Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    My BURBERRY BLUSH
     
  2. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть якісні доступні парфуми запаху справжньої троянди, не хімозної... У Форумі у Брокарді з трояндових не знайшла таких(
    Колись занюхала на вулиці і не можу забути той аромат... А то ше був вологий день..ммм
    Було таке враження, що пахне справжній букет бутонів червоних троянд.
    Ніжно, натурально і в одночас відчутно.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Emotional Lady, ось відео, сама не дивилась не тестила.Але жіночка знає толк в тому всьому. Може якраз, щось затестите.



    А ви самі шукали, чи вам консультанти допомагали. Якщо останнє, то навряд чи чимось вони допоможуть.
    Я хотіла там же потестити шкіряні аромати, а мені дали Wonderwood. Хоча він мені і сподобався в результаті, але ж то зовсім не те, що я просила. Або вони не компетентні або що?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    я знову пробую подружитись з
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    @Materynka , в Брокарді шукаєш пудру, а пропонують квіти букетами, шукаєш спеції — а тобі шкіру.. загалом, зрозуміла, що краще самій більш-менш визначитись, від яких ароматів відштовхуватись, а вже на місці шукати «щось схоже», тоді шанси більші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Питала в консультанта, думала вони компетентніші, буду знати.
    Дуже дякую!
     
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Al Kimiya Royal Crown - дуже гарна, ніжна і натуральна троянда. Вчора і позавчора я в ньому розгулювала якраз через таку красиву троянду ) Але вона переплітається мені ще з легенькою вуаллю білих квіточок.
    Монталівська Rose Musk, як на мене, теж натуральна. Але добряче змішана з мускусом, через що вона досить "гостра". Ще є Highness Rose Montale, але тут, на мою суб'єктивну думку, троянда не з бутоном, а швидше шипшиновий цвіт, навіть асоціація з варенням з трояндового листя.
    Montale Deep Roses - теж троянда, але дуже намішана ще з чимось, дуже яскрава, інтенсивна. Як на мене, аж занадто.
    Особисто я з усіх них обираю перші два варіанти. Два останні носити не можу, фактично. Чисто понюхати з атома, не більше.
    Я б радила Вам походити потестити і тоді обрати. Консультантів не дуже слухаю, бо вони радять, чомусь, зовсім не те, що я прошу. А останнім часом і взагалі замовляю пробірочки по 3 мл, пробую розносити. І лише потім вирішую брати чи ні більше. В Брокарді досить обмежений вибір. Я для себе знайшла дуже багато цікавих парфумів, які неможливо майже ніде знайти )
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2017 ---
    Цілком згідна.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2017 ---
    і як? :)
    То такий вершковий? Я колись кілька їх різних пробувала. Один сподобався, решті так собі. ТАк і стоять відливантики в шафці вже скільки років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    тема про троянду надихнула написати відгук про By Kilian Imperial Tea. Натуральний-пренатуральний зелений чай з жасимином. Міцно заварений і гарячий. Хто таке любить - то просто знахідка. Дуже інтенсивний, в приміщенні мене трохи душить, хоч багато хто пише, що прохолодний. Наносила перед виходом на свіже повітря - так краще. Інтенсивність швидко знижується, не надто стійкий, особливо як на таку ціну
    п.с. шось в мене, як не кава, то чай))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    Дівчата, питання для бувалих. Миколай хоче принести мені нові парфуми. Схиляюся до La petite robe noar Герленівського, але то буде без затесту. Відгуки досить протилежні, від компоту до шипру. Отож питання, може хто в курсі, до чого він ближчий, до Ангелів і демонів еліксиру чи до Коко мадмуазель або ж Зену, наприклад.
    І по темі, є повна шафа одягу, а одягнути нема що))) Ношу зараз Versace Versense.
     
  10. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я маю Хлою ЕДП, то вона мені роза-розою. І в Брокарді можна її знайти. Ще є випуск Хлоя Роузис, то там ще більш виражений аромат рози. Але то треба тестити, бо комусь то просто освіжувач повітря з розою)))
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    На мою особисту думку, до Коко не схожий, і до Ангелів не подібний ніяк. Що таке Зена я не знаю )
    Там теж є різні версії. І вони різняться. Може, все ж таки, спробуйте десь затестити спочатку, перед тим, як Миколай купить ))
    Я "знайома" лише з кількома версіями. Рожева з чрним платтячком- це пудрова вишенька для мене, з легкою кислинкою. Сійкість дорівнює нулю.
    ЩЕ одна версія - це меренга (для мене), солодощі - гурманіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    "Gucci", просто, скромно і без зайвих слів :girl_blush2:
     
  13. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    @vanilia ну Al Kimiya Royal Crown дивлюсь на мейкапі коштує більше 7000 грн. - таку ціну не розглядаю.

    Я тут ше трохи нагуглила відгуки.
    З тих, що найбільше підходять по опису: Trussardi Delicate Rose, Paul Smith Rose, Stella McCartney Stella Rose Absolute Intense,
    Bvlgari Rose Essentielle, Gianfranco Ferre Ferre Rose, Cerruti 1881 pour femme, Serge Lutens sa Majeste la Rose, Serge Lutens La Fille de Berlin.

    Хтось може дати відгуки про якісь з тих?
     
  14. olromashka

    olromashka Active Member

    Lancome La Vie Est Belle Florale
     
  15. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    мені в фіолет. флаконі ближчі до ніна річчі ніна річчі, вишеньками пахне)
    залежно який ви вибираєте, там є пару видів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    вишня. Така собі трохи затхла, як на мене. Не свіжа, не виражено солодкава. Не стійка. Для мене з розряду Ла ві е бель, тобто на любителя.
    Так що обов"язково тестити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, я колись у Веронки купувала jasmin de noir bvlgari. Закінчується, а я закохана в цей аромат. Хочу купии, а бачу їх є 2, чорний і білий флакон. Можливо хтось знає, який купувала тоді Веронка:girl_claping:
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

  19. MissO

    MissO Well-Known Member

    @vanilia, @Ellelia, @shparynka, я щось довго обдумувала, і вирішила, що це знову буде аромат під сукню, а в мене таких пів тумби. Ну і "Ла ві е бель" мені якось не очєнь. Я так вже одного разу туфельку Carolina Herrera хотіла, але затестила і вирішила, що то треба мати здоров'я такий аромат носити))) Мені треба щось таке під джинси і пуховик, таке походне, бо в мене якийсь дисонанс, коли я в Тімберлендах в болоті, а пахну Леді Мілліон))) Короче, я змінила вектор пошуку)))
    Тестити я зараз не маю змоги, тому Фрагрантика рулить)))
    "Зена"- це, доречі, Zen Shiseido)))
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Спробуйте тоді Lalique Encre Noire pour Elle. Я в ньому виразно відчуваю темну таку троянду, але аромат не суто вечірній, не будуарний.. Гарно звучить і влітку, і взимку, і в пуховику також )
    Пригадую, Rumеur 2 Rose теж трояндовий, але тот така «пор'ядна пані», Лалік менш гоноровий, на мій погляд.. хоча і більш відсторонений , така жінка «сама в собі»
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017