Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та бо ви молоді ще бюули. мій рат із дівчиною зустрічались із 17 (вони однолітки), одружились в 23, цього року їм по 30 -- любляться, як голубки, любо глянути. Тобто більше 6 років зустрічались -- але це одне: вони вчились, росли, дорослішали, шукали роботу, заробляли на весілоля (самі, до речі і зробили). А коли вже старші -- і так довго тягнуть, то інше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Згідна. Я автоматично пишу про власну вікову категорію.
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мабуть в кожного своя доля, маю дві сімейні пари, які були разом з садочку, тобто, школа, інститут, також разом, і дальше живуть разом. То все є дуже індивідуально, стосунки ми будуємо, створюємо самі, тому і відповідальність несемо самі. Єдине, в теперішній час дуже змінилася модель нашого життя, тому живемо і робимо те, що комфортно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Зайшла глянути, хто то тему підняв на 3 сторінки, а то наша Любця:)
    Ох, мені той Рудий. Що то на ньому світ став, що ти мучаєшся. Та він чим старше стає, тим більше тарганів в голові розплодить. Ти хочеш з ними миритися?
    Не можу тобі ніц порадити, сонце, бо я його не схвалюю. І справа не у різниці у віці. То не серйозно крутити тебе 6 років, не по-хлопськи. Короч, Люб, тобі тре розвіятися. На танцульки якісь сходити, на інших хлопів подивитися, записатись на карате, там знаєш які фігурові ходять. Компліментів наслухаєшся в свою адресу. То може іншими очима подивишся на свого пенька;)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Трохи зіпсую статистику- ми зустрічалися 5 років, при цьому жили разом, мені, коли познайомилися, було 23, йому 38.
    Ситуація ускладнувалася, ще й тим, що виросли в різних країнах.
    Під час тих 5 років, чула від різних знайомих, що він не жениться, знайде собі ще молодшу, бавиться зі мною. Потрібне вибрати :)
    Йому говорили- вона хоче тільки візу, жити в Німеччині, кине тебе.
    Ну і що, наразі вже 12 років одружені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І що ви зробили? Мабуть вже 100 разів помирилися. Знаєте, я з чоловіком живу більше 20 років. А виникають деколи такі самі питання.. але дальше живемо. Від добра, добра не шукають.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    от чому, якщо не секрет? чому люди так довго зустрічаються, живуть і не одружуються.

    Відразу скажу про себе: з 18,5 років зустрічалась із хлопцем на 10 років старшим -- 4 роки зустрічались. перші два роки впринципі про весілля не думала, потім зрозуміла, що люблю його але, але, але -- і так би мучилась (зрештою, і мучилась два роки, двічі надовго розходились), якби не зустріла іншого.

    Припускаю, що якби я завагітніла, вийшла б заміж і теж би якось мирилась, якось би любила і якось би будувала стосунки, але навряд чи була б щасливою. І це при тому, що я його любила (тільки "люблю не азначаєт щастя").

    А з своїм чоловіком теж довго зустрічалась, як на мої мірки -- 3 роки, але: я вчилась, у нас не було так багато грошей, ми чекали на квартиру... виходить, гроші нас стримувіали від одруження. Але ну і друге -- ми працювали разом і по 12 годин на добу були разом. У нас була квартира для інтимних зустрічей -- і ми там були, коли хотіли. Тобто ми ітак весь час були разом, проте жили окремо із батьками -- кожен зі своїми. Якби ми не мали можливості так часто бачитись -- то, либонь, би одружились і жили б теж з батьками за їхні гроші((( А якщо проблем із грошима і житлом немає -- живете ж разом, то чому не одружуєтесь?
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Я припускаю що у всіх молодих пар є проблеми з житлом :)
    Буває що чоловіки ще не готові, буває дівчата. Моя сестра довго жила з майбутнім чоловіком і не одружувались, бо були проблеми з документами, хтось гроші на весілля складає. У кожного своя історія і причина.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    це поважна причина
    це взагалі найбільша дурня, яка може бути)))
    Так, але кожен на щось розраховує. Я знала, що у мене буде квартира із 12 років, а отримала її в 25 -- і відразу одружилась. Але я знала, що вона от-от буде, от-от -- і так 13 років))) Ну далі 27 я б напевно не тягнула, вже б знімали. Але я з дитинства знала про це і варіант життя із батьками не розглядався. А якби я цього не знала -- то була б морально готова і з батьками жити, і з свекрухою, і з бабою, і десь там в хаті на селі -- ну точно б шукала варіанти. хати не падають із неба -- і просто нізвідки її чекатит і не одружуватись -- це теж не варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Якщо обоє цього хочуть - то чому дурня? Це вибір двох дорослих людей. Не люблю пхати свого носа, бо в когось стосунки складаються не так як у мене)))
    Я колись зустрічалась 5 років, була ще дуже молода, і добре що не одружилась. Все відбувається не просто так, у всіх свої причини/страхи/брак грошей/юний вік/не впевненість у людині/бажання свободи.
    От спішити одружуватись я б якраз не радила нікому. Це має бути виважений крок двох свідомих і самодостатніх людей, які не залежать від батьків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 2
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    Мене вистачило на три роки зустрічання , далі я просто спитала чи є у наших стосунках майбутнє, через рік ми одружились... Я б не змогла просто зустрічатись не знаю що мене далі чекає... І жити разом просто так це теж не моя історія... Але кожному своє... Припускаю що можна бути щасливому і без будь яких штампів, бо вони не гарантуть щасливого сімейного життя...Але будь які стосунки потребують розвитку, постійноі роботи не залежно є штамп чи нема...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Але мова йде про конкретний випадок. Вона його любить, він - конкретно не написано. Жити окремо не можуть, а стосунки зависли на якомусь етапі і не розвиваються. І шо дєлать? Створення сім'ї в даному випадку дасть необхідний поштовх і новий виток в стосунках ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Так
    Власне. Створення сім'ї і є розвитком стосунків. А зависли, бо їх не розвивають.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    скажу, як не всі: раз є якісь причини, чому "ні" ( не важливо, як це назвати- "боюся, не хочу, не готова")- лишитися того ровера і жити , як живеться. Бо значить і так як є , живеться нормально. Для тебе особисто. Все інше- то від людей. Від отого " а що скажуть, а купа років, а пора вже щось рішать...". Ніфіга не пора. То як з дітьми: ти або народжуєш, бо чуєш, що саме зараз це най-най твоє бажання, і тоді тебе уже ніщо не тримає- ні страх вагітності, ні матеріальний страх, ні страх виховувати дитну одна чи не одна. Або не народжуєш ще, бо , значить, не так то і сильно хочеться. Ні, є ще третій варіант- "бо пора або так сі стало". Ну тут уже інше спрацьовує. Отак із заміжжям: ти або хочеш заміж "як книжка пише" і робиш усе для цього, або тобі реально і так нормуль. Бо по факту ти і так уже там.
    Ще років 15 тому купа моїх знайомих ровесниц виходили мосово заміж в отой преріод 25-26 років, бо " ми так давно разом, що пора або одружуватися або розходитися" ( тобто іншого варіанту якоби немає і тоді ставили питання "руба": або -або). ".Другий варіант був- "батьки кажуть йому ( чи мені), що уже пора. . Зараз серед моїх старших коліжанок є ті, чиїм синам по 23-24 роки. Так от аргумент мами для одруження- " нехай краще би одружився у найближчі роки і я була би спокійна. А то вічно переживай де волочиться :) ". Або аргумент "та він ще зі школи з нею зустрічається". Ну і ?

    З приводу "махнути хвостом"- то ілюзія що зараз можеш, а потім не зможеш. По факту теж нічого не зміниться. Ти або зараз не хочеш виляти хвостом, або потім, якщо захочеться, то ніякий чоловік під боком тебе уже не спинить. Штамп і вінчання не є тим стримуючим фактором. Інакше не було би купи розлучень і уневажнень шлюбу. Це або є у тебе всередині і саме з цією людиною, або його немає.

    Знаєш,отут є відповідь на твоє питання:
    А оце:
    то "від людей".

    А тепер сядь і подумай: ти хочеш заміж ( чи не хочеш) для себе чи для людей? По моєму, якраз коли тобі уже за 30, та і твій партнер уже не юнець, то оце "щоскажуть"- давно пофіг.І стосовно того, коли дружуватися і чи одружуватися узагалі; і стосовно того, крли народжувати, чи народжувати і якщо народжувати та виховувати - як і з ким.
    Ну і так, з досвіду- не дуже то і впливає. Якщо не реагувати. А навіть якщо і реагувати, то десь зачіпає перші 10 років :) Потім заспокоюються всі :)

    Тому одна справа, якщо це некомфортно тобі, бо власне некомфортно тобі, незалежно від будь якого впливу чи прикладу. Чи тобі некомфртно під приводом інших чинників ( тобто твої бажання чи небажання визначає сторонній вплив "засиділася, пора щось робити")?
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Я згідна з Siania, що до весілля треба підходити виважено, бути впевненою, що ти з людиною хочеш прожити все життя- принаймі в мене такі принципи.

    Які в мене були причини?
    Я, так як і Ви, раніше зустрічалася з хлопцем( 3 роки різниці), майже 6 років, він неодноразово мені пропонував одружитися, але щось мене ще не влаштовувало. Я не відмовляла, але просила почекати.
    Напевно, вийшла б за нього, жила б однотонним життям, бо великої пристрасті вже не було, була дружба, любов, але не було тієї новизни почуттів. Мене це лякало. Він був моїм першим хлопцем, і я думала, що це неправильно, в животі мають літати метелики і земля вислизати з-під ніг все життя.
    Але сталося те, що сталося- я поїхала працювати Au-pair , а він мене зрадив.
    Найгірше, що я йому довіряла і думала, що дуже добре знаю.
    Тому з моїм теперішнім чоловіком я вже була обережнішою.
    Потім- інша країна, я без місцевої освіти, в "глухому" селі, де автобуси їздили зранку до міста, а ввечері назад.
    Знаєте, село- це село в будь-якій країні, тут майже всі люди одне одного знають, разом вчилися чи ходили в садок, а більша половина- родичі. Як тут бути чужим, це неможливо все розповісти, це треба відчути.:)
    Тоді я ще не знала, чи зможу все життя прожити без родичів, без всіх старих знайомих, друзів.
    Додам, я- інтроверт, мені не дуже легко з незнайомими людьми.
    Ще одна проблема- фінансова, в чоловіка вже був будинок і фірма, які він збудував і відкрив сам, з кредитами, з досить високими ще на той час відсотками, все-таки одружуючись, успадковуєш не тільки власність, а й борги.
    Мені було важко в 20 з хвостиком прийняти, що є зобов"язання, які прийдеться виплачувати наступні 20 чи 30 років, чоловік, який дуже багато працює. В мене в Україні також була успадкована бабусина квартира, і можна було б жити менш-більш в своє задоволенння.
    Ось такі страхи, які з роками щезали, права з"явилися, освіта, з часом і кредити зменшуються, з віком щезає "залежність" від родичів.

    Спочатку ми й не думали про одруження, нам було і так добре вдвох. Перша спроба була після 3 років зустрічання, але папери з апостилями мали дуже недовгий строк дії. Наступного разу ми виявилися розумнішими і поїхали одружуватися в Данію, де непотрібно було стільки документів.
    Чоловіка лякала різниця у віці і те, що я іноземка ( він- сільський хлопець:))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Доброго дня, шановні дівчата!

    Дуже хотілося би почути Вашої думки і поради, адже, на даний момент мені мені дуже потрібні якісь настанови, а отримати їх я не маю змоги.

    Можливо хтось мав досвід стосунків з молодшим хлопцем? Ми з моїм вже майже 2 роки разом, відколи мені було 20 з половиною, йому 19. За цей час ми обидвоє дуже подорослішали, змінили себе та свої життя.

    Але тим не менше, зараз я відчуваю, що мене не влаштовують те, як він себе зі мною поводить. У нього часто проявляється безпідставна агресія до мене (не фізична, а емоційна) але тим не менше, я не маю права ні посварити на нього, ні образитися, адже він вже вибачився і у такому випадку винною буду я. Але коли я можу сказати щось неприємне, тоді це і викликає злість.

    Мені неприємно, адже виглядає так, що неважливо, що він сказав/зробив, я маю зрозуміти і прийняти але він так же ж не вміє.

    Але що найгірше, це відбулося у один момент - ми приїхали з відпочинку і наші стосунки жахливо зіпсувалися. І зараз я просто вже не можу витримувати таке ставлення. І без нього бути дуже тяжко, і з ним також. Я інколи просто боюся за своє психічне здоров'я. Ми двоє маємо схожі емоційні темпераменти і зазвичай наші сварки не надто добре для нас закінчуються.

    І вже говорили спокійно про ситуацію, але нічого не змінюється. Він пояснює, що інколи в нього така сильна деструктивна агресія у середині, що вона сама його лякає.

    Дуже хотіла би почути пораду, можливо хтось був у схожій ситуації, як ви з цим справлялися?

    Дякую наперед!
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2017
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Sasha Ptasha, переключіться на щось інше. Можливо, йому вас забагато, на даний момент. Якщо не допоможе, то прийміть для себе рішення, чи готові ви з таким миритися, бо потім легше не буде.
    Якщо б ви були одружені - це одне, а якщо такі "квіточки" на етапі зустрічань, то "плоди" можуть бути дуже гіркими.

    Ще як варіант, що він сумнівається у своєму виборі, тому його так штормить. В такому випадку дайте йому час розібратися в собі і в своїх почуттях. Заодно і для себе проясните, що і до чого.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це як?
    забагато тестостерону, вік такий, хай йде вагони розгрузить)) жартую - хай займеться карєрою, роботою, розвитком - зараз найкращий час
    гори перевертати, завойовувати світ і так далі
    виливати все на вас непотрібно, нерозумно..
    і взагалі, чого ви маєте це терпіти?
    це просто вікове, що у нього, що у вас, ви ще дуже юні
    порадити щось? вам або набратися мудрості, або рубати з плеча
    поставте межі свого достоїнства, у вас є свої відчуття і потреби.. якщо сильно образив, то одного вибачення може бути недостатньо.. ви відчуваєте гіркоту чи неприємність, то відчуваєте доти, поки вони є, або поки він не зробить щось таке важливе (зірку з неба дістає, на коліна падає), що ви і забули за образу
    а оце - я вибачився, тому припиняй ображатися... я кажу неприємне, а ти ні - ну то даєте собою маніпулювати
    багато дуже залежить від вас, отакі молоді хлопці не зі всіма так поводяться
    але це не означає що проблема суто у вашій поведінці, це просто важкий період, багато хлопців в таком віці (на мій погляд) проходять справжній підлітковий вік і аж тоді дорослішають, десь після 25))) хоча якщо їм дозволяють маніпулювати, то і до старості такі можуть бути
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Sasha Ptasha

    Sasha Ptasha Member

    Дякую Вам! Можливо, я не надто правильно описала ситуацію, що склалася. Мені зараз 22 йому - 20, обидвоє працюємо, він ще паралельно вчиться на денній формі навчання.

    В нас таке буває, що ми по пів року любимося, а потім за якихось 2 тижні за весь час надолужаємо. А так - і він мене зазвичай поважає і підтримує, і я його.

    Але тим не менше, вчорашня епопея була в нашому споконвічному камені спотикання - його подругах. Він є частиною компанії, котра складається з 3 дівчат та його. Як тільки ми почали зустрічатися, я до них цілком добре ставилася, але дивувалася, чому він мене до них не бере і не знайомить. Він відмовлявся, казав, що йому не зручно (це при тому, що хлопець однієї з тих дівчат завжди запрошений). Коли я ще вчилася, ці дівчата мене демонстративно ігнорували в університеті, не віталися, або ж і оберталися, як тільки мене бачили.

    Якось ми з хлопцем не бачилися 2 місяці (я була на навчанні закордоном) і в нас мали бути одні вихідні разом у Львові, після них я поверталася у Німеччину. Ми кожен вечір обговорювали, що ми можемо на тих вихідних зробити. А як тільки я приїхала - він мене поставив перед фактом, що він їде з цими дівчатами на вечірку у Білу Церкву (додому до однієї з них), бо він їм раніше пообіцяв, а мені - не обіцяв.
    Я образилася, але сказала їхати, проте як тільки йому передзвонила вночі, він сказав, що я ревную і тому надзвонюю. Стався страшенний скандал. Він на час припинив з ними бачитися і життя пішло своїм спокійним рухом.

    Вчора ж, в однієї з його подруг було день народження і вперше вона запросила його зі мною. Я тут звісно не мала рації, я не дуже хотіла до неї йти, але вирішила піти, бо краще вже побачити, що там відбувається і бути спокійною, аніж нервувати кожного разу, як він їхав до них.

    Як тільки ми приїхали в мене стався панічний напад і я взагалі не захотіла йти до будинку. Тим не менше пішла, і там все, на диво, було гаразд, але мені було вельми некомфортно.

    Особливо враховуючи, що там була його колишня, яку як тільки він побачив - в нього руки затрусилися так, що він зламав трубку від кальяну (вже у сварці він сказав, що це було не через те, що він її побачив, ще й з обручкою на руці, а через те, що я була сумною і він себе відчував як у пастці).

    Мені здавалося, що я зі всіма розмовляла, гарно себе вела але, звісно, була відокремленою і не поділяла загальної ейфорії. Я попросила його поїхати, в момент, коли половина гостей роз'їхалася - він же ж сказав, що не хоче, що не обіцяв, що рано поїде, хоче бути до кінця і взагалі я себе жахливо вела, йому дуже неприємно від мене і якщо я хочу то можу брати таксі, враховуючи, що це було за межами міста (у ласкавішій формі). Хоча він і вибачився по смс вночі - мені все одно було боляче. Сьогодні, знову посварилися і його сторона ситуації така ж болюча, як і моя, адже йому здавалося, що я зіпсувала і йому і всім свято тим, що сиділа як засватана, не хотіла майже нічого пити і їсти (а моя тривога не проходила і мені справді кусок в горло не ліз) і іноді переписувалася телефоном.

    На скільки я пам'ятаю - в нас в житті було 3 сварки (разом зі сьогоднішньою), які дико загрожували нашим стосункам і всі через тих подруг, чи скоріше нашого ставлення до них. Я просто не знаю, як з цього вибратися. Мені тяжко не ревнувати, а вчора я не змогла себе "адекватно" вести, враховуючи, що рік постійних сварок через них дуже мені відклався у душі. Я ніколи не була проти його подруг, як таких, просто ображало, що я ніколи не була запрошена у цю частину його життя.

    А зараз ми вже непевні, як з цього вибратися...
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2017 ---
    Я перепрошую, що так викинула свої проблему, просто вона триває вже 2 роки та мені дуже потрібно тямущої поради.
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2017
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дитино, чоловік має лікувати панічні атаки, а не провокувати їх. із усього описаного я бачу лише одне -- втікати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3