ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Жовтень 2009.

  1. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    треба, треба, я нещодавно там зареєструвалась, аби піони якось виставити:girl_smile:
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Поясніть будь-ласка! Я хочу виставити схему. Загружаю її на файлообмінник і одержую код. Досі зрозуміло. Далі я цей код виставляю тут як посилання. А як у вас виходить, щоб відображався в дописі не сам код, а підпис (скачати тут чи схема тут). Не знаю чи зрозуміло пояснила, бо я трохи баран в тому. (Цікавлюсь, щоб не додавати роботи модераторам):shy:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Тиснете на оце зображення [​IMG], вискочить віконечко. Туди вкладаєте лінк і тиснете ок. Далі у вас у вікні швидкої відповіді з*явиться кодування з лінком і частина тексту буде виділена: зразу пишете те, що хочете, аби було видиме, наприклад "файл тут". І все.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

     
  5. zachida

    zachida New Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Дякую за поради всім дописувачам!
    Залишилось невиясненим для мене - як зробити, щоб був такий вигляд, як відредаговано Liliyah Romanova і Imel у моїх сьогоднішніх викладках (вдячна за турботу). http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=709754 У тих скопійованих ссилках на radikal щось треба вочевидь викидати, а я не розумію що. Допоможіть, якщо не важко може хтось на невеликому прикладі покаже - просто не хочеться завдавати клопоту редагуючим.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    У цій темі описано в 3-ому дописі. тут
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    якщо ви ставите прев"ю, то не потрібно натискати кнопку "вставити зображення" (для третього посилання),а просто вставляєте в допис посилання з радикалу,ця кнопка потрібна лише для першого посилання.
     
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Не розумію, що роблю неправильно. Хочу виставити схемки в РМ. Все роблю так, як описано в попередніх дописах. Але коли в кодуванні з лінком вставляю "РМ" або "тут" (все як Ліля описала), то при попередньому перегляді допису і намаганні скачати файл пише, що помилка і т.д. А от якщо залишити в дописі просто той довгий напис "Скачать файл такий-то..", то тоді посилання прекрасно працює. В чому може бути справа?
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Вже розумію:girl_blush2:: не те посилання копіювала з дампу (треба було верхнє коротке, а я нижнє довге чогось брала).
     
  10. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    хочу закинути схемку за допомогою радикалу, вона в мене в РМ, але коли її пробую завантажити, то пише "Файл поврежден, не является графическим или его формат не поддерживается." що б воно могло таке бути?...:umbrage:
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Катрін, ви самі відповіли на своє запитання ;)

    через Радикал грузяться лише графічні файли. Якщо в іншому форматі використовуйте файлообмінник (депозит, дамп і т.п.)
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

    Після всіх схем. І на любому моніторі, любому масштабі розкладе максимально компактно. :)
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Від останніх повідомлень тут, форум трохи поміняв свій функціонал. Модератори і форумлянки, підкажіть, будь ласка, як зараз можна виставити схему для вишивання? Особливо, якщо це файл .xsd ?
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2017