Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Ох, але ж ми любимо один одного, вже довго разом і насправді стараємося заради наших стосунків. Останній раз, я навіть вчинила негарно і поставила його перед ультиматумом - або вони, або я. І це при тому, що він повернувся з їхньої гулянки в честь іменин о 9 вечора і витерпів мою істерику щодо неї. А він відповів що звісно я і йому стосунки дорожчі. Хоча і не хоче переставати з ним спілкуватися, адже вони - теж частина його життя.

    Можливо це просто через те, що він ще дуже молодий і можна ще якимось чином обговорити та змінити дану ситуацію?
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А нашо Вам такі "напряги"???вам комфортно має бути вдвох...навіть в сварках...Невже Ви хочете бути в списку,з якого мають вибрати...молода,красива,розумна...тим більше,як на мене,то такий випадок,коли хлопець "показав" себе.А якщо далі в життєвих ситуаціях Ви не будете в нього в пріоритеті???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    На мою думку, ви маєте бути в пріоритеті.
    Та й наявність купи подружок у хлопця/чоловіка не сприяє нормальним, здоровим, а головне щасливим і спокійним відносинам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    А нам і комфортно, ми дуже подібні характерами, маємо одну професію, і справді я бачу, що він старається бути хорошим хлопцем для мене. Тим більше, що коли він вибирав не мене йому було всього лише 19, він був студентом і сприйняття у нього було інше, аніж зараз.

    Просто хочеться якось нівелювати цей конфлікт і нарешті жити в злагоді, бо це чиста правда, що наявність купи подружок у хлопця/чоловіка не сприяє нормальним, здоровим, а головне щасливим і спокійним відносинам.
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А от уявіть,що у Вас є такі друзі-хлопці,як у нього дівчата?І поставте себе на його місце-чомусь думаю,що він такого б не "потерпів".Та й міг би подруг своїх "схилити" до Вас....якби хотів....
     
  6. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Ну так, це ні для кого не новина. Тим більше, що з його подругами я зрозуміла, що цілком могла б подружитися, адже у нас спільні інтереси. А на рахунок моїх друзів хлопців ви праві. Таке інколи і буває, враховуючи, що я в чоловічому колективі вже майже рік працюю.

    Просто і розлучатися не хочу, я його люблю і він мене. Ми разом дорослішаємо і добиваємося успіху, підтримуємо один одного, хочу зберегти стосунки...
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Чому Ви постійно про різницю в віці наголошуєте? Для Вас це проблема? Є якісь комплекси стосовно цього? Може його тому і накриває, бо він відчуває що Ви "старша тьотя"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Та ні, комплексів немає, в мене в сім'ї так у всіх. Мама старша за тата на 8 років, а тут лише 1,5. Просто якось так сталося, що це завжди грало роль. Коли ми починали зустрічатися я була на 4 курсі, він на 2. Зараз я вже 2 роки як закінчила навчання і працюю, він ще вчиться. Та і його мама завжди наголошує, що йому рано одружуватися і т.д. (Але це вже окрема історія, особливо враховуючи, що я взагалі ще заміж не горю виходити, і він - теж).

    Ця різниця не відчувається зазвичай, навіть про людей ми зазвичай кажемо, що вони "нашого віку". Просто інколи, особливо у конфліктах це буває помітно для обох.
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А яким чином помітно?
     
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    З власного досвіду токсичних стосунків, які мала перед тим, як зустріла свого чоловіка. Було майже те саме. Він вами маніпулює як хоче. Він вас абсолютно не поважає. Більше того. Така його поведінка свідчить про те, що ви для нього - просто зручна іграшка. Не ламайте собі життя. Ви - доросла дівчина. Не підліток. Вже маєте такі речі розуміти і помічати принаймні. Я втратила цілих 4 роки на той непотріб. Кращих років юності. Та, можливо, не маючи того меганегативного досвіду, не змогла б зараз по достоїнству оцінити свого чоловіка. Адже усе, що з нами відбувається, є для того, щоб ми чогось навчились. Не гайте часу. Бо він спливатиме дуже швидко. Задумайтесь - чи потрібні вам такі стосунки на десятиліття? Чи згодні ви постійно жити як на вулкані, в повній залежності від того, що йому в дупі стрельне. Це нездорові стосунки. І він вже такий є. І таким буде. І вам обирати - чи потрібне вам таке життя. В сльозах, образах, неповазі. Хай навіть періодичних. Оці всі "льод і пламєнь" - то все годиться для 15-16 років. Постраждати, виплакатись, уявити себе Джульєттою. У віці 20+ це вже неприйнятно. Увімкніть почуття власної гідності. У мене все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  11. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Дякую Вам за відвертість. Не знаю, чи я вже така дурна чи як, але в мене самої перед цим були токсичні стосунки. Ох, мама мія, що то було. Мало того, що стосунки були токсичні, та ще й хлопець був психологічним аб'юзером. 1,5 роки я так промучилася і плюнула на нього. А тут я зустріла свого хлопця - щирий, уважний і дуже добрий. Стосунки розвивалися дуже швидко. Зараз ми лише 2 роки разом, а таке враження інколи, що 10 (це і добре і погано). Він став моїм найкращим другом. І все було би добре, якби не те, чим я зараз поділилася. І просто порівнюючи те, що я мала і його - я справді розумію, що все не так вже і погано.

    І ще, що мене зупиняє, ми з ним дуже схожі. Інколи такі запльоти бувають і в мене. Невже це означає, що ми токсичні один до одного? Бо справді, ми дуже багато всього разом пережили і були моменти, коли я не знаю, що я би робила, якби його не було в мене. Він був моїм каменем і підтримкою. Але справді інколи він вимагає від мене те, що сам дати не може але так же ж, як і я:sad:
    Він наприклад може набагато більше пропустити повз вуха чи просто не зреагувати, аніж я. Дуже часто саме я не можу ласкаво себе повести у момент, коли обидвоє завинили.
    Не знаю просто, можливо це просто мені бракує до нього довіри. Здавалося б - ну є ті подруги і що? Він же ж не зраджує мені з ними, і вони не є загрозою. Розумніше було би просто плюнути і все, а не влаштовувати з того бурю в склянці, а я не можу.
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2017 ---
    Інколи він сам може сказати, що він не може завжди себе вести правильно, бо інколи і не знає як саме правильно.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2017
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та навіть з додатковими деталями нічого не помінялося
    ви дуже юні і він маніпулює)
    і знов - або мудрішати треба або йти від нього

    зосередьтесь і уявіть суто себе, без нього і всіх решта.. хто ви і чого хочете? ви особистість!
    приходить оцей ваш коханий і приносить оту увагу і любов (припустимо) і з нагрузкою зі своїх подружок і не залишених в минулому колишніх... ви це або приймаєте і "працюєте" з цим, або не приймаєте
    бо людина прийшла у ваше життя і так само легко може з нього піти.. ви це не усвідомлюєте і не думаєте так, бо ніби любов і тд
    розтопилися в ньому, розпорошили свою особистіть

    в даний момент поводитесь як жертва (я не знаю чи це тимчасовий фактор, враховуючи що попередні стосунки були ще токсичніші, то...)
    але картина чітка вимальовується, як всі кайфують від тих емоцій.. ви страждаєте від тих подруг всіх (там хоч є причини для ревнощів?)
    хлопець теж опинився у вирі емоцій - подружки, дівчина ревнує, поводиться як засватана, я пообіцяв і кудись їду... та він просто купається в тому всьому..
    середньостатистична ситуація на ринку стосунків така, що дівчина дується на хлопця, він не знає чого.. а потім виявляється що він там в компанії чи комусь усміхнувся чи біля когось сів чи не таке сказав.. і навіть не звернув уваги!!!
    а ваш прям цілий вечір за вами наблюдав і за реакціями!!! це капут:)
    а подружечки його як тішаться, вампірочки маленькі)) отак вони всі вас і вампірять, не дивно що маєте панічний напад

    я виходжу з вампірського кола тим, що поводжуся не так як від мене очікують.. я би хлопця всюди пустила, перестала би ревнувати, подружилася би з подругами тими так, що прям нерозлий вода, або все б для того зробила
    спробуйте поставитись до речей легше... ви не одружена з трьома дітьми змушена спілкуватися з коханкою чоловіка - це дійсно важка ситуація
    а хлопець з подружками то можна дати собі раду, якщо дійсно захотіти)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Вас зачіпає увага до них і те, що він іноді ставить їх не те щоб на рівні з вами- вище вас. У вас з подругами один вихід - бути в їхній компанії зіркою, попри все)
    Подруги пропадуть в перші пів року післ вручення дипломів, бо пропаде основний пов'язуючий фактор.
    Здається ви більше визріли до дорослих, серйозних стосунків ніж він. От і все. Мабуть йому треба більше волі, щоб визначитись і з пріоритетами і знайти своє комфортне місце і становище в житті.
    Мабуть ви забагато від нього чекаєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Йой, "не погані стосунки". Ви справді думаєте, що тільки на такі заслуговуєте? Стосунки можуть бути найкращі - ось які треба цінувати і за такі боротися.
    А те, що кінчаться подруги - підуть співробітниці, родички і тд. І кінця краю тому не буде. Бо де комфортно і приємно йому, не комфортно Вам. А відмежувати його від оточення Ви не зможете. А саме так Вам буває комфортно у стосунках з ним.
    Якщо Вам шкода 2 років зустрічань, то потім буде шкода 3-4-5 років. Подумайте краще про своє майбутнє. Нічого не зміниться. Або вже сьогодні починайте вчитися з тим всім жити, або шукайте інших стосунків і не марнуйте його і свої душевні сили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з того всього мене найбільше насторожує "шкода 2 років зустрічань"
    Зустрічатись третій рік тому, що шкода 2 попередніх років, а потім одружуватись, бо "шкода 5 років разом", - це найсумніші підстави бути разом, на мою думку.
    це дуже добре, але так само не привід бути разом як чоловік і жінка.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Дякую усім за поради і відповіді, вони є дуже для мене потрібними. Деякі з них мені дали цілком необхідного копняка під дупу аби почати думати мізками.

    І насправді, питання є не в 2 роках стосунків (тим більше, що я не казала, що мені їх шкода), питання в тому, що я його дуже люблю, поважаю і завжди можу покластися. Але тим не менше, здається, цього недостатньо в даній ситуації. Мені здається, йому стає некомфортно зі мною, коли ми в оточенні його друзів. Коли лише удвох - все чудово, ми найкраща в світі пара і наші стосунки просто чудові і напрочуд гармонійні, ніжні і легкі.

    Проте не тоді, коли нас оточує світ. А мені такого мало, було би мені 18-19 це інша ситуація. А в 22 хочеться стабільності і підтримки від сильного мужчини. Котрий буде йти зі мною "в світ" з гордо піднятою головою, навіть якщо я сумую на дні народженні.

    Починаю думати, що він справді ще не визначився чого ж він хоче і якраз через те, що я люблю і себе і його, потрібно його відпустити досліджувати світ. Або ж принаймні дати харч для мислення. Скажу, що не можу більше так, попрощаюся, а далі - його прерогатива вирішувати, що для нього краще.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Особливо тоді коли ви чекаєте приїзду на два дні додому щоб з ним побути, а він їде до подруги. Чи тоді, коли ви не можете впоратись з нервами в гостях в його подруги, а він замість того, щоб підтримати вас відправляє додому бо ви "сидите як засватана"?
    Ви дуже розумна молода дівчина, видно, що ви намагаєтесь докопатися до суті, аналізуєте, наводите порядок в голові. Але ви не оцінюєте об'єктивно ані його, ані ваші стосунки. В мужчині головне вчинки. Розумні слова, солодкі обіцянки, запевнення сказані в потрібний момент не означають нічого, якщо вони не підкріплені вчинком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Ви праві, напевно що, "завжди можу на нього покластися" теж стосується лише того, коли ми одні. Підвезти мене кудись, допомогти батькам диван перенести, щодня забирати з роботи, вислухати він може. Приїхати, коли мені зле і привезти ліки з іншого кінця міста. Коли на конференції в мене почалися різкі болі він що 15 хвилин бігав до мене і набирав теплу воду в пляшки аби збити біль. Це при тому, що він вночі оббігав пів-Києва для того аби мені знайти потрібні ліки. Але саме тому так і тяжко, бо поруч з усім негативом стоїть і багато позитиву. Любові та дружби. Тому і серце болить.
    Але поговорити потрібно. І дати йому вибір - нехай відчуває, що це в його руках, а не в моїх.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені ще так цікаво, що більшість відповідає про "юний вік", "недосвідченість". 22 роки (якщо я вірно зрозуміла) - це вже повністю доросла, свідома і досвідчена людина, на мою думку.
    Поговорити потрібно, і буде дуже добре, якщо получиться сформулювати: що саме в стосунках приносить Вам, @Sasha Ptasha шкоду. І чим саме шкодить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Ви праві, так і збираюся зробити. Але от 22 з половиною - мені, йому - майже 21, разом вже 2 роки.