Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Взяла 3 мл для проби Amouage Figment. З Амуажами в мене особливої дружби не получається. На чоловікові вони розкриваються набагато краще. А Figment брала чисто з цікавості. Вчора ввечері не витримала і пшикнула )) Все, сьогодні я в Amouage Figment. :girl_crazy:
    Чуть терпкуватий на початку, але хвилин через 15 терпкість стає м'якою. Лілія з туберозою, солодкавий ірис, чую там і фрукти якісь, яких в пірамідці взагалі немає. Інжиру ніякого не чую, це щось інше. І таки, напевно, гриби :girl_yes2: Якась чудернацька нота. Але зацікавив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    1969 Parfum deRevolte Histoires deParfums :girl_in_dreams:
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Умм, поема)фаворит осінньохолодних днів
    На сьогодні, потепліло, взагалі нічого не йде((
    Те, що було в фаворі влітку набридло і не пасує, зимові, улюблений ангел, затяжко
    Хочу щось зовсім нове, але смачне
    А, купила чорну орхідею, і ніяк зараз не "сідає"
    Сумчик
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене сьогодні настрій для
    Lacoste Pour Femme
    Сонечко, дітки і коханий поруч!!! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    • Подобається Подобається x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Добила відливантик з Чорною Орхідею. Вирішила познайомитись з шедвром) А виявилось не моє. Пахне мені зів"ялими квітами)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ооо, я до Чорної Орхідеї робила кілька підходів :)) З першого разу не пішло - запах грибів, землі, важкий.. Залишила її і не чіпала пару місяців. Потім спробувала знову - клас! Як гарно вона "лягла"! Шоколад, орхідея, ваніль, чуть приперчене все. І то все на півпшика. Більше там і не можна, напевно :girl_crazy:Гарно, але так, щоби сказати, що дуже мене зачіпило не можу. Пробувала ще пару разів і получалося по-різному.

    В тему: сьогодні я в Byredo Bal d'afrique. На сьогоднішньому сонечку переливався чарівно :girl_in_dreams:
    Хотіла спочатку пшикнути Zarkoperfume 090, але добре, що передумала :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Келлі Калеш сьогодні дуже агресивна. Душить прямо з першого пшику :girl_sad: Думаю причиною агресії є нежить.:girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Insolence, виздоровлюйте! :)
    А я теж з нежиттю... Тому поки що без парфума. А вчора Амуаж Інтерлюд на початку гарно розкривався, а десь через пів годинки так почав гірчити. Що мусіла змити з себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    шо ше робити довгими осінніми вечорами, як не тестувати нові парфумки)) намазюкалась Keiko Mecheri Ume. але ж файний! Боялась, що буде приторний, бо в описах фігурує сливове варення, але ні (принаймі для мене). Якраз на теперішню пору
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Dolce&Gabbana Feminine - :girl_in_love: такий теплий... Якраз на нинішню погоду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Elizabeth Arden , 5th avenue after five — сама ніжність )
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Anna Blumarine
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    От з ким у мене тепер не складається, то з Арден. Все роздарувала.
    ..
    Після 3х днів політкоректності без парфумів тільки з BathAndBodyWorks, cьогодні знову араби ;) люблю їх ніжно, і байдуже, що інших вони дусять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А в мене з Арден якраз дуже теплі стосунки склалися останнім часои (хоча після Зеленого Чаю на це і не сподівалася). Сьогодні в Untold eau fraiche. Він такий м'який, теплий і свіжий водночас, дуже жіночний. А за відгуками так виглядає, що недооцінений в нас. Люблю його, і моїм хлопцям подобається).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    згадала, що маю пробничок John Varvatos John Varvatos For Women, який мені підкинули в мейк-апі в посилку і вирішила дати йому другий шанс. Колись мала мініатюрку і взагалі мені не пішов, віддала мамі. Ну шо ж, за 10 років смаки не змінились. Абсолютно не мій запах. Якийсь такий чоловічий, одеколонистий, різкий і навіть, можна сказати, дешевий. Я зовсім не чую нічого з того, шо пишуть у відгуках
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Хотіла купити чоловікові Varvatos , такі в плетеній пляшечці ), то суцільний дешевий цитрус, як в Фейрі.. а пляшечка класна )
    Оці:
    Artisan John Varvatos cologne - a fragrance for men 2009
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    там хоч ціна нормальна. А про той, що я пишу, то 50 мл. більше 2500 грн. Ше коли я купувала, то був недорогий. Може то ми з ваши шось не шаримо)) Або реально то на якісь інші носи, судячи з купи позитивних відгуків)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Щось і з Келлі у мене не складається =(
    Нежиті немає, і любові теж
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В мене складалось через раз... потім через два... потім позбулась його. Зі сторони, в кімнаті аромат відчувати дууже подобається, а на собі... важко..