Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    я тут сиджу і плачу.... здається, руйнується моє спільне життя з коханим...:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Як врятувати стосунки?

    Головне без поспішних висновків... Всіляке буває, але минає... А як інакше досвід здобути?
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Заспокойтесь, все буде гаразд! Такі ситуації часто бувають, але все проходить, налагоджується! :girl_wink::girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та то вже переростає в тотальне взаємне нерозуміння... няк не налагоджується ;(
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Може, варто якийсь час не відстоювати свою думку, а виявляти виключно ніжність і розуміння? У чоловіків теж свої кризи бувають...
    То лише припущення, тапками не кидайте... :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Як я вас розумію...
    Постарайтесь не сприймати того всього близько до серця.
    В мене куди гірша ситуація. Так при дитині останнім часом дозволяє собі сказати на мене мій власний чоловік. Погодьтесь, це куди гірше ніж
    Про розлучення не хочеться думати. Чекаю коли ж все пройде. А воно не проходить.
    ... Нарешті сльози покотились градом... може виплачусь і легше стане. Добре що мене ніхто не бачить. Малеча спить. А чоловічок мовчки одівся і кудись потопав. Грошей на сім"ю не дає. Каже що я заробляю. А як можна зараз з дитиною прожити на моїх 700 грн.? Це ж смішно. Радить в мами моєї гроші просити , як мені не вистачає... Скажіть, хіба це нормальна відповідь 36 річного чоловіка? А як пробую з ним по доброму поговорити, то крім образ і нецензурної лексики нічого не чую. Що з ним сталось? Раніше він ніколи собі такого не дозволяв навіть при мені, а не ие щоб ще й при власній дитині. Що мені робити... як правильно себе повести... не хочеться дитину без батька залишати, та й шлюб ми з ним в церкві брали з надією що на все життя.

    Може не зовсім в тему, але може хтось підскаже чи можна від нього аліменти вимагати в такій ситуації?
     
    • Подобається Подобається x 45
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    На аліменти ви можете подати вже, навіть не розлучаючись
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя ого... Тяжко... Сподіваюсь, що помиляюсь, але може тут замішаний хтось інший (точніше інша)? Давно це в вас? Він взагалі вдома живе? Харчується і т.п.? А ви його утримуєте?
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та вже трохи давненько. Раніше все старалась приховувати, стидно було признатись іншим. Все хотілось, щоб було не гірше ніж в людей. Багато я йому пробачала (і запої і навіть рукоприкладство)... Третя? Та ні. Не думаю. Третьою в нас виступає пляшка. В нього все якось хвилями. То з соплями розказує як нас з дитиною любить... то обзиває-прозиває невідомо за що. Так і живемо вже кілька років


    В період "припадків" демонстративно не їсть того що я готую. Слово "вибач" від нього нереально витягнути.
    А щойно повернувшись остограмлений і побачивши, що я заплакана строчу щось в інтернеті знову про мої гроші почав, і знову стандартними вульгарними фразами а в кінці додав, що завтра інтернет відключить і ... що затовче мене . А вчора гуляючи з малою я оділа шорти, так він подзвонив і заявив що закриває двері, а я з малою в своїх цитата "трусах поп...ю до мами наніч" А мама моя живе в іншому кінці Львова і я вийшла забувши гроші, та ще й на рахунку в моб. недостатньо коштів було навіть для з"єднання. Якось дивом (трохи жартами, трохи так) вмовила не робити дурниць. А що далі? Дитина росте. Все бачить, все розуміє. Мені перед нею теж соромно.
    За що? Чому? Що ж робити?
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 56
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя....як я вам співчуваю...читаю і згадую своє страшне дитинство:sad: Мій тато нас відправляв до бабці, а потім не пускав в хату...Мама заяви носила, а він клявся що змінеться, що сам не знає що на нього находить...мама не розводилась - бо все рівно не було куди йти...а ще 2-є дітей...
    скажу з точки зору дитини яка виросла в тому всьому - не страждайте заради "на благо дитини", бо то не на її благо. Я колись мріяла щоб батьки розвелись, жила в постійному страсі, що щось станеться з мамою, боялась в школу йти, неприємно було вертатись додому...бо там був він...
    Подумайте добре чи ви з донею заслуговуєте такого ставлення.
     
    • Подобається Подобається x 48
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, Тяжко щось сказати, так як видно що ви його любите..... Але ж себе також треба любити... а як же дитина? Який у неї емоційний стан, це ж все залишається десь в закутках памяті. В мене була точнісінько така ж ситуація, і я не змогла дивитись, як мій син здригається від кожного, навіть ненароком сказаного трошки голосніше, слова і старався десь залізти, щоб його "не було". А де межа вашого терпіння, якщо навіть рукоприкладство ви терпите....
    Може трошки жорстоко я написала, вибачайте.
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дякую за розуміння і підтримку.
    Іноді здається, що він так казиться з ревнощів. Але я ніколи йому нінайменшого приводу для цього не давала. Найбільше на що я здатна, так це пококетнічати серед білого дня в межах пристойного. Не більше. І він це знає. Іноді мені здається, що то люба свекруха з свекром йому нашіптують поради про те що він великий господар, а я лише жінка. Ще один з варіантів - попав під вплив "хороших" друзів. А може те що я пішла на роботу і стала хоч трохи незалежною від нього.

    В тій всій історії є ще один момент - квартира. Куплена відразу після весілля в чоловікової рідної сестри. Гроші давали обидві сторони. Оформленням документів займався чоловік. І ніби з ціллю економії податків, був оформлений договір дарування лише на нього. Все б нічого. Але з часом він вирішив мене шантажувати цією квартирою. Мовляв, квартира його, я в ній ніхто (до народження дитини навіть не була прописана), і при розлученні все залишиться лише йому. А я куди хочу, туди і потопаю. Потім перепрошуючись, казав вже інше. Але змін до договору дарування (на трьох, чи просто на дитину) так і не захотів зробити. Тай про обмін на більшу площу чоловік і його батьки і чути нічого не хочуть. Його батьки всі відкладені збереження доклали йому на новеньку машину (оформили її доречі про всяк випадок теж на себе), хоч за ті гроші спокійно можна було нашу однокімнатну квартиру на 9 поверсі виміняти на щось більше і симпатичніше.
    А саме смішне, що вся його родина в один голос тлумачить йому про другу дитину. Мовляв бабі з дідом треба ще одного внука(чку)
     
    • Подобається Подобається x 39
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, сумно то казати, але ситуація не вирішиться, поки грім не вдарить.
    Виставте його з хати, най до батьків забирається, а якщо ніяк - то самі з дитиною переїдьте й не давайте йому з нею бачитися якийсь час. Мусить бути шокова терапія, бо якщо то вже кілька років триває, то він устиг звикнути, що ви ніде не дінетеся й може робити, що хоче. Іншої ради тут нема. Поки будете лишатися, прощати, поти буде тільки гірше... Якраз зараз, коли відчай вас заливає, це й варто робити.
    І про другу дитину забудьте, з такого плоди любові не родяться ніколи. Зміниться ситуація, можна буде щось думати...

    І ще... потріть лоґи, паролі й історію всю, бо ще зайде, прочитає... страшно подумати.

    До речі, щодо квартири. Наша теж лише на чоловіка записана, але ми з малим там прописані й мій підпис на документах про купівлю був. Без мене й мого підпису з тим помешканням чоловік не має права нічого робити. І якщо куплене після весілля, то все є спільно нажите й при розлученні буде ділитися порівну, тому ви його не слухайте. До речі, візьміть на озброєння пару параграфів із українських законів та з канонів церковних і тицьніть йому ними при нагоді (словесно, аби бачив, що жінка підкована). Подіє дуже сильно, повірте!
     
    • Подобається Подобається x 34
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Шкода, бо написала стільки, а воно все кудись зникло. Зараз спробую відтворити.
    Був якось в нас період, коли я спакувавши речі (навіть дитяче ліжечко) жила більше місяця в своїх батьків. Чоловік за той час жодного разу і не подзвонив не поцікавився як його дитина. Це тільки викрикати він вміє, що при розлученні дитину собі відсудить. Було все це напередодні великодніх свят. Думала, що може це якось на нього подіє. Лише на моє день народження подзвонив і пробурмутав якесь віршоване привітання. Так малеча святила пасочку без тата. Помирили нас мої подруги. Хоч їх думка розділялась, але зрештою ми знову зажили разом. Вистачило відносної ідилії приблизно на пів року. Але повертаючись, я для себе вирішила, що я піду знову - то назавжди. Тому досі терпіла і замовчувала.
    А ще цікаво, що він ніколи своєї провини не визнає. Мовляв, що навіть якщо він щось погане зробив, то це все через мене. Через те що я не так подивилась, не так звернулась, не положила біля тарілки ложки під час обіду...

    Лілю, а як мені витерти логи?

    І як в когось будуть підходящі параграфи з закононів і канонів, то буду вдячна за лінки. Бо шукаючии інформацію про аліменти натрапила на рідні Дівочі посиденьки.
     
    • Подобається Подобається x 24
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    У мене є параграфи з канонів, то можу підкинути (але завтра, бо маю на робочому компі). Там є власне про загрозу здоров'ю дружини чи інших членів сім'ї. Побої до того й відносяться, обзивання ще й до психічного.
    Закони треба в когось ще просити. Але точно знаю, що жінка в тому плані захищена. І мені нотаріус дуже підкреслювала, що без мене чоловік помешкання ніяк не продасть.

    Подруги вам зробили вовчу послугу. Він має сам зрозуміти. У мене знайома так бігала від чоловіка кілька разів, а ми їх мирили, поки не усвідомили всієї шкоди того... Дійшло до нього тоді, коли вона занесла заяву на розлучення й на позбавлення його батьківських прав. А він навіть не знав, де вона живе... Отоді він прозрів... Зараз живуть душа в душу, геть забув, що можна руку підняти. Але грім мусів добряче вдарити.
    І їх навіть розлучили, про що вони й не знали. Правда, вони той папір геть подерли...

    Так що отакі ситуації бувають. Тільки треба рішуче діяти.

    Під логами я мала на увазі паролі й історію. Подивіться в "шо кому не ясно" тему про те, як чистити куки. То є схоже. Якщо у вас лисиця, то там просто все. Ставите галочки на паролях, історії, кеші та куках і все...
     
    • Подобається Подобається x 18
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    О, яка знайома картина...
    Треба казати тако:
    А ти що робот, якого я програмую? Чи маріонетка, що мені вистачить за ниточку смикнути й ти вже зробив щось? Ти сам собою не керуєш?? Дякую, що мені повідомив, яку я маю над тобою владу!

    Дослівно цього цитувати не треба. Але загалом психологи із такими чоловіками працюють саме в цьому руслі. Вони мають зрозуміти, що їхні реакції та вчинки - це їхній вибір і нічий більше. А якщо вони реагують - то дозволяють собою маніпулювати й вирішувати за них і взагалі тоді є безвольні... То все дуже складний процес, таке так просто не поясниш. До деяких ніколи не доходить, а деякі вкінці розуміють і повертаються до сім'ї цілковито іншими людьми. Просто нас ніколи ніхто не вчив, як керувати емоціями, особливо гнівом. От і наслідки того вилазять саме таким чином. Психолог може в цьому дуже допомогти. І якщо чоловік не захоче такої допомоги (а якщо ви підете жити окремо, то може піти на все, аби вернулися), то хоч сама підіть, бо вам ще й дитину витягувати з того багна негативу. Просто психолог побачить ситуацію краще, ніж ви, ваші друзі й родичі, чи тут на ДП. І знатиме, над чим вам треба попрацювати в собі, аби не піддаватися на провокації та знущання чоловіка. Не вважайте за моду, то дійсно багато дає. Тут я точно знаю, що кажу.

    І ще маю питання. Зверніть увагу на те, як дитина малює, це багато вам скаже. У неї нема на малюнках різких ліній? Діти в таких ситуаціях часто малюють агресивні лінії, у малюнках відсутні персонажі, теми... Вони малюють свої емоції, а не дослідження навколишнього світу. Зверніть на це увагу обов'язково.
     
    • Подобається Подобається x 28
  17. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галюсю, ось посилання на Сімейний Кодекс України

    Так само раджу вам піти на консультацію до юриста який спеціалізується на сімейному праві (може дівчата когось порадять, я нікого порекомендувати не можу). І ще поговоріть зі священиком, чи можлива процедура уневажненя шлюбу.
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Маріє, тут про уневажнення шлюбу зарано говорити. Зараз можлива лише сепарація. Для уневажнення підстави є лише ДО шлюбу, тобто якщо чоловік почав жінку бити, то це підстава до сепарації, а не до уневажнення. До прикладу.

    До речі, говорити треба з каноніками, а не просто зі священиками. Або самостійно почитати канони й більше часом довідаєтеся.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)


    Ваша правда, говорити треба про сепарацію (ну шо тут поробиш, такий я неук :shy:).
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Нічого, зате ви мене "копнули" канони пошукати.

    Галченя, я їх подам у тему "церковне розлучення", бо тут то вже зовсім оффтоп. Я от думаю чи з цеї теми не повиносити такої теми дописи й не назвати наприклад "як врятувати стосунки" чи щось таке...
     
    • Подобається Подобається x 7