Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну ще Rumer може, але мені він більш весняний, ніж літній
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Доречі, про літні і не літні , переконуюсь що в кожного є свій смак, бо навіть оці мої сьогоднішні ядовиті і важкі, навіть для мене, Mon Guerlain у відгуках багато читаю що для літнього вечора, моря і т.п якраз воно.
    А я собі не уявляю, на кожному теплому промінчику навіть зараз, душить деревом. а на літо як?)
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене сьогодні Infusion d`Iris by Prada.
    обожнюю парфумовану , туалетка мені зовсім не альо. Ейфорія в мене завжди повинна бути, і не важливо як часто я її використовую. Особливо виручає в будь-якій незрозумілій ситуації.
    Минулого року мені подарували Tommy Bahama Set Sail Martinique, якось скептично я на них глянула, але коли вдихнула перший пшик, чуть не випустила з рук: ось він мій ідеальний запах літа, запах літа десь в Нассау, біля моря, на шезлонгу під парасолькою , по-між квітучих екзотичних кущів і з величезною тацею фруктів на столі. Це все змішалося і видало такий фантастичний аромат.
    В подарунковому наборі ще було молочко для тіла. В поєднанні - незмивна стійкість.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Lady Vengeance Juliette Has a Gun - якось я цвєї зими про неї забула. Шукала нині щось весняне, а потім пшикнула її ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Sous Le Vent.. ех добре під настрій нині пасує.Солодить, манить, чарує і возносить.
    Парфум для настрою однозначно, для себе коханої. Як добре шо маю такий для окремих моментів.:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    o.15212.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не повірите:connie_pull-pigtail, майже нафталін - Палома Пікасо нині:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А у мене сьогодні один з моїх най-най - Lalique Satine. Останні краплі і надіюсь вже на останні холоди в погоді.
    Як ж я їх люблю.:girl_tender:
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    моя любов..ну принаймні була років 5 тому
    ..
    Нині шанель коромандель, юзаю поки ще погода дозволяє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Kilian Dangerously in Love - якраз під холоди )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Indian Wood 11.1 Pierre Guillaume - скупий чоловічий на мені. найбільше ветівер і мох. але на свіжу погоду мені ОК
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Wild Pears Montale - колись я їх дуже любила, потім вони стали видавати на мені "чоловічу" ноту - ніби чоловічий одеколон, якось так. А недавно знайшла відливантик, понюхала - нічого так )) Так от, сьогодні я в Диких Грушах. Поки що все гуд :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я щось боюсь їх зараз навіть нюхати, мені здається задушать в теплу погоду:girl_in_dreams:
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я от не знаю чи в Грушах справа, але я вчора мала на вечір головний біль. Приємним аромат Диких груш був до обіда, дальше хотілося змити пошвидше. Не був важким, але якась нота стала дуже нав'язливою. І таки так, якась "чоловіча" нота. Шкода, бо я думала, що несприйняття Груш перейшло. Поки додому добралася аж ввечері, то вже аж тошнота почалася.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я сьогодні шось реально патєрАлась) на таку погоду.
    Взяа Міс Діор, ну ніби ще цілком може бути. Далі не знаю... Тре по святах негайно шось сезонне замовляти.:girl_in_dreams:
     
  16. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Initio Parfums Absolute Aphrodisiac --:girl_in_dreams: ваніль з корицею. Зовсім не важка, ніжна і трішки з цитрусом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    L'Eau de L'Artisan
    спочатку гарнюній лимон і трохи м'яти. і все. більше нема нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    колись давно була в хотілках, ось і з'явилась, коли вже не чекала, стара версія.
    SISLEY Soir de Lune
    класика, вишуканість, "дорого-богато",
    Я аж сукню "впол" нині одягнула, але не під цей аутфіт Луна. ЇЇ стихія - зима і хутро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Parfums de Marly Delina - такааа краса... :girl_in_dreams:Повітряна хваринка ванільки, піон, цитрус і чуть ревіню. Дуже гарна, все в ній в міру. З флакончика пахне "важче", а на шкірі - ніжна краса. Єдиний мінус - не дуже стійка. 3 години і вже майже не чую нічого :sad: А її хочеться нюхати і нюхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Paco Rabanne Lady Million- моя сьогоднішня новинка і... попадання в точку.;)
    Він просто божественний, не можу нанюхатися, мій.:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2