Які у Вас двері?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 22 Грудень 2010.

  1. Ari

    Ari Well-Known Member

    Дівчатка поділіться контактами столяра, який може зробити двері за ескізом і їх встановити. Дякую.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Підскажіть, де хороші вхідні двері можна купити?
     
  3. PNL

    PNL Well-Known Member

    Ми польські замовляли, дуже задоволені
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    А де???
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    прошу контакти і фото
     
  6. phobika

    phobika Well-Known Member

    Може хтось знає майстра, який може зробити жалюзійні двері на замовлення?

    [​IMG]
    Приблизно такі хочу в гардероб, на подвійних завісах.
    Стандартні, що продаються в епіцентрі, трохи не підходять по розміру. Але думаю, що і з них грамотний майстер би міг щось придумати, а самим пробувати страшно...
     
  7. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    @phobika і я такі хотіла у спальню до шафи, наші майстри сказали що такі не роблять бо багато з ними бавитися, і порадив якщо дуже хочу купити собі в епіцентрі. Перехотіла :)
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ми вже тупо у всіх магазинах, де роблять меблі-двері, продають щось зв'язане з ремонтом питаєм в продавців чи знають когось, хто міг би зробити такі двері на замовлення. Майстри або відмовляють, або кажуть що передзвонять і пропадають безвісти.:girl_phone1:

    В тому місці, де мають бути ті двері, повноцінні двері, як в інших кімнатах, би влізли, але будуть при відкриванні займати забагато простору. Двері, як в шафі-купе там не будуть мати куди зсуватися. Збільшити пройом, щоб влізли ширші дверцята з епіцентру нема як, домуровувати під менші - лишиться трохи завузький прохід. Якась задачка з купою невідомих, вже 2 місяці голову ламаю.:girl_sad:
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2016
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У нас теж в гардероб лишився пройом. Я - велика економщиця, і ми туди звичайних дверей не замовили. А закрити то треба. Як виявилось - у нас ще й пройом був вищий за стандартний). І ми таки викрутились отими жалюзійними з Епіцентру. Правда, Столяр нам таки допоміг. Контакти дам пізніше (вони в чоловіка).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Там та планка зверху закриває лишні см пройому.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Привіт! Хто недавно міняв вхідні двері, здайте явки-паролі)) Цікавить все, виробник, де купували і т.д.
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    обіцяла похвалитись своїми міжкімнатними дверима...вони ще в процесі монтування, але не терпиться:
    20160830_165543_HDR.jpg 20160830_165809_HDR.jpg 20160830_170537_HDR.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. kostuk

    kostuk New Member

    Дуже гарні двері. Ми теж зараз в пошуках схожих за стилем дверей. Можна контакти? І яка вартість? Дякую.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    двері робились під замовлення, в столярці. Контакти зможу дати ввечері. Все файно, але робили їх ну дужееее довго, з весни десь. Майстра порадила форумлянка @Rodionochka
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, двері дуже гарні. Але ще прослідкуйте щоб добре змонтували. Бо в нас в кінці дня вже почали халявити).
    І ще добре іх зі всіх сторін уважно порозглядайтк. Бо я десь за пару місяців таки найшла недолік (в кімнату малого, з внутрішньої сторони не зняли малярний скотч). Одразу не помітила, бо ті двері відчиняються до стіни, і переважно відчинені. Але такий нюанс таки був.
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    вчора встановили одні двері не тою стороною, то сьогодні мають переробити, а так, то і нема як контролювати дуже.
     
  18. siriuska

    siriuska Member

    Meriroma,

    А з якого матеріалу Ваші двері? Дуже вони гарні.
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    вільха, дерев*яні
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    о, змонтували. Ще треба на петлі купити накладки такі як ручки - я довольна дверима! 20160831_151520_HDR.jpg 20160831_151222_HDR.jpg 20160831_151202_HDR.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1