Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, не знаю, 2,5 роки тому, коли робили паспорта, то дітям 13,5 р. і 3 р. відбитки не брали, а паспорт біометричний.
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчатка, я не про дітей писала, а про дорослих. Ну і дійсно, хіба випадки як описала форумлянка вище.
    Бо загалом біометричний паспорт власне біометричний, бо містить особисті дані, в т.ч. відбитки пальців


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Є люди, в яких відбитки не читаються - така особлива шкіра. То паспорти такі самі, тільки в чіп не зашиті фото відбитків. Ніхто ж на кордоні тих відбитків не перевіряє, паспорт дійсний. Якби вже особа вчинила якись злочин, була в розшуку і т.д., то може і відводили б в окреме приміщення для ґрунтовного огляду, там би і перевіряли. Так що якщо Ви належите до того невеликого відсотка " щасливчиків", в яких неможливо взяти відбитки через комп'ютер , навіть якщо приїдете в нових темно синіх джинсах і потрете об них пальці :girl_haha:(думаю, що по-старому чорною фарбою і їх можна було би відкатати), робіть собі паспорт і не партеся. Їх виготовляють на рівні з іншими, він буде все одно біометричний - тільки без відбитків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В мене такий біометричний паспорт, відбитки не взялися. Але я ще по ньому не їздила . Але запевняли мене при оформленні, що проблем не має бути, бо я вже хотіла відмовлятися від того паспорта . Хоч таких людей порівняно небагато, та думаю на кордоні працівники з таким стикаються куди частіше і мають розуміння того


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ми мали з собою і йогурти, і фрукти, і печиво, і канапки (так, я ненажеронька :girl_crazy:, як довго не їм - зле себе почуваю), ніхто нам нічого не викидав. Летіла Райнейром.
     
  6. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Ємності для косметики - маленькі пляшечки - бачила в Ватсонсі.
     
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В свехрухи не могли взяти відбитки пальців, літала вже не один раз, на кордоні все нормально
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ніколи над таким не задумувалась, а тепер мене друзі потішили.
    Чи потрібно перекладати запрошення, яке написане німецькою мовою на польську або англійську, якщо планую перетинати польський кордон? . Друзі сказали що з німецькою мажуть бути проблеми ( але в мене австрійська віза і їду в Австрію). Ще з запрошеннями німецькою мовою не перетинала.
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Не треба, всі мої запрошення були німецькою


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Тиждень, як приїхали з відпустки, тож по гарячих слідах: туди і назад перетинали польській кордон в Грушеві. Туди проїхали буквально за 20 хв, але вперше нас запитували чи маємо з собою м’ясо (чоловік здуру сказав, що має сосиски, то довелося їх їсти прямо вночі на кордоні :girl_crazy: ); назад - більше 3 годин, бо місцеві влаштували народну розвагу "притримай місце сусідові" і черга практично не рухалася. Щодо дороги: вона більш-менш вже нормально, лише пару км в ямках.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Наскільки багато тих ямок? Я проїду делікатною машиною з малим кліренсом? Чи краще не пхатись туди? Кудою ще можна проїхати, щоб уникнути великих черг на кордоні?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не через раву- руську. Є можливість - взагалі через закарпаття їхати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @raspberry проїдете нормально. Ямок десь з кілометр, але їдьте на Немирів.
    Ми виїзжали вночі, в 2 годині, то кордон був пустим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Порадьте через який кордон краще їхати до Будапешту на авто?
    І чи в Ховатії треба дитяче (8 р.) автокрісло
     
  15. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    До Будапешту через ЧОП, там скільки не їздимо (субота неділя вечір)черг немає. На рахунок автокрісла- Угорщина, Хорватія, Словенія до 12років повинне бути, причому реально дивляться, чи діти прищіпнуті. Може бути бустер, але з власного досвіду скажу (діти 7 і 10років) подорожуємо лише з автокріслами, бо так зручніше в першу чергу дитині, одного разу повертались з Італії з трьома дітьми і нам не влізало три крісла, поставили посередині бустер, впринцині мало б бути норм старшому( йому на той час було 7-8років). Він сказав що це було жахливо і важко, бо звик до комфорту( переважно всю дорогу діти сплять, а в бустері твердо сидіти, про спання я вже мовчу) Є класні автокрісла до 36кг і дітям на довгу дорогу реально комфортно

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Нам було достатньо бустера цього року (7 років). Але автокрісло чи бустер мають бути, бо можуть оштрафувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ми завжди їздимо через Берегове, черг немає. Щодо крісла дивіться по дитині - якщо ріст вже дозволяє сидіти на бустері, то беріть його. Моя з 10 років їздить просто з ременем.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мій в 9 років має поза 37 кг. І високий, то їздить просто з ремнем безпеки. То не лише від віку залежить. Але загалом не лише за кордоном потрібно автокрісло, або ремні безпеки.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Insolence @Blondo4ka @AdFeja @Online @Online @sonyafortuna
    в українських ПДР право на перевезення дитини без автокрісла залежить від зросту дитини, а не від віку.
    Згрубша, при досягненні певного зросту штатний пасок безпеки вже піде по грудях, а не по шиї дитини (що є небезпечним при різкому гальмуванні, бо дитина може задихнутися або травмувати шийний відділ хребта).

    Тобто оштрафувати можуть де-юре тільки тоді, коли переміряють зріст дитини.

    Щоправда, коли я здавала іспит, то це стосувалося лише перевезення дитини на передньому пасажирському сидінні.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Від зросту або віку. До 145 см або до 12 років. Що перше наступає, те і застосовують. В Україні стосується справді лише переднього пасажирського місця. Позаду наші правила, на жаль, не забороняють перевозити дитину до 12 років чи до 145 см на руках:sad: але ж є здоровий глузд. Я сама не можу їхати в машині непричепленою, хвилююся. Діти взагалі кричать, якщо в когось ремені не причеплені.
    От щодо висоти, то в нашій машині середній ремінь позаду йде низько, моїй дитині зі зростом ~125 см по плечах. Мабуть, тих 145 см - то верхня можлива межа, коли пасок може йти по шиї.
    Писи: в далекі поїздки все одно в такому віцф крісло зручніше і безпечніше, незважаючи на правила чи їх відсутність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1