Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

1. vanilia

vanilia Well-Known Member

Woman in Gold by Kilian -- який же він класнючий... :girl_in_love:

• Подобається Подобається x 1
  2. jalla

jalla Прогрес року 2013

Прочитала, аж захопило, вирішила затестити.
    Запах дійсно відчувається дуже дорого, але таки напевне я прихильник більш феєричніших ароматів, так щоб гримуча суміш всього різного і в однму флаконі:girl_impossible: , а з цим ну ніби гарно, з шиком, але все ясно... ну, якось так.) Хоча Коко Мадмуазель колись була моїм фаворитом довгі роки, а ці аромати реально дуже схожі.
    І разом з ним приїхав GIVENCHY ANGE OU ETRANGE LE SECRET . Спочатку якийсь просто солодкий цитрус, ваніль, ну тортик одним словом:girl_haha:, навіть трохи розчарувалась. Але сьогодні таки "вділа" і була приємно вражена. Розкрився на мені зовсім по іншому, досить цікаво і загадково. Люблю щоб так... Поки принюхуюсь і знаю, що ця загадковість буде мене манити повернутись до цього аромату знову і знову.:girl_in_dreams:

Останнє редагування: 13 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ellelia

Ellelia Вереснева

Omnia Coral люблю їх, дуже шлейфові парфуми.

4. jalla

jalla Прогрес року 2013

Таки нині Міс Діор.
    І я його на собі чомусь майже не відчуваю. Зробила два пшика (бо одного виглядало мало)))- отримала масу компліментів і тим самим я зрозуміла, що запахнила все і всіх:girl_crazy:. Мабуть переборщила, а на собі ніц майже не відчуваю. Напевне маю на той запах імунітет.:girl_haha:

Натрапила на залишки свого Lalique Satine . Хочу завтра, скучила, люблю.:girl_in_love: І вони зі мною цілий день, ні повторяти ні "редагувати").

Останнє редагування: 16 Лютий 2018 у 00:06
  5. vanilia

vanilia Well-Known Member

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian -- нарцис в перемішку з трояндою, посипані трішечки спеціями. Перші ноти теплі, вечірні. Зате через пів години ніяких спецій не чую, зате чую лише квіти і аромат стає свіжим. Дуже загадковий.

6. Insolence

Insolence Living The Dream

Narciso Rodriguez Narciso

7. jalla

jalla Прогрес року 2013

Не те, щоб спеціально), просто залишилось пару крапель Thierry Mugler Alien, вирішила понюхати, бо давно ним не користувалась. Так от- просто понюхала і весь ранок на морозяному повітрі той запах чула ще під носом. Затьмарив мою Міс Діор(шу)) і всі запахи вулиці, а насправді навіть ним до себе не торкалась.:girl_impossible:
    Як то так? За стійкість найвищий бал, а от по запаху на передвесняний період шось вже не то.:girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2018 у 15:56 ---

Останнє редагування: 19 Лютий 2018 у 15:57