Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Зате Paco Rabanne Lady Million, зробив мій сьогоднішній морозяний ранок.;)
    В нас з ним любов від першого пшику) влітку правда як вечірній більше пасує, взимку можна юзати в будь-який час дня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Good Girl Velvet Fatale Carolina Herrera - Ну дуууже вона мені схожа на синю туфельку ))) Скажу чесно, брала лише тому, що дуже зацікавив новий флакон лімітки. Впринципі, вона мені більше сподобалась, ніж синя. Трішки м'якша, але основні ноти схожі. На мороз саме те, що треба :))
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2018 ---
    О, до речі...
    Рік тому я спробувала відливантик Мон Герлен. Такий чарівний! Хотілося ще повторити. Цього року побачила в розпиві, взяла 5 мл. І як же я пожалкувала :sad:(( Ну ніякий, якась, як то кажуть, какофонія, важкий. І точно оригінал був що тоді, що тепер. Але це зовсім інший аромат. Просто тепер я його сприйняла якось так. Лежить собі без діла.
    Зате Ів Сен Лоран Блек Опіум мені раніше здавався ніяким, без характеру, плоским. Нині ж це один із моїх улюблених парфумів.
    Така от незрозуміла річ чомусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то я так найшла недавно пусту пляшечку з-під Shiseido Zen, який мені літом не дуже зайшов, понюхала- а він нічо так)
    ну і в тему. в мене нині Serge Lutens Chergui. кльовий! медовий, солодкий. на зиму просто супер. раджу спробувати. Трошки переживала за тютюн, але він десь далеко на фоні і не вибивається з загальної композиції.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    оо дякую, що нагадали. Колись був мій улюблений. піду пошукаю де купити
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Calvin Klein - Eternity Intense- от хто би міг подумати, я колись його обізвала старовинним музейним експонатом, бабусиною скринею... :girl_crazy:
    А сьогодні на морозі так цікаво відкрився... для тих, хто любить морозяну свіжість- якраз в тему.) Сама здивована. Одна дівчина навіть питала що це.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 2
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Kilian Let's Settle This Argument like Adults, in the Bedroom, Naked - очікувала дещо іншого ) Виявився інжировим. Багато інжиру з орхідеєю і чуть підсолоджено. Для мене є певна схожість в Чорною Орхідеєю Тома Форда. Ну непоганий, Але і не вау.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    обожнюю їхні назви)) але поки подружитись не вийшло. останній Some Like It Hot взагалі не пшов. такий солодкий, нудкий, жирно-помадний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    З цим я навіть не знайома :) Загалом, я дуже люблю їхні парфуми. А от цей "сьогоднішній" можна сказати трохи розчарував. Якийсь надто простий як для Кіліана, надто солодкий. Не дотягує до Кіліанів )))
    Я маю ще один з такої ж серії, то він дууууже схожий нам Герлен Лінстан Меджик. Ну там і нзва така ) пудрово-рожева )))
    I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess. Звтра його і вдягну )
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я сьогодні затестила Bvlgari Goldea The Roman Night, мені його на халяву в посилку поклали.;)
    Мммм... такий крутезний, такий жіночний, не приторний, але водночас дуже манящий.) Правда про стійкість ще не знаю, але принаймі за 2 год я його з себе ще не загубила.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Manifesto YSL. Десь з рік я його не "носила". Вирішила сьогодні "вдягти" - краса...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    AIR di Gioia
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian -- на нинішню погоду не дуже, але "одягнула" його така щасливаааа... :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Cartier La Panthere- настільки мій, що рідко коли тепер наважуюсь йому зрадити, тим більше поки холодно і поки погода сприяє.
    Дуже-дуже імпонує мені цей аромат :girl_in_love:(не для любителів легких парфумів:).)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У мене таке вчора було з
    Chanel Coromandel,
    а сьогодні з Sisley Soir de Lune
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Сьогодні в Chanel N°5 Eau Premiere Chanel - весна... :girl_dance::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Hermes Twilly - якось раптово полюбились
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Serge Lutens Louve - Не знаю чому мене сьогодні на неї потягнуло )
    Позавчора була Dusita, точно не пригадую котра ) Melodie de L'Amour, вроді. Так чисто весняний аромат. Хочеться тепла, весни і позитиву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Jean Paul Gaultier Scandal- слів нема одні емоції.:girl_crazy::connie_pull-pigtail
    Такий вже двуликий парфум, що таких ще треба пошукати.:girl_haha:
    Спочатку він мене обманув і я була в захваті, такому шаленному захваті, що замовила собі ще один відливант з розрахунку на те, що того одного мені точно буде мало. Коли я його трохи розносила, або настрій був не той, то нанюхала в ньому якусь "ядовиту" ноту, типу Мон Герлен, а я такого не люблю...:girl_impossible:,
    Ну, одним словом, тепер коли я прокидаюсь з ранку і хочу поскандалити- він якраз в тему!:girl_haha: Явно не фаворит, скоріш обманщик))), але миритись можна і деколи хочеться... )
    Стійкість просто суперова.
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Gucci Guilty Absolute Pour Femme. Я би в ньому купалася, плюскалася і пііііщала. Такий дуже мій. Та "ожинка" неймовірна. :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ex Nihilo Fleur Narcotique - такий весняний він сьогодні...
     
    • Подобається Подобається x 1