Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Не знайшла такої теми, то ж вирішила створити свою.
    Зараз у нас болюче питання:як засклити балкон, щоб було практично та гарно??? Мені страшенно подобаються алюмінієві розсувні конструкції, проте виникає питання: чи достатньо вони практичні??? Консультувались на фірмі, яка займається встановленняи таких балконів, кажуть, що суперово ( чи справді так???), води не пропускає, не замерзає. Люди розповідають, що взимку відкрити такий балкон просто нереально, а в дощову погоду на балконі повно води!!!:girl_impossible:
    Може у когось є такий балкон. Порадьте, бо не хочеться викинути 5 тисяч і залишитись з мокрим балконом:girl_flirt:
     
  2. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

    Мій знайомий в себе вдома засклив балкон такими розсувними конструкціями, в теплу погоду це було шикарно:girl_in_love:, а от коли почався холод з'явилися проблеми з тими вікнами:girl_impossible:, поперше почали примерзати, звісно відкрити можна було, але лише доклавши зусилля, потім і сама конструкція зіпсувалася, знизу дуже тяжко їздила, а зверху почала відставати.:girl_sad:
    Справа в тім, що алюміній чутливий до змін температури, на ньому швидко утворюється конденсат в шпаринах, який замерзаючи у мороз "склеює" вікна, але якщо ролики системи забрані всередину рами (тобто рельси та ролики вище від низу створки на кілька см) то примерзати не мало б. :girl_in_dreams:
    Пластик в плані "примерзання" кращий, але відповідно і дорожчий. Якщо давати на одне скло, то тепло буде "тікати" на вулицю, якщо на 2 то конструкція буде важкою, від чого з часом може деформуватися, та й дорожчою.
    Ще дуже багато залежить від якості самої конструкції, фурнітури, спайок і від майстрів які потім її встановлюватимуть:girl_wink: бо скільки я з тими вікнами стикалася, завжди вилазили якісь хиби.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

    а ми засклили старим методом, кутники + скло. Зробили широкий підвіконник і вікна балкону виступають на ширину підвіконника. Ніби більше місця стало і тепліше взимку, а влітку балкон стримував спеку (маю добрих майстрів)
     
  5. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

    В нас досить великий балкон, приблизно 5м, і нам тому й радять алюмінієву конструкцію, бо металопластик важкий і може деформуватися.

    А де Ваш знайомий замовляв такий балкон??? Бо ми були на фірмі ВІНД ГЛАСС, то вони дають усі гарантії, що воно не промокає ф не замерзає:girl_impossible:
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

     
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

    О, і мені, мабуть, в цю темку, бо якраз сьогодні закінчили майстри склити балкон. Так от, зупинились ми на наступному варіанті: балкон зробили з виступом(тобто, коли вікна виступають на ширину підвіконня, так, як писала Ольга), низ - бляха+утеплення пінепластом, верх - вікривні вікна (отже, система цих вікон така сама як у пластикових, відкриваються так само, середина склопакет, але замість пластику основа в них така сама як в розсувних алюмінієва, за рахунок чого вони легші і йдуть на виступ, так як пластикові на виступ ставити не хочуть, бо затяжкі).

    Але сьогодні майстри розказували, що є ще який теплий металопластик, який легший за звичайний і також може йти на балкони з виступом, але він вдівічі дорожчий за звичайний.
    Питались ми також в них за ці розсувні балкони(бо самі також досить скептично до них ставимось), то розказували, що вони таки справді взимку замерзають.

    На старій квартирі мали з уголків, то через два роки так текли, шо просто капець. Хоча в знайомих є такі ж і в одних течуть, в інших ні. Тут все залежить від майстрів, до вибору яких потрібно віднестись дуже обережно, бо є такі халтурщики, що словами не передати.

    Ага, ще напишу, щодо нюансів, які виникли в нас. Так от, прийшли одні майстри поварили, інші майстри встановлювали вікна(хоч впринципі розмовляли з однією людиною на одній фірмі)... і тут почалось... щось їм те не так, щось те. Одним словом, мучились, мучились, але вікна повставляли, щось там підкрутили, щось там і якось це вних получилось.

    А як буде дальше судити наразі зарано, тому трошки поживемо з цим балконом і я тут напишу свої враження як такий балкон в експлуатації.
     
  8. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Я засклити балкон!?

    Нажаль не скажу бо то було роки 4 назад. Стосовно фірми то зараз кожна жабка хвалить своє болото, оскільки їх дуже багато і страшенна конкуренція. Чула, що "PROVEDAL" хороші системи саме на морози, може поцікавтесь.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Саме системами Проведал ми цікавились і вони дають усі гарантії, але то таке, вони можуть давати, така їхня робота, а хочеться знати як в реалі))
     
  10. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Нажаль це дуже непередбачувано, як пощастить :girl_sad:, бо системи це одне, їх переважно привозять від виробника, а вже всю віконну конструкцію виготовляють на фірмі, і не факт чи інші складові частинки конструкції (фурнітура, спайки, прокладки) будуть настільки ж якісні як і системи. :girl_impossible:
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Так, абсолютно згідна з Вами)) Будемо пробувати варіант, який запропонувала Ксюха, наразі, не зовсім уявляю собі як це виглядає, але думаю зідзвонимось з майстром і вияснимо все детально: як і що
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Я поки що теж налаштована ставити розсувну систему, але:
    чи можливим є провітрювання в дощ?
    чи можна на ці вікна встановити антимоскітні сітки?
     
  13. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    в дощ, при розсунутих вікнах, нажаль буде мокрий балкон :girl_sad:
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Як справи з Вашим балконом? Ніяк не можу визначитись, як і що робити. Кожна жаба (фірми, майстри) хвалить своє болото...
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    У мене аадюмніві розсувні конструкції на балконі) Літом супер, зимою трохи покриваються кондинсатом, і примерзають якщо сильний мороз. Але щось з того проблему не роблю) Їздить по рейках добре і нічо не прогинається і то що дощ не затікає на балкон, то точно. Ну хіба в сильний дощ не позасовувати все, тоді і при будь яких вікнах вода в хату затече)
    Ця ситема, як на мене, дуже зручна, якби не вона то взагалі б вікна на балконі не склила.
     
  16. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Власне у нас те саме, кожен хвалить своє((( Вирішили почекати до весни, і подивитись на власні очі, справа в тім, що сусіди у нас поставили алюмінієвий на рейках, тому чекаємо холодів і дощу, щоб глянути, як себе поводитиме ця система

    Білочко, сильний мороз це скільки???? Тобто при скількох градусах вже примерзають???
     
  17. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    При скіклькох градусах примерзає не пам*ятаю, але точно за минулу зиму пару випадків таких було. Тому якщо сусіди поставили такі вікна, в найлютіший мороз напросіться до них вгості на чай, і самі глянете, як воно виглядає ;)
     
  18. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    То як балкон?
    Хочу щось подібне до того, що ви описали.
     
  19. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Балкон пережив зиму чудово. Ніде не підтікало, нічого не деформувалось. Температура на балконі не опускалась навіть при найбільших морозах більш ніж +5, що для нас було дуже важливо, так як на балконі поставили ще один холодильник, який якщо було б нижче як 0 градусів працювати не зміг.
    Маємо ще один балкон, то цього року знову звернемось на дану фірму, так як якістю балкону цілком задоволені.
    А щодо реквізитів про які Ви запитували в приваті, то завтра пошукаю їхню візитку і скину Вам координати в приват.
     
  20. cream

    cream New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    І мені...і мені, скиньте, будь-ласка