною.
    Тому ще шукаю варіанти.
    Кума нещодавно досліджувала це питання, зупинили свій вибір на дверях "Страж". Двері ще не встановлені, то відгуків не може дати, але по характеристикам ніби непогані. На 25% дешевші від дверей Нового світу в аналогічній комплектації.
    Ще їй радили виробника Бастіон, але мене, відверто кажучи, відштовхнув їхній сайт. Вважаю, що якби були нормальні то сайт і його наповнення мали б відповідати.
    Хто що може сказати про вказаних виробників та їхні двері?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вчора об"їздили пів Львова, і мої надії знайти підходящі двері на складському залишку розбилися :girl_sad:
    Або колір не той, або комплектація не та, або ще якась фігня.
    Тому вирішили не пороти гарячку, а спокійно визначитися і замовити варіант, який влаштує по всім параметрам.
    Питання №1: у Львові є великі магазини, де можна розрахуватись за двері через ПОС-термінал?
    Питання №2: Чи хтось може дати відгук про чернігівського виробника дверей "Булат"?
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    • Корисно Корисно x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не сприйміть за рекламу. То просто про наболіле :)))

    Дівчатка, хто шукатиме двері і зупиниться на одеському виробнику сталевих дверей "Страж" - рекомендую почати свої пошуки з офіційного магазину на вул. Шевченка, 108.
    Там дууууже толковий хлопець працює, звуть його Юрій.
    ***
    Наша епопея по вибору дверей закінчилася, мушу сказати, це було непросто.
    Спочатку губилися в величезному асортименті виробників, потім співставляли співвідношення "ціна-якість" в кількох обраних заводів.
    Коли визначилися з маркою, почалися муки вибору технічних і естетичних характеристик.
    У Львові є лише три офіційних представники цього заводу, крім того ще окремі львівські салони дверей торгують ними (але на сайті виробника не зазначені); ба, ми навіть в іншому місті консультувалися :girl_haha:.
    Що маю Вам сказати - толкових спеціалістів дуже мало (нам до Юрія не трапився жоден).
    Шкода, що він нам трапився аж в кінці наших пошуків. Скільки часу можна було б заощадити.... А так мусіли самі вникнути і добре розібратися, щоб визначитися.

    ***
    Про якість самих дверей не скажу поки нічого, як і про супровід купівлі - доставку/монтаж тощо, бо це щастя нас чекатиме, напевне, аж у лютому.:cry:

    Проте, на фоні дрібних розпальцьованих приватних підприємців, рівень обслуговування і компетентність працівника у вказаному мною магазині приємно здивувала.

    Принаймні, якщо не хочете бути, як я, сходіть туди. Там Вам гарно все розкладуть по поличкам.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Barabushka

    Barabushka Member

    Мы тут покупали двери разноцветные superdveri.ua/. Стоят два года,радуют внешним видом и качеством. Мне понравилось все и обслуживание и выбор и с доставкой проблем не было, ну кроме установки, пришлось самим искать
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, мій чоловік виробляє двері, особливий акцент на не стандартних дверях, вхідних броньованих, кого цікавить - пишіть в ПП)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Netty

    Netty Well-Known Member

    А поділіться, будь ласка, контактами того майстра)))
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Написала в пп

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Netty

    Netty Well-Known Member

    Доброго вечора!
    Чи можуть бути шпоновані двері кольоровими? Червоні, жовті, зелені...Якісь веселі [​IMG]:) якщо так, то де і хто тим займається? чи тільки в дереві можуть бути такі? Дякую!
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Хто пам'ятає мої білі двері?:)
    так от, я знову в пошуках супер-майстра, який би зробив такі ж на другий поверх, бо:
    п.Ярослав тепер вже не робить двері, їх робить його колишній напарник - п.Володимир, але п.Володимир сьогодні приїхав і оцінив ці ж двері, що робились влітку за 5800, сьогодні вже 8 тищ. :girl_cray: