Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

  1. носик

    носик New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Ну в такому випадку потрібно звертатися на сам завод і питати ціни.
     
  2. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Вот список львовских производителей:

    http://windglas.at.ua
    http://balkony.lviv.ua
    http://balkon.lviv.ua
    http://alunit.lviv.ua
    http://балкон.com.ua
    http://svitbalkoniv.com.ua
    Есть еще ФОП Виноградов А.В., но у него нет сайта

    ---------- Додано в 15:34 ---------- Попередній допис був написаний в 15:31 ----------

    Было бы клево, чтобы форумчане оставили про них свои отзывы. Кто где заказывал. И что почем?
     
  3. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?



    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

     
  4. slonenjatko

    slonenjatko New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    хто ставв вікна в СПД Іванців? (Львів) Які ваші відгуки на якість роботи? і ваша порада що краще ставити на лоджію металопластик чи розсувні алюмінієві?
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    теж акутальна для мене тема. з прочитаного в неті, зробила висновок - розсувні алюмінієві - дещо дорожче через фурнітуру і холодніше зимою+ трохи важче мити. Зате розсувається аля шафа-купе, і не заважають відкриті вікна, як з пластиковими.
    Металопластик - дешевше, зимою трохи тепліший балкон виходить, мити легше, але відкриті можуть заважати.
     
  6. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Не факт, что они дороже, тем более там фурнитура - ручка (1,5$) и два ролика (8 грн/шт). Уплотнитель примерно одинаковый по цене.
    Насчет мыть - в раздвижке створки снимаются.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    TurnFantasyOn, і кого порадите з виробників-виконавців?
     
  8. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Руда Лисиця,
    Да легко.
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1870382&postcount=82

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    Тут следует разбить вопрос на два этапа:
    1: Пластик или алюминий ("теплый" или "холодный")
    2: Раздвижной или распашной/открывной.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    цей список я бачила, темку прочитала. А от ви самі якого виробника брали роботи?
     
  10. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    К сожалению, я не могу сказать, у кого именно я заказывал себе балкон
     
  11. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

     
  12. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Нарешті і ми засклили балкон розсувною системою, стоїть вже другий тиждень (так і дощі лиють) - задоволена дуже, зробили все швидко і якісно. Вікна іздять плавно, нічого ніде не протікає. Багато знайомих переконували що якщо дашок буде не суцільний, а матиме стик, то буде текти, - нічого подібного.

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

     
  13. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Дякую за наводку, з цього списку ми скористались послугами майстрів з сайту балкон.com.ua. Ставили розсувні системи, роботою задоволені, за один день нам все встановили. Поки що задоволені, як переживем зиму буде видно чи не примерзають вікна. Хлопцям за роботу вдячні (це не реклама, це відгук задоволених клієнтів).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    давненько в цій темці нічого не писали. любі форумляни, стикнулась зараз з тією ж проблемою - які вікна обрати на балкон? напишіть, будь ласка, як ваші вікна розсувної системи пережили чергову зиму? подобаються вони тим, що не займають багато місця, але вже не раз чула, що з часом вони погано їздять, система викривлюється і так далі... а металопластикові трішки боюсь ставити, бо вони важчі і маю страх через те, що нам перед тим,як ставили плитку на підлогу на балконі, залили її товстим шаром чогось, щоб підняти рівень і боюсь, що то і так вже тому балкону тяжко тримати тягар, а ще як вікна будуть, а плюс шафка з банками.... чи балкони витримують таке?
     
  15. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Мої вікна понкрасно пережили зиму, жодного разу не примерзли,ніде не задувало,капало. Я дуже задоводена що обрала саме розсувні. Правда хлопці що встановлювали сказали що потрібно постійно чисти там де їздять ролики щоб сміття та пил не заважало цьому.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Bebi

    Bebi New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2015 ---
     ну чому?!!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Давно хотіли засклити балко, з виносом (підвіконником), пластик, відкривні вікна. Одні таких не ставлять, а інші сказали що це буде коштувати в районі 14 000грн. (а може це нормальна ціна на теперішній час?!). і я не знаю до кого мені ще звертатися :girl_phone1::girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2015
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Шось ми з вам. Не в ту тему прийшли )) @IrynkaMandarynka

    Тут собі почитайте .
    В мене на балконі 10 вікон повноцінного розміру . Ми його утеплили повністтю з зовні , проклали теплу підлогу. Тільки в дальньому кінці лишили не утеплений метр підлоги там встроєна шафа шоб зберігати картоплю , закрутки і решта домашнього барахла . В знайомих такий же балкон і батарея там , дуже комфортно як в кімнаті вона там тримає праску і прасує все і п'є каву .
    Які у вас вимоги до балкону шоб зимою як в квартирі було ?

    Як сам балкон то розсувні не зле , але повторюся що Боковини з зовні мити важко . Іх можна робити глухими або якось пристосуватись з тими довгими швабрами . І так трохи то сування тупиться і рівчаки треба чистити і пилососити регулярно. А так холодно і картопля підмерзала часом .
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2016
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене питання скоріше не по облагородженню, а чисто технічне - треба балкон укріпити, і стяжку, і перила, одним словом, може розламатися навпіл дуже скоро. то ж роблять в будь-кому разі, коли склять балкон, так? на що звернути увагу? цікаво, чи зроблять тільки частину роботи, бо то ж треба намахатися
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    хіба ж низ не утеплюють? в мене мрія - аби наш балкон був теплішим будь-ким чином. а то при -10 вже не можна відкрити дверей
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    @HOPIC , ну та я писала про не утеплений балкон, а кожен як собі хоче. В мене балкон утеплений .
     
  20. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Прошу поради з питання засклення лоджії. В мене їх дві, хочу засклити ту, яка в торцевій кімнаті. Вагаюсь між металопластиком та розсувними конструкціями. Ключове значення для мене мають:
    1. Шумоізоляція (насамперед, бо лоджія виходить на вулицю з інтенсивним рухом, а також під вікнами щоночі сидять пияки).
    2. Теплоізоляція (все-таки кімната торцева).
    3. Практичність і зручність у догляді.
    4. Можливість виконання внутрішньої ламінації (вікна коричневі, хочу зробити засклення зсередини теж коричневе, а зовні хай біле буде).
    5. Можливість встановлення антимоскітних або інших сіток (в квартирі є коти).
    Буду вдячна за поради. А то перечитала всю тему, а рішення так і не прийняла.