Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Купила собі сьогодні в честь свят і знижки 40% Montale day dreams :girl_dance::girl_in_love::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    @Patty, дякую за наводку))) Я якраз дивилась на Rumeur 2 Rose, бо колись для себе помічала, що він так нічого.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Missonі, минулого року нанюхала в Брокарді я цього "італійця")) і просто закохалась. І як добре, що тепер можна собі замовити пробника, щоб відчути запах на собі, а не на папері))... загалом отримала я той пробник, вчора-сьогодні мрію з ним подружитися і щось не йде воно мені ніяк.:girl_nea:
    Або я смак змінила, або то не на таку погоду, або не на мою шкіру- не знаю.
    Певно відкладу до весни принаймі... і повернусь до такого ненависного, який раптово сподобався,
    Thierry Mugler Alien на свята і події і Lalique Satine на тІжкий ранок та суворий будень шоб підсолодити:girl_wink: .
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Сьогодні насолоджуюсь ароматом
    Gucci Bloom.
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    я б можливо радила звернути увагу на :
    Vanitas або Versus Versace
    Trussardi Donna
    Ніна Річчі Премєр Жур
    Льо Елі Саб
    Coral Bvlgari
    Ferre rose
    тд.
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ніяк поки, не чую вершків. лише щось таке колючо-противнюче. Не складається у мене наразі ні з Шалімаром, ні з Келлі Калеш, залишу їх в спокої до весни/літа. Або запхаю у багаж в літаку, після таких стресів у мене всі парфуми ведуть себе зовсім інакше.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Оййй, а Келлі Калеш я так люблю... Вона восени дуже гарно розкривається. Таки дійсно, модна ще спробувати.

    Я останніми днями підсіла на Шнельки (Габріель, Прем'єр). Ніжність, політкоректність, стійкість і дивовижний шлейф... Видно, настрій такий )
    Дівчатка, пордьте, який би то парфум підібрати на Rock Party? ТАкий настрій, що нічог ов голову не приходить (
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Rock party.. може, Black Opium Yves Saint Laurent аромат - аромат для жінок 2014 ? Є в ньому щось таке викличне, тусовочне і обезбашенне, нотки «з характером».. хоча для багатьох милий та м'який, то все індивідуально ))
    Або цей Delicious Night Donna Karan аромат — аромат для женщин 2008
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, розкажіть мені, чому всі так стороняться солодких ароматів?
    я від цього забалділа...
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не всі.:)
    Мене останнім часом ну дуже вже тягне на солоденьке, мені аромати з такими нотками настрій піднімають. Тим більше на зиму (а особливо на не конче "здорову" зиму), якраз воно.
    Я он на Жадор намилилась.:d23:
    А казала шо завязую з пробниками.:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та деее. Просто в кожного різні вподобання. Наприклад, я обожнюю Прада, Прада ірис, але Кенді мені засолодке.
    Жана вподобала собі
    , його дуже часто порівнюють з моїм улюбленим Wish Chopard, @nibysh , скажи :girl_wink: [​IMG] Як я з ним гармонію створюю. А отой "інопланетянин" @jalla на дух не переношу. Тут дуже гарний реліз по Thierry Mugler Alien і Wish Chopard.
    Хлопець так круто розказує про обидва аромати, що тільки від порівняння можна слюні пускати, навіть без затесту парфумів. Просто зажмуритись і уявляти всі нотки, про які він розказує.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    І я ще доповню і то точно, кожен-кожен аромат на окремій людині розкривається по іншому.
    Наприклад.
    Занюхати на тестері- то ужОс, а на собі- гарний, святковий і дуже цікавий, хоч абсолютно не солодкий.
    Доречі, по закінченні намилилась ще на продовження "бенкета":connie_pull-pigtail, хоча перше враження було- шось типу і як таку гадость можуть робити.:girl_crazy:
    А от
    Розкрився чомусь на мені геть в не найкращу сторону.:girl_nea: Чесно кажучи сама шокована.)
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дякую за пораду! :) Якраз Опіума маю кілька версій ) Я й не подумала за нього.
    --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2017 ---
    Хм... Я б не сказала )) Якраз багато хто любить солодкі. Зараз вони в тренді навіть. Згідна з дівчатками вище, може, просто комусь не подобаються солодкі парфуми. Але то далеко не всім :)
    До речі, Праду Кенді і Праду Кенді Глосс я маю і люблю ))) І я помітила, щ овона багатьом подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    не знаю, аліен- то моя любов вже третій рік. Паралельно є інші:) але цей мусить бути завжди.
     
  15. Altera

    Altera зачарована птуха

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я просто думала що то тіпа "не люксично", "не вишукано" чи "не дорого", не знаю...
    цікава підбірка
    я би не сказала що ті аромати прям ванільні, але от десь в одному стилі, Там Трезор як на мене просто кайфовий...
    Сладкий июнь: 5 ванильных ароматов, которые не оставят его равнодушным
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А мені навпаки здається, що оті важкі, солодкі аромати власне "дорого-багато".
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну деякі часом такі вечірні, як от той Трезор, що їх не "вдягнеш" перед тим як йти на базар)) якось просто не тему)
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дорого-багато - це Chanel Allure EDP, не пригадую жодного іншого аромату, який би так мене вразив і зачарував. Але це не той випадок, коли почуваєш себе дивно в ньому і в пуховику, навпаки, таке відчуття виникає, ніби ти леді в дуже дорогому, якісному та зручному вбранні. Ефект Попелюшки. )) Дивовижно.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    в мене таке відчуття від Міс діор)
     
    • Подобається Подобається x 1