Як впливають на Вас пори року...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Viktorina, 12 Листопад 2010.

  1. Viktorina

    Viktorina New Member

    Зараз осінь і вже не така золота,багато скаржаться на депресивний настрій... Почалися довгі, затяжні вечори ,а скоро зима...,А до весни ще так далеко... , а лагідне тепло літечка ми вже зберігаємо хіба у наших серцях і на фотографіях... Чи змінюються ваші почуття, імідж,настрій, як реагує ваш організм на зміни в природі і на зміну "літнього часу на зимовий"? Хто яку пору року любить найбільше, а яку більше люблять наші дітки? Може з"явився вже передсвятковий настрій (грудеь і січень ) то місяці слопшних свят , які любимо і ми і діти.Пишу і хочу підняти настрій :connie_pull-pigtail Вам і собі , бо таки...ОСІНЬ..:girl_yes2:хоч і не золота вже, зате тепла.
    [​IMG]
     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А я люблю і зиму і літо, але зиму сніжну!:)
    Щодо часу, то з "літнього на зимовий" мені легше завжди переходити, ніж навпаки...
    А от на рахунок передсвяткового настрою, то в мене його особливо ще немає, але вчора була в "Метро" (в Рівному), то передсвятковий настрій аж зашкалював!!!!:connie_pull-pigtail Вони при вході на площадку поставили здоровезну ялинку, в приміщенні та надворі грають новорічні мелодії, а перші 3-4 ряди в приміщенні - новорічні подарунки, прикраси , іграшки і т.п. От тут то в мене щеб трохи і почалася "новорічна лихоманка" ну дуже вже я люблю всякі такі штучки!:girl_claping::connie_pull-pigtail
     
  3. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    я саме більше полюбляю пізню весну та ранню осінь,не переношу страшенно спеки!
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я на зміну часу і ранні вечори реагую дуже чутливо, особливо, коли весь день дощ. Тоді настрій пригнічений і постійно хочеться спати. Допомагає кава з гірким шоколадом, цікава книга. А зараз маю потужний антидепресант - маленьку собацю, від неї стільки позитиву і любові, а цього так не вистачає, коли чоловік на роботі.
     
  5. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я люблю зелену травичку і свіжість після теплого літнього дощу... Люблю липневі грози... Люблю теплу золоту осінь і щоб було багато сухих листочків які шаруділи під ногами... Я люблю той період коли тепло, але не спеку. Зимові свята просто обожнюю. А от депресивний настрій з"являється в лютому, тому що холод і сірі дерева надоїдають і так хочеться тепла і молодих зелених листочків.
     
  6. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я дуже люблю весну , якраз той момент коли вже досить тепло і все довкола починає зеленіти, а ще коли цвітуть дерева отим білим цвітом, віє легкий теплий вітерець і він цей цвіт осипається і пахне, Боже як він гарно пахне. Люблю золоту осінь, гуляти парком. Люблю зиму ,але так аби не надовго люблю кататися з дитям на санках , на ковзанах.
    Коли починаються перші осінні дощі і холод в мене псується настрій, немає бажання нічого робити якась пасивність, таке ж відбувається в лютому коли зима піднадоїла. Але це триває не довго, потрошки звикаю до погоди , що за вікном і все стає на свої місця. А от тепле весняне сонечко і зелень довкола, вселяє віру в себе, дарує бажання діяти і творити, рости, навчатися , здобувати нові вершини.
    Почуття на весні загострюються , чи просинаються якось так.
    Імідж теж змінюється,із зміною погоди з літніх спідничок та сарафанів я переходжу на джинси. А ще на весні я змінюю стрижку або колір волосся, чомусь хочеться змін.
    А от зміни із сторони оргінізму я не дуже помічаю, о ні згадала восени в мене дуже лізе волосся і дуже хочеться шоколаду, брак сонця дається взнаки.
    Пересвяткового настрою ще не має, але дуже люблю перебувати в місцях саме в той період коли починаються Різдвяні свята десь так за два тиждні до Миколая, особливо в центрі чи на Південному, усе миготить яскравими вогниками, довкола море новорічних ялинок,, на вікнах магазинів Санта Клауси на оленях, відусіль звучать колядки в ті моменти мене охоплює надзвичайно приємний душевний стан.
    А от дитині більше подобається літо та весна бо тоді на вулиці ми цілий день. А ще зима і саночки.
     
  7. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Люблю весну, коли все навкруги починає оживати, люди стають добріші, усміхненіші і веселіші. Кожного ранку прокидаєшся, а у вікно заглядає проміння сонця, чути радісне щебетання пташок. Коли все навкруги стає яскравим і різнокольоровим, а на душі легко:girl_in_dreams:
    Люблю літо, коли можна поніжитись під сонячним промінням на пляжі, слухаючи хвилювання моря і крик чайок. Коли попавши під зливу ти не ховаєшся під парасолькою, а не поспішаючи, насолоджоючись кожною крапелькою теплого дощу йдеш додому. Коли не має значення ніч чи день, тому що літо-це час відпочинку, канікул, відпусток і цілодобового гуляння:girl_in_love:
    Осінь..... в ній є щось чарівне і загадкове....... Романтичний фільм, кава, шоколад, запах булочок з корицею, тепле одіяло і мрії...... Однак меланхолія - це невід*ємна частина осіннього настрою.....
    І нарешті зима..... Святковий настрій, запах мандаринів і ялинки, цукерки, салюти, шампанське, подарунки і новорічні пісні-Новий рік. Освідчення в коханні, валентинки, пропозиції руки і сердця, червоні троянди і блискучі від щастя очі закоханих парочок-день Валентина.
    ____________________
    Кожна пора року є чарівною. Однак я не випадково описуючи їх написала "люблю" тільки перед весною і літом. Це дійсно мої улібленні пори року. А осінь і зима, хоч мають свою магію, але для мене є сірими і сумними.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    на зміни в природі - реагує позитивно. Люблю як змінюються пори року. Є в цому така краса... Настрій в мене від пооди взаалі не залежить. Ну хіба раптом сонливість, але до принічення вона нічоо не має.


    а от на зміну часу (переведення годинників) - оце інша справа. Як була мала, то ніц не відчувала, а тепер мене трохи ковбасить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Усі пори року подобаються - весна по-своєму романтична,зачаровуюча пора року. Дуже люблю її вишневі заметілі, ніжний трепет від лагідного весняного вітру, якесь передчуття прекрасного наповнює душу... Літо обожнюю за його, такі доречні, в спеку грози! Шалено люблю зливи - таке відчуття сили, могутності, відчуття польоту. Моя душа співає після грози, який такий заряд енергії зявляється. Осінь чарівна золотим листячком та розкішною синявою неба. Зиму обожнюю сніжну, щоб були сонячні дні, а на деревах виблискував іній...ММММ.... А ще люблю, коли падає сніг, тоді горнятко гарячого чаю, улюблені солодощі, і на підвіконник любуватися снігопадом, і тішитися, що ти в хаті, тобі тепло...:) Депресивний стан викликають затяжні дощі, і кінець зими-початок весни, коли дерева голі,а під ногами баюри... Перевід годинник переношу нормально. Реагую на серйозні зміни погоди- починають нити ноги. Ненавиджу взимку прокидатися рано, бо сонечка ще нема,ще темна ніч, і тому хочу спати. Зате влітку - хоч в 4 ранку запросто:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    віршик в тему

    :lol:
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    на мене впливає хіба дощ негативно часом і то тому, шо Софа в хаті дурієєєєєєєєєє, а так люблю всі пори)
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    дощі навіть дуже люблю.. але осінню часто депресую((( напевно через те, що мало сонечка
     
  13. talja

    talja Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Люблю всі пори року, коли літом тепло і сонячно, а зимою морозно сніжно та сухо - особливо без тієї Львівської тяпи - ляпи попід ногами!
     
  14. talja

    talja Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А от малий ще не може сказати що любить та по ньому бачу, щоб основне не було дощу і було тепло, тоді весь день поміж спанням на подвір'ї ... та й зрештою мене такий варіант також ну дуже влаштовує! :girl_dance:
     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А я найбільше люблю осінь. Всяку. Коли сонячно, то люблю погуляти, походити по жовтому листі. А коли дощ, то люблю сидіти вдома, слухати як він стукає по шибці і читати або дивитися фільм.
    Найбільше не люблю зиму і жарке літо.
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я дуже люблю теплу осінь, як цього року! Та можу сказати, що я є залежною від погоди, бо коли дощить, мені не хочеться виходити з дому, нема охоти вчитися і таке інше... Стараюсь викорінити цей пунктик, хоча думаю це є у кожного з нас...
     
  17. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Найбільше люблю літо:) Весна теж гарна. Осінню часто охоплює сум, особливо у дні, коли падає дощ... А зиму люблю рівно від 31 грудня до 20 січня:)
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Ненавиджу осінь, через оті дощі, темне небо, вітрисько... бррр. Як гляну зараз за вікно :girl_sad: Короче не люблю я такої пори року. На рахунок зими нічого не можу сказати, в той час я впадаю в сплячку, тому її просто перезимовую, тай усе. Весна починається в мене тоді, коли сніг повністю розтанув, земля підсохла, і вже не дуже кидаються в очі оті собачокотячі какашки. Тоді вже якось хочеться радіти життю, попереду тепленьке літо - найулюбленіша пора :girl_claping:
     
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Осінь люблю, ніколи не депресую(депресую швидше зимою).Перехід від літа до осені на мене впливає негативно-падає тиск і в мене постійно тріщить голова
     
  20. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    за таких "антидепресантів" погода взагалі немає значення. :)
    Я навчилась кайфувати від будь-якої погоди, вона не може мені зіпсувати настрою.