Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Я ще розглядаю варіант з консультантом по ГВ, бо ще хочу щоб подивились чи я роблю все як потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Рідні напружені тим, що дитина не набирала, прийшла педіатр і призначила суміш
    Звичайно без належної інфо про ГВ всі за суміш
    Але я б найперше піддавалв під сумнів компетенцію педіатра, який призначив таку дозу суміші, то завеликий набір, ви самі побачили
    До речі, грає роль вага в роддомі при виписці а не з якою народились
    п.с. я б теж зробила як дівчата радять, але не лише для рідних ,а й дял себе, щоб зіскочити правильно зі змішаного на повне

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    То є добре, лиш чи буде він авторитетом для рідних, питання. Я б кликала обох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    А ви можете когось порадити, бо я не знаю де знайти такого педіатра? (
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Olyusya просвітіть чоловіка. Вам видніше що йому підходить- консультант, педіатр, література, кума з позитивним досвідом ГВ. Як чоловік буде вас підтримувати буде значно легше.
    Старайтеся часто не змінювати груди,
    і більше часу на грудях. І все буде Ок.
    Ще не переймайтесь так сильно тим, що говорить мама і свекруха - це ваша дитина, їхні поради несуть виключно рекомендаційний характер. А от з чоловіком треба працювати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Свекруха не пхається, вона якраз за ГВ, то просто він опирається на те що його годувала тиждень і от він який здоровий і з хорошим імунітетом виріс
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мала ситуацію, до мене приїхали родичі, коли в нас якраз була лактаційна криза. Молока мало, і я розумію, що здалося б почастіше його прикласти(я в такі дні просто ставлю таймер на щогодини). Я не за брехню, але прийшлося, і я просто жалілася, що в мене прибуло багато молока, болять груди і я не витримую, як не погодую. Акцент змістився на те, щоб у мене не було застою і всі активно підтримали часте прикладання.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Olyusya
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Ооо...це хитро і розумно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Дякую, так і зроблю, хоч і під час вагітності я йому також інфу давала, але можливо він не брав її до уваги
     
  11. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @Olyusya спробуйте ще знайти у Вашому колі спілкування когось, хто був би авторитетом для чоловіка. Моєму на початках було все рівно, навіть думаю що мене шкодував, бо мучилася з лактостазами, але одна його співробітниця весь час розказувала, як то добре ГВ, та інші друзі, які пройшли ГВ, дуже підтримували, і тепер чоловік однозначно за))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Нажаль таких авторитетів нема (
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В першу чергу перестаньте нервуватись. Вам потрібно набратись впевненості в тому, що ви робите. Залягайте з малявочкою в ліжко і валяйтесь, носіть на ручках, носіть в слінгу. Це і на лактацію добре вплине і в родичів буде менше можливості суміш запхати.

     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Ви мама своїй дитині і дружина своєму чоловіку. Ви маєте сказати йому, що саме Вас напружує, що Ви відчуваєте. Сказати, що ВАМ ВАЖЛИВЕ ГВ, що Вам потрібен спокій і його підтримка. А далі кличте консультанта і разом з ним працюйте. В напруженні, коли збоку багато таких близьких "радників" з такою "підтримкою" - зробити це буде непросто. Тому найперше, що потрібно зробити - донести до чоловіка, що для Вас є важливим і що Вам потрібно від чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Прийшла по підтримку.
    Вже більше 4 місяців борюсь за ГВ. Трималась, трималась, а сьогодні взяла, і здулась( Чи то місяць не в тій фазі, чи то магнітні бурі. Зважились сьогодні, і все, руки опустила, підняти не можу.
    Дівчата, підштовхніть, щоб продовжувала.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2016
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І що наважили?
     
  17. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    За 2 тижні 150 гр.
    Ситуація така - були штучниками перших тижні 3. Потім почали повертатись, перейшли на ЗВ. Набирали 2 і 3 міс. по 500 гр, 4 - 400. На четвертому місяці зупинились в наборі, а потім почали втрачати, додали суміші, почали набирати. Зараз он 2 тижні пройшло, зменшила кількість суміші на 15 грам, і такий от результат:sad:

    Перепробувала вже все - починаючи від гніздувань, закінчуючи масажем спини. Не пробуваним залишились лиш таблетки ("Домперидон" і аналоги). Невдалим - зціджування (руками можу націдити до 10 гр за раз; після 2-3 днів зціджувань або молока меншало, або створювалось щось схоже на закупорку протоки. Молоковідсмоктувачем таких тріщин наробила, що аж зуби потім при годуванні стискала). І не слінгуємось - носимось на ручках. Прогулянка в візочку (1 год). Мушу відпочити хоча б стільки, бо видохнусь.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А за перший місяць на штучному скільки набрали?
    Як дитина поводиться, в плані з годуванням: чи проситься до грудей, чи бере завжди, коли ви пропонуєте, чи смокче активно?
    Як розвивається, чи лікарі ніяких зауважень по здоров'ю не мають?
     
  19. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    За перший на штучному набрали від виписки з пологового 800 гр.

    Малюк до грудей проситься. Бере не завжди, коли я пропоную, бо в мене вже звичка виробилась - часті прикладання! А малюк того не так часто вже потребує, як раніше нон-стопом. Загалом прикладання в нас в середньому через годину-півтори тривалістю десь на півгодини-півтори. Зранку і через 30 хв, і 20.
    Смокче нормально. Спершу завжди активно, потім трохи менше, потім знову активно. Інколи молочко і носиком іде (в основному вночі).

    По розвитку - ніби все ок. Голівку, спинку тримає гарно. Повзає на спині, відштовхуючись ногами. Перевертається на животика. Бавиться гарно іграшками. В міру активний. Зараз вже вчиться повторювати за мною. Правда, тільки губами, звуку нема:) 2-ий день помічаю, що хапається за мого светра, і тягнеться якось трохи боком. Не знаю, може якісь перші ознаки хотіння сидіти? Але поки тільки голівку з плечиками піднімає, і то, коли я його під кутом тримаю під час ігор.
    До лікарів ходили до 2 місяців. Невропатолог, хірург, неонатолог були задоволеними. Ще 1 лікарка з Чорнобильської також. Робили УЗД внутрішніх органів, нейросонограму - в нормі. А потім як почали спілкуватись з приставленими лікарями, і мені з порогу розказували про обов'язкове допоювання водичкою за півгодини до їжі (в 2 місяці), груди не більше 30 хв, набір 800 гр/міс, свічки, якщо дитина добу не какала, бактерії, здачу підгузника на аналіз без будь-якої причини, сили мої здали. І ми домовились, що буду дзвонити/приходити, коли щось не так.
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2016 ---
    Поділіться, будь ласка, що тоді робили? Як довго переходили? Який набір був?
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Насправді не набір ваги головний, а стан дитини. Якщо здорова бавиться, розвивається, то все ок. Моя мала так набирала по 200-300 грм в місяць, я насправді нічого особливо і не робила, хоча черв'ячок мучить. Зараз їй рік і місяць важить 8200, навіть не потроїли вагу при народженні, тому то індивідуально. Пропонуйте побільше груди, заберіть суміш і перестаньте важити. Активна дитина, пісяє, какає, розвивається, значить все ок. Звичайно, то моя суб'єктивна думка. Витримки та терпеливості Вам!
     
    • Подобається Подобається x 2