Як впливають на Вас пори року...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Viktorina, 12 Листопад 2010.

  1. DValyaD

    DValyaD New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    ОТ і в мене зараз так...:girl_cray:
     
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Усі пори року я люблю,але зміну відчуваю коли приходить весна...все топиться ,вечора стають теплішими...приходить "муза "і аж хочеться щось робити!Настрій покращується,а за ним і зовнішній вигляд....Ех....добре, що зима завершується і попереду море сонця ,тепла,поїздок на шашлички)))!
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я чогось уже почала в тому сумніватись))), а оптимістка я справжня))). Не чекала ранньої весни, от уже і взагалі весну перестала чекати! Чесно!
     
  4. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Люблю весну і літо) Але зараз ніби весна ,а в мене суцільний ДЕПРЕСНЯК(( :sad::sad::sad:
    і все через особисті проблеми( :sad:
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    і до цьго додам ще аби було як побільше спати))))Кому шо...
     
  6. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Дівчатка, ви, може, пропишите мене в дивачки, але я не просто люблю, а обожнюю кожну пору року)) Начебто дитинство минуло, а максималізм і звичка отримувати все і одразу - лишилася :girl_wink:


    Зима... Моя мила, моя кохана зима! Обожнюю зиму за те, що не варто шукати причин для друзів "чому я не хочу піти прогулятись". Одна-єдина відповідь: "холодно")) А якщо відверто - о, Боже, цей неймовірний запах випічки! Ладна готувати годинами, не виходячи з кухні! Апельсини, лимони, м'ята (яку заздалегідь заготувала влітку)... А какао! А чай! В нього абсолютно інший смак, не такий, як в будь-яку іншу пору року! А з духовки пахне імбиром і корицею) А тебе чекає книга або цікавий фільм... Чекає великий плюшевий халат) Чекає вишивка, на яку не вистачало часу влітку... А сніг, сніг за вікном! Коли ти можеш дивитися на нього годинами і вимріювати собі ідеальне життя...

    Весна... Моя вишнева, моя медова весна! Я відчуваю себе весняною принцесою, бо з'явилася на цей світ в травні! Перші квіточки, вже бачу свої нові розкішні гербарії! А фотоапарат?! Він не сумує... Найгарніші вечора, нема питань, у травні! Ще немає удушливої жари, але тепле пахуще повітря в собі несе аромати тепла, яке на своїх крилах принесли перші пташечки.

    Літо... Моє м'ятне, моє безтурботне літо! Базилік, помідори, огірки - все з грядки! Косимо травку, засмагаємо під сонечком. А річка! Ммм, ця кришталева прохолода! А шовковицю ви любите? А сунички? Такі ароматні, такі червоні... А скільки компотів, варення, джемів! Робимо все, щоб взимку знову і знову відчувати, яким ласим і врожайним було літечко!

    Осінь... Моя тепла, моя дощова і мінлива осінь! Коли сонечко гріє, але не припікає, коли починаються проливні дощі... Вдома так тепло, так затишно! Для мене - це найкраща пора для того, щоб підбити висновки цілого року! Мої перемоги і поразки, мої хвилинки меланхолії, мої години натхнення... Будую плани на зиму, весну, літо... Шукаю всякі рецепти, схеми для рукоділля і все таке різне)) Так, я приділяю час моєму самовдосконаленню!

    Ну, і як обрати улюблену пору року?! :girl_tender:
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я теж люблю всі пори року.
    З дитинства обожнюю зиму, за той особливий передсвятковий настрій. А потім Новий рік-Різдво-Василя-Водохреща… і мій день народження. :girl_yes2: Зустрічі з рідними, подарунки, запах мандаринів і цукерок. Але люблю «справжню» морозну і сніжну зиму, коли виходиш з дому і одразу так «Ух!» - збадьорюєшся і прокидаєшся. А потім дуже приємно ввечері повертатися додому, випити гарячого глінтвейну і дивитися як падає сніг за вікном.
    Весну люблю за те, що кожної весни ніби заново народжуєшся разом з природою. Оті перші дні коли починає «пахнути весною» - одразу хочеться змінити джинси на сукенку, зробити нову зачіску і викинути старі чоботи. А коли починають цвісти сади – то взагалі казка. А ще я одразу згадую наше весілля бо в той рік буквально за день до весілля якось так одночасно розцвіли і вишні, і яблуні, і абрикоси. :girl_in_love:
    Літо теж люблю, але не в місті, а десь в селі коли пахне скошеною травою і яблуками, або десь в горах чи біля озера. Я страшенно не люблю спеку і важко її переношу. Влітку в місті хочеться жити тільки зранку і пізно ввечері, решту часу я б не вилазила з прохолодної ванни. :girl_in_dreams:
    А восени, коли починає пахнути мокрим, листям одразу чомусь пригадується школа. «Лінійка» і оте щорічне «прибирання пришкільної ділянки». Люблю яскраву осінь, коли дощі не затяжні, тоді дуже приємно прогулятися парком з парасолею і подумати-згадати щось таке своє, близьке і водночас уже далеке… Восени мені завжди хочеться подзвонити старим друзям з якими давно не бачилися. :girl_phone1:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. H2O

    H2O New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я люблю весну і літо, коли тепло, все цвіте, інколи падає теплий дощик... Краса!
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    я люблю у будь-яку пору ранній ранок,коли місто тільки починає прокидатися,людей обмаль,прокинулись трамваї-і ти не спостерігач,а прямий учасник цьго прокидання.Обожнюю цей час.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А я люблю спостерігати за грозою та дощем в літній день, сидіти в теплій кімнаті з смачним чаєм і милуватись красою за вікном..) ех...але коли така погода застає в дорозі, то не викликає таких емоцій)
     
  11. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Люблю всі пори року, в кожній порі є щось своє красиве. Правда не люблю жари і переведення годинників
    (зміну часу). Дуже гарно написали про пори року Lemontina і Akina
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Не люблю осінь...
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене на початку осені завжди ностальгічний настрій. Для мене, мабуть ще зі школи, осінь - це так званий новий рік. Багато згадую минуле, прощаюсь з літом (а його дуже-дуже люблю, і навіть спеку. Ні, не так - особливо спеку!), роблю установки на весь холодний сезон і починаю чекати весну. До жовтня мені переважно переходить і тоді починається дуже продуктивний період.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Як для мене то кожна пора року по- особливому красива.Але найбільше я люблю весну і літо,це мої найулюбленіші пори року.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    З середини осені чекаю Нового року і різдвяних свят, а з середини зими чекаю літа:))
    А якщо серйозно, то в кожній порі є шось своє особливе. Хоч останнім часом ці межі між різними порами року стираються: осінь, весна, зима можуть бути приблизно однаковими. Трохи снігу зимою, трохи морозів - і то не весь час. А зиму я люблю за сніг. Так приємно спостерігати за снігопадом, особливо з горнятком гарячої кави і через вікно:)
    Хоч те саме можна сказати і про осінні дощі. Але якщо під снігопад можна і прогулятися, то за дощами краще спостерігати таки з теплого дому:). Ну і яка ж осінь без бабиного літа? Всі дерева стають жовто-помаранчево-червоними. Світить сонечко, і навіть ще пригріває. Можна гуляти і милуватися нашими парками, та й загалом цілим містом, ще й коли під ногами хрустить жовте листя.
    От що найбільше не подобається - це короткі дні. Коли з 5 вечора, чи навіть скоріше вже починає темніти. Та темнота підганяє скоріше додому. Ну хоч для молоді може навпаки:) Але осінні й зимові вечори люблю значно менше ніж літні.
     
    • Подобається Подобається x 3