Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. fillette

    fillette Well-Known Member

    Пробували, але взагалі з ним не лягає ввечері, а вночі так само кричить поки я не прийду. Лишити на цілу ніч самих, то хіба травмувати дитину. Я читала ваші поради і так роблю, але він просинається і все, кричить поки не дам. Дуже рідко вдається заспокоїти щоб заснув без грудей.
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2018
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дуже шкода. Напевно, ще не готовий. Не знаю, що й порадити.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А це залежить від того дорослого, з ким спить в цей момент дитина. Якщо дорослий спокійний і знає, що він заспокоїть дитину - дитина заспокоїться і засне.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Хм, мені навпаки стало значно важче... я от тепер трохи шкодую , що тоді затянула. Або може на фоні емоційного стану мені так було то все важко...
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То в мене такий був. Правда, мій був старший,як завагітніла (2.6).Я простоине уявляла, що він колись засинатиме без циці і страшно нервували нічні зависання в першому триместрі. То трохи нервувалася, сварилась, пояснювала, просила вночі поїсти і відпустити, не спати на циці. Трохи подіяло, так не зависав. А потім в 2.8 перестав спати вдень, відповідно відпали денні прикладання навколо сна. А в 2.10 і взагалі легко сам відлучився. Я і не очікувала, що таке може бути. Готувалася до тандему, а він так більше і не прикладався. Але у Вас менша дитина, не факт, що буде готовий до такого.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  7. fillette

    fillette Well-Known Member

    До тандему я не готова. Вагітність можна сказати стала сюрпризом, але я щаслива що так сталось. Поки що буду пробувати зменшити нічні і пробувати вкладати без грудей вдень. Може за кілька місяців буде легше відлучити.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ееееммм... навіть не знаю шо сказати.... порада так собі.... по перше це дуже шкідливо на зуби, по друге це впринципв шкідливо...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Моя вночі, перед сном, почала пити воду, і тато взяв активнішу участь у присиплянні. За 2 тижні вдалось відлучити без травм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не дуже розумію навіщо такій великій відносно дитині давати суміш з пляшки, вже навіть штучникам забирають суміш вночі в такому віці.

    Я свому давала з поїлки воду або компот, не гріла ніколи, звечора ставила біля подушки і пропонувала на заміну грудей, спочатку плакав, а потім пив через раз. Я вже тут писала, в нас це зайняло біля 3х місяців
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В Львівській групі підтримки ГВ читала, що грудне молоко не впливає на зуби. Погані вони можуть бути через генетику, чи інші причини. І взагалі шкоди від грудного молока не може бути жодної.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    Суміш і чай солодкий ми не п'ємо. З пляшечки теж ніколи не пив і не хоче. Пробувала давати воду з трубочки чи чашки, але не хоче.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А при чому тут грудне молоко?? Тут он чайок солодкий радять вночі пити , замість грудей

    Вже зрозуміла :)
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    @Zaychenya Як людина, котра всю вагітність годувала старшу дочку просто посміюсь. Не так страшний звір, як його малюють.. І взагалі тонус то якесь певно украінське понятт, я в Польщі не зустрічала такого..
    --- дописи об"єднано, 6 Грудень 2018 ---
    І так, ГВ і чайок солодкий нема що порівнювати, по перше навіть тому, що принцип пиття кардинально відрізняється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як людина, яка годувала всі три вагітності - підтримую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Почала вкладати на сон без грудей. Засинає або на руках сидячи, або лежить збоку. Співаю, гладжу, розказую казочки. Часом то довше години, бо встає, лягає і так по колу. Але вночі всерівно їсть багато і не заспокоюється інакше.
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    Так сталося що я лягла в лікарню і думаю що годувати вже не буду. Груди трохи набрали, але не болять. Чи потрібно зціджувати?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, якщо вам нормально - нічого не чіпайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Годувала останній раз півторидоби назад. До вечора було нормально, а потім набрало дуже, груди болючі. Трохи зцідила, але всерівно болить. Переживаю чи не буде лактостаз.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Найкращі ліки від лактостазу - розслабитися. Душ, веселе кіно, подихати довго.
    Підціджуйтесь, якщо треба.
    Тут ще залежить з чим ви в лікарні лежите і чим вас лікують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. fillette

    fillette Well-Known Member

    Капають від токсикозу. Теплої води тут немає. Може сьогодні пустять додому, то вдома в душі трохи розмасажую.