Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Не погоджусь, що металопластикові системи не дозволять зробити балкон з виносом - у мене один з двох балконів саме такий )
    Маю два балкони, один висячий, другий - нішею. Цей що нішею зробили якраз з металопластиковими пакетами. Мета була, щоб взимку там стояла морозильна камера, а як відомо на мороз її не виставиш, тому важливо було щоб температура не опускалась нажчн +5. Балком зробили два роки тому - результату досягнуто, навіть при минулорічних -20, на балконі всеодно була плюсова температура. В експлуатації балкон супер, третій рік і наразі жодних нарікань.
    А другий в минулому році зробили розсувним. Змісту робити цей з металоплатиковими конструкціями не було, бо висячого балкону як не утеплятимеш - всеодно не утеплиш. Цим варіантом задоволені аналогічно, конструкція взимку не замерзала, впринципі. Правда один раз коли заливало ледом, то був такий момент, але це як виняток швидше. Мити зручно, бо частинки можна окремо зняти та помити, з металопластиковими вікнами такого не проробиш.
     
  2. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Підкажіть будь-ласка в ПП контакти фірми, що робить розсувні системи і приблизну ціну.
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Перепрошую, ви праві, сьогодні звернув увагу, що в людей такі балкони стоять. Просто я в двох фірмах питався де вікна замовляв, то вони за таке казали не візьмуться. Можливо все залежить від профілю, не знаю.

    Скинув. На сайті під фотками їхніх об‘єктів розписано що воно коштує.
     
  4. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Профиль здесь точно не при чем. Просто те компании не умеют такого делать. Почему? Скорее всего потому, что они все время ставили окна. А балкон - это совсем другое. Тут совсем другие нюансы.
    Во Львове компании, которые могут сделать вынос можно перечислить на пальцах. Остальные живут на перекидке заказов.
     
  5. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Можливо хтось підкаже, чи реально засклити балкон броньованими вікнами?
    В нас така ситуація, що потрібні грати, от і вигадую, як без них обійтися.
     
  6. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Бронированые стекла это:
    1: Каленое стекло (в 5 раз крепче обычного). При повреждении осыпается мелкой крошкой. Где-то 250 грн за кв.м
    2: На обычное стекло наклеивают специальную бронированную пленку. Стекло разбить тоже можно, но долго. Стоит в районе 80 долл за кв.м.
    Как правило воры не разбивают окна, а выламывают фомкой створку. Это достаточно просто.
    Еще есть ролокассеты, но их нужно постоянно открывать и закрывать. К тому же воры будут четко знать, когда Вы дома.

    Я ответил на Ваш вопрос?
     
  7. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Я би ще додав:
    3) триплекс (два-три скла, між якими плівка). Буває куленепробивне. Розбити реально важко. Зовні відрізнити може хіба спеціаліст.
    4) поставити сигналізацію.
     
  8. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Дякую, тебе зрозуміліше. А не заважкою буде така конструкція, якщо я хочу балкон з виносом?
    І підкажіть, будь-ласка, куди можна звернутися з такою задачею.
     
  9. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Важка, якщо це пластикові вікна, то і на прості МП вікна не кожна фірма береться винос робити (треба дуже потужний каркас варити, а не у всіх навіть балкон настільки міцний, щоб ще зайвих 600-900кг витримати (вікно має біля 100кг на м/пог + металевий каркас з виносом, обшивка, дашок, підвіконня), плюс фурнітура має бути протизламна... якщо взяти варіант з плівкою, то це додасть мінімум ваги. Можна і розсувні, але врахуйте мінус — їх завжди треба буде тримати закритими, а це погано бо ж потрібна вентиляція, особливо взимку, щоб не було конденсату... Я би справді розглядав варіант з сигналізацією + "броньована" плівка чисто від хуліганів.
     
  10. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    С выносом можно сделать любой балкон - что ПВХ, что раздвижной.

    Не обязательно: есть такой вариант
    [​IMG]
    Это замок, похожий на велосипедный. Ограничивает ход створки.
    Хорошая вещь - можно оставлять ребенка дома и не бояться, что он выйдет на балкон
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2013
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Для дітей напевно добре, мене навіть зацікавило де таке купити.
    Але проти злодія - сумніваюсь. Навіть якщо в нього нема кусачок, то ударом ноги вирвати пару шурупів буде не проблема.
    Подивився роліки на ютубі - так воно і є, кріплення хіба від дітей.
     
  12. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Можно вместо саморезов использовать заклепки. Только зачем заморачиваться? Выбить стекло еще проще. Или вырезать. Это достаточно просто: очерчиваете контур стеклорезом, накидываете мокрое одеяло или приклеиваете пленку. И всё
     
  13. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    і мені скиньте контакти, будь ласка.
     
  14. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Я вижу, что Вы сбоку заказали глухое окно. Не жалеете?
    Насколько я понял, есть выбор: сбоку можно было поставить или два раздвижных окна, или одно глухое.
     
  15. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Цікавлять реальні фірми по виготовленню розсувних конструкції на балкон (6 м на 1,5 м). Пластикові вікна можуть теж бути, але якщо різниця в ціні суттєва, то ліпше ті системи. Пошук по гуглю тільки розчарував неможливістю обрати, хочеться перевіреної інфи.
     
  16. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Давайте я выложу контакты производителей, а Вы дадите подробный отчет по каждому. Это будут именно производители, а не перекупщики.
    Во Львове их всего 7 человек.

    Только бы модератор не забанил. Может счесть за рекламу. Хотя я бы так не сказал. Цель поста: оградить покупателя от переплаты посредникам.
     
  17. носик

    носик New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Не забувайте ще за область)
     
  18. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Задорожный? Но он в Дрогобыче. Я думаю это лишнее.
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Екран, Євроком, вік 2... та ще багато згадати потрібно
    на Єврокомі та вік 2 особисто була на заводах.
    з Екраном лише в телефонному режимі...
    Екран має у Львові офіс ( про якість нічого не скажу- не бачила на власні очі)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    О, про Экран забыл совсем. Но у него мощности в Стрию... Насколько я знаю, раздвижку они делают, но за балконы берутся с неохотой.
    И вообще, было бы клево получить о производителей отзывы. Или хотя бы цены...