Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У мене молекули ок, а от есцентріки - взагалі не ок, з ними все складно.
    Та дай шанс на іншу погоду. Бо нині мороз і його не всі парфуми переносять.
    ..
    ооОоо згадала за свій діор, який витягую раз в "столєт" на сильні морози ;)) Завтра вдягну ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Єс, сер, поклала-заклала, забила, забула)))... до кращих часів. Най мені зло перейде.:ok:

    На нинішній мороз Lalique Satine:girl_dance: ммм, пекучий мороз став солодкою, морозяною казкою- чудово звучить, але як сонце вшапарить, пташки заспівають- задушить, тому треба тих пару крапель долити, поки зима.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    А у мене Dior Addict (старезний. формула десь 2010 року). Ваніль - 3 рази. Навколишнім - "смерть от удушья" ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Queen of Sheba. На нинішній мороз нормально )) Так хочу весни. Вчора перед сном пшикнула на запястя Byredo La Tulipe і насолоджувалась тюльпанами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я весну закликаю Martine Micallef Ananda . хоч вони мені не дуже подобаються, якісь банальні, але з весною асоціюються. А ще поки зимно, донамазую свій кавовий Монталь. Шось він мені не пішов, навіть розхотілось далі знайомитись з цим брендом
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real


    І мені він не пішов (каковий Монталь). Перші пару днів подобався, а потім перестав. Не знаю чому. Добре, що всього 3 мл брала ))))

    Я поки що в роздумах про парфум на сьогодні. Не знаю що на такий мороз "вдягати".
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть :) Чи потрібно парфуми в холодильнику тримати, чула вони довше так зберігаються.
    А скільки взагалі повинні зберігатися парфуми без втрати запаху? Бо в мене через рік вже не те...
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013



    І по темі, думаю все ясно. Мороз і той же Lalique Satine.:)
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    вперше чую. все стоїть в серванті. про мене, головне, щоб не на прямих сонячних променях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    є спеціальні холодильники для парфумерії і косметики, де постійно підтримується однакова температура (+15 - +20С) і вологість. Тоді парфуми краще зберігаються. Можна також зберігати в спец.холодильниках для вина, але не в звичайному побутовому, де теапература має бути +4-+6. Але чи воно там треба той холодильик??
    Найкраще зберігати в "рідній" коробочці десь в кімнаті (бажано не в ванній). Так не попадає світло і нема перепадів вологості.
    Варто завжди одягати кришечку, ось в чому - тестерів (вони переважно без кришки).
    може не герметично флакон закупорений або відливанти?
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Парфумоманіяки стараються любим способом знайти першу версію того чи іншого парфуму, незалежно,скільки йому років. Ці версії коштують дорожче, ніж нові парфуми,якщо ті не зняті з виробництва.Якщо лімітована серія - ще дорожче.Ні,парфум не псується.Я ніколи не тримаю в холодильнику,залишаючи пару крапель в флаконі на випадок,якщо захочу опинитись в пам'яті тих подій,з яким пов'язаний парфум. В мене дуже стійка пам'ять: коли почую відповідний запах-відразу ж виринають події,слова,емоції.

    Сьогодні - Ангели і Демони (класична версія) від Живанши, хоча в одязі від Лорана люблю завершувати образ Лоранівським Нотаріусом. Щось сьогодні пішло не так))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real


    В мене 100 мл Сади Нілу стоять вже 6 років і ні на капельку не помінялися. Такі ж чудесні. Маю ще майже половину флакона )))
    Місс Діор Чері стоїть 4 роки і такий же як і був. Вони точно оригінальні, Діор куплений в дьютіку.
    А от є Ланком Гіпноз (зі 100 мл в флаконі залишилось десь так 20 мл) - то вже аромат трішки змінився. Але я і не впевнена, що це точно оригінал, так як купляла його в нас в інтернет магазині.
    Останні кілька років беру в основному відливантики,не всі використовую повністю, колекція вже налічує більше 200. Ті, що я недавно тестувала, не змінилися.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    До речі, сьогодні я вибрала Love by Kilian ))) Ну дуууже гарно іскриться на морозі, не прогадала ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    :girl_impossible::girl_impossible::girl_impossible:ого! кльово вам)
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Та вже не влізаються ))) Чоловік косо дивиться :d23:
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Вирішила вигуляти сьогодні Red Door від Elizabeth Arden. Він в таку погоду шикарний. Напахнилася і нікуди не поїхала, зато вся хата гарно тепер пахне.:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в якій тарі купуєте: пшикалочки чи прості пробірки? я просто купую і такі, і інші. не знаю, на яких зупинитись. цікаво, ліпше духи напшикати, чи можна й намазом. чи може ті способи різні для різних видів парфумок.
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real


    З власного досвіду краще оті фіолки з пульверизатором. А намазувати краще масляні (наприклад, маю пару арабських, то вони однозначно для намазу Шаріна і т.д.)
    Ще помітила, що аромат буде чуть відрізнятися, якщо намазувати, не знаю чому. Можливо, тому, що є контакт зі шкірою, а коли пшикаю, то просто парфум сам лягає.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Montale Aoud Jasmine. Не люблю жасмину ніде: ні в парфумах, ні в чаї :connie_pull-pigtail Але вирішила спробувати цей парфум, бо зацікавило. Виявився досить достойним. Не викликає відрази в мене (як весь жасмин), а дуже навіть приємний, білоквітковий. Напевне, таки більше літній :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ziben

    Ziben :)

    Сьогодні Serge Noire від Serge Lutens- ладан, гвоздика, густий і важкий дим зігрівають і переносять кудись далеко, в теплу літню ніч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Altera

    Altera зачарована птуха

    оті фіолки зазвичай пластикові, а пластик при контакті з парфумом не бажаний. Так що я все ж за скляні атомайзери.
    (можна й за пробірки, але по-перше - дуже важко знайти пробірку, щоб насправді щільно закривалась, по-друге - дійсно, звучання парфуму при нанесенні намазом та розпилюванням дуже відрізняється)

    Атомайзери для зберігання гарненько "вкутую" фумістрічкою - і по різьбі під ковпачком, і ще зверху по спрею замотую

    В мене відливантів більше півтисячі:girl_crazy: - тому просто змушена "консервувати" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1